נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך תדעו שבחרתם את האוכל הנכון לכלב שלכם

פחיות

בחירה נכונה של אוכל לכלב היא עניין רציני. שכן, בדומה לנו בני האדם, גם הכלבים צריכים לצרוך אוכל איכותי ומתאים עבורם. הדבר יקטין את הסיכויים של הכלב לחלות במחלות שונות שנגרמות לא פעם מצריכת מזון שאינו איכותי. יצאנו לבדוק את כל הפרטים בנושא זה כדי שתוכלו לדעת שבחרתם את האוכל הנכון ביותר לכלב שלכם. הישארו אתנו ותגלו אם יש לכם אוכל טוב ומזין או שמא, אתם צריכים להחליף את המזון בהקדם האפשרי.

 

הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי בחרנו שלא לכתוב באופן עצמאי. לכן, פנינו אל גורמים חיצוניים שמבינים דבר או שניים בבחירה נכונה של אוכל. מדובר באנשים שמגדלים כלבים וחיים איתם באופן יום יומי כבר שנים ארוכות. התברר לנו שאותם אנשים גם עוסקים במקצועות שנוגעים לכלבים, למשל:

  • ספרית לכלבים
  • מאלף כלבים
  • בעל פנסיון לכלבים

שאלנו אותם את כל השאלות החשובות בנושא והם אפשרו לנו לדעת איך כל אחד יוכל לבדוק אם הוא בחר אוכל נכון לכלב שלו. זו ההזדמנות להודות להם. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להעלות את המודעות בנושא.

 

איך תדעו שבחרתם את האוכל הנכון לכלב שלכם?

אנו מודים שהתלבטנו לא מעט אם להסביר לכם תחילה איך תוכלו לדעת שמדובר באוכל לא מתאים, אבל החלטנו להשאיר את זה לפסקה הבאה. אז נתחיל בחיובי, כדי שתוכלו להיות בטוחים שיש לכם בבית אוכל לכלבים מומלץ, אתם צריכים לבדוק שהוא מכיל חומרים טבעיים בלבד. כלומר, שאין בו חומרים משמרים, תוספות מיותרות של שמן וכו'. אם אתם רוצים פשוט לקנות אוכל שבוודאות יהיה מתאים לכלב שלכם, אתם יכולים פשוט לגשת לחנות החיות הקרובה לביתכם ולקנות את הילס אוכל לכלבים שיבטיח לכם שבחרתם נכון.

 

איך תדעו שבחרתם אוכל שלא מתאים לכלב שלכם?

אף כלב לא צריך לאכול אוכל מעובד. תחשבו על זה רגע, אתם לא הייתם רוצים לאכול בכל יום שניצל מעובד או קציצות מעובדות, כמו אלו שקונים בהקפאה בסופרים. מדובר במאכלים שיש בהם יותר אוכל לא בריא מאשר בריא. אם אתם רוצים לדעת אם האוכל שלכם מעובד, אתם צריכים לקרוא את רשימת הרכיבים ולבדוק אם יש בהם את החומרים הבאים:

  • חומרים משמרים
  • חומרי טעם וריח
  • צבעי מאכל

אם כן, תדעו שאתם צריכים לחזור אל הפסקה הקודמת וליישם אותה בהקדם.

 

בחירה נכונה של אוכל = חיים ארוכים וטובים

זה הרי ידוע שבני האדם שאוכלים אוכל טוב ומזין צפויים לחיות חיים ארוכים וטובים. תוך סיכויים פחותים לחלות במחלות שונות. הדבר נכון גם לכלבים שלכם. לכן, קחו בחשבון שבחירה נכונה של אוכל תאפשר לכלב שלכם לחיות לצידכם לזמן ממושך.

עד כאן המדריך שיאפשר לכם לבחור אוכל נכון. שיהיה בהצלחה!

חטיפים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים
עצמות לכלב
מזון לכלבים

על מנת להעניק לכלב שלנו את המזון הטוב ביותר, אין כל ספק כי בחירה בחנות  petway היא הבחירה הטובה