נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך תוכלו לקבל אישור לצריכת קנאביס רפואי לכאבים?

קנאביס רפואי

אם אתם סובלים מכאבים ולאחר ניסיון מר עם תרופות וכימיקלים, או שאתם פשוט מעוניינים במזור מאת אימא אדמה, קנאביס רפואי לטיפול בכאבים הינו הטיפול המומלץ עבורכם. 

 

למי ואיך לפנות

ניתן לקבל הפניה לקבלת קנאביס רפואי באחת מהדרכים הבאות: פנייה לרופא מוסמך מטעם היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות למתן אישורים. פנייה לרופא פרטי המתמחה במחלה שבגינה מומלץ טיפול בקנאביס רפואי (הרופא יגיש את הבקשה באופן מקוון ליחידה לקנאביס רפואי).

קנאביס רפואי

שלבי התהליך

לקבלת רישיון מרופא כאב מוסמך, פנו לאחד הרופאים המוסמכים על ידי היחידה לקנאביס רפואי להוצאת רישיונות לקנאביס רפואי. לרשימת הרופאים ראו באתר משרד הבריאות. במידה והרופאים המוסמכים יחליטו לאשר טיפול בקנאביס רפואי הוא יוציא לכם את הרישיון במקום.

בנוסף הרופא יוציא "הוראות משלוח" לבית המרקחת ("מרשמים"). ישנה אגרה של 278 ₪ לרופא מוסמך להוצאת רישיון. מדובר בתשלום שנתי החל ממועד תור הרופא (האגרה משולמת רק אחת לשנה גם אם הרישיון מתחדש מספר פעמים במהלך אותה שנה).

למידע נוסף מומלץ לבדוק את הודעת ועדת הכספים מיום 30.07.2019. חולים אונקולוגיים שסובלים מכאבים יכולים לקבל רישיון ממחלקות אונקולוגיות בבתי החולים המספקות שירות זה.

 

הגשת בקשה מקוונת ליחידה לקנאביס רפואי באמצעות רופא מומחה לכאב

ניתן לפנות לרופא (באמצעות מערכת הבריאות הציבורית או באופן פרטי) המתמחה במחלה שעבורה מומלץ טיפול בקנאביס רפואי. אם הרופא מחליט להמליץ ​​על טיפול בקנאביס רפואי הוא ימלא טופס הגשת בקשה מקוונת. את המסמכים המפורטים בהנחיות הרופאים יש להגיש עם טופס הבקשה (למשל סיכום רפואי מרופא המשפחה ודו"ח תרופות מקופת החולים).

אם מתבקשים מסמכים נוספים, המטופל יכול להעלות אותם בעצמו באמצעות קישור מקוון שיישלח לסלולארי (המספר הכתוב בטופס הבקשה). המטופל יכול גם לבצע פעולות נוספות באינטרנט כגון עדכון ייפויי הכוח שלו, שינוי כתובתו וכו'. לאחר שהיחידה לקנאביס רפואי תקבל את כל המסמכים הדרושים הבקשה תיבדק ותינתן החלטה.

ההחלטה (והרישיון במידה והבקשה תאושר) יישלחו ישירות למטופל ולרופא המטופל, על סמך המיילים המפורטים בטופס הבקשה.

קנאביס רפואי

בקשת אישור וקבלה של קנאביס רפואי

האישור עשוי להיות תקף לפרק זמן מוגבל והוא שונה ממחלה למחלה וממטופל לחולה. לאחר הוצאת הרישיון המטופל יכול לרכוש את קנאביס רפואי מבית מרקחת מוסמך. חולים אונקולוגיים, ילדים או חולים עם אוטיזם שקיבלו בעבר רישיון לרכוש קנאביס מספקים מורשים יכולים להמשיך לרכוש קנאביס דרך הספקים הנוכחיים עד 30.06.2020, או לפנות ליחידה לקנאביס רפואי בבקשה לחדש את הרישיון ולרכוש את קנאביס בבית מרקחת. לאחר חידוש הרישיון יש לרכוש את הקנאביס בבית מרקחת מוסמך.

 

סוגים שונים של קנאביס רפואי לטיפול בכאבים

בין כל האופציות שעומדות בפני חולים הסובלים מכאב לקנאביס רפואי תוכלו למצוא את המוצרים (התרופות) הבאים: שמן קנאביס, שמן CBD, שמן ביקאן, פרחי קנאביס לעישון ואידוי ועוד.

קנאביס רפואי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
משחק פוקר
האתר ששיגע את ישראל

האתר ששיגע את ישראל כבר מזמן כאן, ואין רגע יותר נכון מאשר עכשיו כדי לשפר את מיומנויות המשחקים שלכם.

האתר ששיגע את ישראל
האתר ששיגע את ישראל

האתר ששיגע את ישראל כבר מזמן כאן, ואין רגע יותר נכון מאשר עכשיו כדי לשפר את מיומנויות המשחקים שלכם.

הגדלת הפין
הגדלת הפין ללא בעיה

אם הקלקת על הכתבה הזאת, ברוך הבא גבר! כאן נדבר באופן פתוח ואמיתי על בעיה שלא מעט גברים נתקלים

עלה
איך CBD משפיע על כלבים

CBD, הוא אחד החומרים האהודים והמדוברים יותר בגזרת החידושים האחרונים בעולם הרפואה וההרגעה. זה הוא חומר שמצוי בצמח הקנאביס,