נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לחבר וואטסאפ למחשב?

אפליקצית תקשורת

וואטסאפ היא אחת מאפליקציות המסרים המיידיים הכי פופולאריות בעולם, ומאז שהיא נכנסה לחיינו, ביכולתנו ליהנות משליחת מסרים חינמית ומהירה על גבי תשתית האינטרנט של המפעיל הסלולרי שלנו. כשהכתיבה היא כה פשוטה וללא עלות, אנו משתמשים בה הרבה יותר באופן טבעי, וחלק מהאנשים ימצאו שזה נוח יותר לביצוע דרך המחשב האישי. איך לחבר וואטסאפ למחשב במספר צעדים פשוטים?

 

מכירים את וואטסאפ?

אם אתם קוראים את השורות הללו, ואתם לא מכירים את אפליקציית וואטסאפ, יש לנו חדשות טובות וחדשות פחות טובות עבורכם!
החדשות הטובות הן שאתם אנשים מאוד מיוחדים, והחדשות הפחות טובות – שאתם כנראה קצת מדשדשים מאחור בכל הקשור לטכנולוגיה…
וואטסאפ היא אפליקציית המסרים המיידיים הנפוצה ביותר בישראל, ובין הפופולאריות בעולם, והיא מעניקה לנו את האפשרות לתקשר בצורה יעילה וחינמית באמצעות תשתית האינטרנט הסלולרית שלנו!

 

מדוע דווקא וואטסאפ למחשב?

כיוון שאפליקציית וואטסאפ היא חינמית, הדבר הופך את רמת השימוש בה לגבוהה במיוחד בצורה טבעית. מי מאיתנו שזוכר את הימים שבהם היינו משלמים לפי הודעת SMS, ולפי כמות התווים שהקלדנו בה – בוודאי מבין את המהפכה שהוואטסאפ הביא לחיינו. כיוון שאנו משתמשים הרבה בוואטסאפ, יותר נוח להקליד במקלדת של המחשב הביתי או הלפטופ שלנו, מאשר לנסות לתמרן במקלדת הקטנה של הטאצ' בסלולרי. בנוסף, כשהוואטספ שלנו מחובר למחשב, הטלפון יכול לנוח בהטענה במרחק של כמה מטרים – מבלי שזה יפריע לנו לתקשר בצורה שוטפת דרך מסך המחשב שלנו!

 

איך לחבר וואטסאפ למחשב?

למעשה, עומדות לרשותנו שתי שיטות לחיבור הוואטסאפ שלנו למחשב לנוחות מרבית. השיטה הראשונה מציעה לנו להוריד אפליקציה ייעודית לשולחן העבודה – המתחברת לוואטסאפ הטלפוני שלנו, והשנייה מציעה לנו להתחבר לפונקציית "וואטסאפ ווב" באינטרנט.
שתי השיטות למעשה מתחברות לסלולרי שלנו, ולכן חשוב להבין – שאם יש בו בעיה כלשהי, לא נוכל להתחבר גם דרך המחשב.

 

כיצד מתחברים ל"וואטסאפ ווב"?

אתם הולכים לגלות, שההתחברות לוואטסאפ ווב היא פשוטה מאין כמותה! עליכם להיכנס לוואטסאפ שלכם בטלפון, ולהקיש על שלושת הנקודות המופיעות למעלה בצד שמאל. בתפריט שייפתח, יש לבחור באופציה WhatsApp Web, ויתקבל חלון לסריקת ברקוד.
במקביל הקישו במנוע החיפוש של גוגל במחשב האישי שלכם את הביטוי "וואטסאפ ווב" או "WhatsApp Web", והיכנסו לאחד משני הקישורים הראשונים.
סרקו באמצעות הסלולרי את הקוד המופיע על המסך, וההתחברות תבוצע באופן מיידי!

 

יתרונות "וואטסאפ ווב"

לאחר ההתחברות, תוכלו לראות את הצ'אטים שלכם מופיעים בצורה נוחה וברורה על המסך, ותוכלו לשלוח ולקבל הודעות ממש כמו בטלפון!
הוואטספ במחשב יישאר מחובר גם לפעם הבאה, אלא אם כן תיכנסו לאפליקציה בטלפון ותתנתקו.
לאחר שהתחברתם לוואטסאפ ווב, הקלדת ההודעות הופכת לנוחה הרבה יותר, אנו יכולים לתקשר גם כשהטלפון לא נמצא לידנו, ובאפשרותנו לצרף בקלות מסמכים וקבצים שנמצאים על גבי המחשב האישי שלנו!

 

רשת תקשורת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל