נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך בוחרים רמקולים להשכרה?

בוקסות

 

השכרת ציוד לאירוע איננה פעולה פשוטה והיא דורשת מהמפיק או בעל האירוע, להשקיע מחשבה רבה בנושאים שונים, ובעיקר, לא לשכוח אף מרכיב חיוני לאירוע. חברות שעוסקות בהשכרת ציוד לאירועים, מייצרות חבילות ציוד שעשויות לתת מענה איכותי לאירוע שלכם, במחיר סביר ותוך שיתוף פעולה מקצועי, הכולל במידת הצורך ייעוץ הפקתי. אחד האלמנטים הכי חשובים בכל אירוע הוא, מערכת הגברה. כל אחד מעונין ליצור אווירה נעימה באירוע שלו, אחת הדרכים לעשות זאת היא, באמצעות מוזיקת רקע.

 

מערכות הגברה בהתאמה אישית

האם יש דבר כזה מערכת הגברה בהתאמה אישית? התשובה היא שכן, ולמה בעצם מתכוונים? ישנם מספר אלמנטים משתנים, שיסייעו לכם לדעת איזו מערכת הגברה תתאים לכם לאירוע. הנתונים המשתנים שעל פיהם תדעו איזו מערכת הגברה לבקש הינם: מקום האירוע (האם מתקיים במקום סגור או במקום פתוח), כמה אנשים יהיו באירוע (ככל שיהיו יותר אנשים כך תדרשו למערכת הגברה גדולה יותר), האם יתקיים מופע באירוע ואם כן, מי מופיע? (כמה נגנים, זמרים וכו'). השכרת רמקולים לאירוע, כחלק ממערכת ההגברה, היא פעולה חשובה מאוד לנוכח העובדה שכיום מרבית הרמקולים הינם מוגברים כלומר, המגבר שלהם נמצא בתוכם ואין צורך במגבר חיצוני. מדובר בדבר שמקל מאוד את התפעול של מערכת ההגברה באירוע. "ביט פארטי" היא חברה שתספק לכם רמקולים איכותיים ומתאימים בדיוק לאירוע שלכם. תוכלו לאסוף את הרמקולים מרחוב היסוד 7 בתל אביב וליהנות משירות מקצועי ואדיב.

 

אירוע הוא לא רק רמקולים

בחרתם רמקולים מוגברים לאירוע שלכם, סגרתם עם תקליטן ועם צמד נגנים לקבלת הפנים, מה עכשיו? הרי אירוע הוא לא רק מוזיקה ואתם זקוקים לציוד נוסף שאינו קשור כלל לסוג הרמקולים שבחרתם אלא, לאוכל, עיצוב, פינות ישיבה מיוחדות, שולחנות, תאורה ועוד. "ביט פארטי, יספקו לכם גם את האלמנטים הללו ויצמידו לכם, במידת הצורך, יועץ הפקה שיחד אתכם יחשוב מה אתם צריכים, איזה ציוד ירכיב את האירוע שלכם. לאחר שתערכו רשימת ציוד מקיפה של כל הציוד הדרוש לכם, צוות "ביט פארטי" יספק לכם את הציוד ביום האירוע, ימקם ויתפעל, כך שתעמדו בסטנדרטים גבוהים של אירוע, והאורחים שלכם ייהנו מאירוע יפה לעין ונעים לאוזן.

 

הכנה לאירוע גדול

אירועים גדולים נחשבים על פי רוב, לאירועים שיש בהם מעל 350 אנשים. אירועים מהסוג הזה מעט יותר מורכבים להפקה ותפעול, הם דורשים פריסת ציוד יותר נרחבת, מפרט ציוד מגוון יותר, וככל שמדברים על רמקולים לאירוע, הם דורשים ציוד הגברה לקהל גדול ומפרט טכני מעט יותר עשיר. לעיתים, באירועים בהם כמות האנשים עולה על 500 איש, מפרידים בין מתחם קבלת הפנים למתחם האירוע עצמו במטרה לייצר זרימת אנשים נינוחה ולא לחוצה. לצורך כך, נדרשות שתי מערכות רמקולים האחת, לאזור קבלת הפנים והשנייה, למתחם האירוע המרכזי. חברת "ביט פארטי" תספק לכם את שתי מערכות ההגברה בהתאם לכמות האנשים והמפרט הטכני שתהיו צריכים.

מערכת שמע

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים