נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

אילו טיפולי שיניים ניתן לבצע בטורקיה?

דוגמנית

זקוקים לטיפול שיניים? לפני שאתם ממהרים לעבר הרופא הקרוב לביתכם כדאי לכם לשמוע על פתרון יעיל ולא שגרתי לבעיה. טיפולי שיניים בטורקיה הפכו לדבר החם הבא בעולם האסתטיקה ועוד ועוד אנשים מתחילים להנות מהיתרונות הרבים של טיפולים אסתטיים בטורקיה. רוצים לשמוע עוד? המשיכו לקרוא!

 

למה כדאי לבצע טיפול שיניים דווקא בטורקיה?

טורקיה הפכה מזמן ליעד חם עבור כל מי שמעוניין לבצע טיפול אסתטי בחו"ל. טורקיה ידועה במרפאות האסתטיקה הרבות שלה ונשים וגברים רבים טסים במיוחד עד אליה על מנת לעבור טיפול אסתטי כמו ניתוח פלסטי או השתלת שיער. תחום נוסף בעולם האסתטיקה שניתן לבצע הוא טיפולי שיניים בטורקיה. גם כאן ניתן להנות מהיתרונות שיש לטורקיה להציע בתחום האסתטיקה. כך למשל, טיפולי האסתטיקה בטורקיה עולים משמעותית פחות מישראל גם אם משקללים את עלות הטיסה והמלון. כמו כן, טורקיה מפורסמת בסטנדרט הטיפולים הגבוה שלה כך שאין צורך להתפשר על איכות הטיפול.

 

אילו טיפולי שיניים ניתן לבצע בטורקיה?

  1. הלבנת שיניים

אחת הדרכים לבצע הלבנת שיניים היא באמצעות מרפאת שיניים ובליווי של רופא מקצועי ומוסמך שיוכל לוודא כי הטיפול עובר בשלום עם מינימום תקלות. מדובר בטיפול יחסית קצר וקל שנמשך כשעה אחת אך התוצאות מתקבלות עוד במקום ונשמרות לטווח ארוך. הלבנת שיניים בטורקיה תאפשר לכם להנות מהרמה האסתטית הגבוהה של הטיפול יחד עם מחיר זול ותוצאות לאורך זמן.

 

  1. ציפוי שיניים

ציפוי שיניים הוא טיפול שמטרתו לתקן פגמים אסתטיים המצויים על השן על מנת לקבל מראה אחיד בין כל השיניים. כך למשל, ניתן למלא את השן במקומות החסרים שלה על מנת לאפשר לשן לקבל מראה אחיד וחלק. מדובר בהליך הדורש שני מפגשים כשבפגישה הראשונה הרופא בודק את שיני המטופל על מנת להבין איזה ציפוי נדרש ובאיזה אופן. כמו כן, הוא מבצע הזמנה של הציפויים הקבועים ומבצע ציפוי זמני. בפגישה השנייה, הרופא מבצע הדבקה של הציפוי הקבוע על השיניים המושחזות.

 

  1. יישור שיניים

לעיתים רבות עשויים להיות רווחים בין השיניים או צמיחה עקומה שלהן. לצורך כך, יש לבצע טיפול של יישור שיניים על מנת לקבל חיוך יפה ואסתטי. זה בדיוק התפקיד של טיפול אורתודנטי שמטרתו לתקן אי סדרים בשיניים. אחת השיטות הקלאסיות לביצוע הטיפול היא "גשר " אך קיימות גם אופציות פחות בולטות כמו קשתיות שקופות שהן למעשה סוג של פלטות.

 

לסיכום

אז אם גם אתם רוצים לבצע טיפול שיניים איכותי ובמחיר שפוי, טורקיה היא בדיוק המקום בשבילכם. קיים מבחר אדיר של טיפולי שיניי אסתטיים בטורקיה שלא דורשים מספר רב של מפגשים ומאפשר את תדירות הביקור באופן קל ונוח. כך תוכלו להנות ממגוון רב של טיפולים כמו הלבנת שיניים, יישור שיניים, וציפוי השיניים מבלי להתפשר על איכות הטיפול.

רופא מומחה

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
דנטל מדיקל סנטר
מהי אסתטיקה דנטלית?

ההתפתחות של ענף רפואת השיניים, מאפשרת מחקר גדול יותר של סוגי טיפולים שונים והפצתם לשוק. אחד התחומים שהתפתחו כתוצאה