נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אבודים אחרי השחרור? לכו ללמוד את מקצועות הסייבר!

אבודים אחרי השחרור? לכו ללמוד את מקצועות הסייבר!

חיילים משוחררים רבים מוצאים את עצמם תוהים מה הם רוצים לעשות מיד לאחר השחרור. יש מי שחושבים לטוס לחו"ל או לטייל בארץ בעוד יש מי שיודעים מה נכון להם – ללמוד מקצוע שיאפשר להם להרוויח טוב בהמשך. שכן, ברגע שבוחרים באפשרות זו, אפשר להשלים את כל הדברים האחרים בשלב מאוחר יותר. יצאנו לבדוק מה כדאי ללמוד אחרי השחרור והגענו למסקנה חד משמעית – לימודי סייבר.

 

איך הגענו למסקנה הזו?

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים שריכזנו בנוגע ללימודי מקצועות הסייבר, עליכם לדעת כי לא כתבנו את המדריך הזה לבדנו. מדריך זה נכתב לאחר שהאחיין שלנו, דביר, סיים את שירותו הצבאי ולא ידע מה לעשות עם עצמו. הוא פנה אלינו כדי שנבדוק מה הכי מומלץ.

בתור דודים שרופים, היינו חייבים לצאת ולבדוק את האפשרויות. כדי שנוכל להגיע אליהן, פרסמנו סקר קצר שפנה אל חיילים משוחררים לשעבר. שאלנו אותם מה הם עשו והאם הם מרוצים וגילינו תוך כמה רגעים קצרים שרוב החיילים שהגיבו על הסקר וציינו שהם מרוצים – עוסקים כיום בתחום הסייבר, לאחר שלמדו את המקצוע. כך הגענו למסקנה שהבנו שעלינו להפיץ ברבים.

 

אבודים אחרי השחרור? צאו ללמוד את מקצועות הסייבר

חיילים יקרים, אם אתם מרגישים אבודים, תדעו שהדרך הנכונה ביותר עבורכם כרגע היא מסגרת לימודית. כזו שתאפשר לכם ללמוד את כל המידע החיוני על סייבר שנחשב לתחום חיוני ביותר. החיילים המשוחררים (לשעבר), אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך, ציינו בפנינו שהם הגיעו אל מכללת קרנליוס שנחשבת למוכרת מאוד בתחום. לדבריהם, הם קורסי סייבר שונים בהם נלמדו התחומים הבאים:

  • לוחמת סייבר
  • חוקי סייבר ועוד

 

אם זה נשמע לכם מעניין ואתם רוצים לדעת איך מתחילים ללמוד סייבר ואבטחת מידע, כדאי שתקראו את המדריך עד סופו.

מה קורה אחר כך

איך מתחילים?

אם אתם בוחרים, כמו הרוב, ללמוד במקום איכותי ומומלץ כמו מכללת קרנליוס, עומדות בפניכם כמה אפשרויות:

  1. להגיע ישירות אל המכללה ולהירשם בכתובת יוסף לישנסקי 27 ראשון לציון
  2. ליצור קשר טלפוני עם המכללה
  3. ליצור קשר דרך המייל עם המכללה

 

מה קורה אחר כך?

אחרי שתצרו קשר עם נציג מטעם המכללה, אתם כבר תוכלו להבין בדיוק מה עומד מאחורי הקורסים השונים ולהכיר את המערכת. ברגע שתדעו שמדובר בתחום שמתאים לכם ב – 100% אתם גם תוכלו לארגן לעצמם את המערכת המתאימה לכם ביותר ולמצוא עבודה שתשתלב עם הלימודים.

כך בעצם, תוכלו להתאפס על עצמכם ולהיות בטוחים שאבודים, אתם לא.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו להתאפס ולא להיות אבודים לאחר השחרור מהשירות הצבאי. כעת, כשיש לכם את כל המידע, נותר לכם רק לפנות אל מכללת קרנליוס ולהירשם לקורס סייבר הבא. נאחל לכם שיהיה בהצלחה!

אבודים אחרי השחרור? לכו ללמוד את מקצועות הסייבר!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
איך נשמור ביחד על כדור הארץ
איך נשמור ביחד על כדור הארץ

שמירה על כדור הארץ היא אחת מהאתגרים הגדולים שאנו ניצבים מולם בעידן הנוכחי. עם עליית טמפרטורות החממה, החימום הגלובלי

ניתוח ירך
4 טיפים להתאוששות מניתוח ירך

התאוששות מניתוח ירך יכולה להיות מורכבת, היא דורשת מחוייבות והשקעה בשביל שהניתוח המורכב יצליח. לכאורה לאחר הניתוח הבעיה נפתרה,