נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ארגון ותכנון חינה – איך תעשו זאת

כניסה לטקס

כולם מחכים לדבר האמיתי – החתונה שלכם, אבל ממש רגע לפני שנגיע אליו יש עוד כמה דברים שתצטרכו לדאוג להם.

אחרי שעבדתם קשה כל כך על סגירת ספקים כמו צלמי סטילס, צלמי וידאו, דיג'יי, אולם, קייטרינג ואטרקציות וכל מה שנותר זה להמתין ליום הגדול שיגיע, הגיע הזמן לדאוג גם לכמה אירועים שמתרחשים לפני.

אז למסיבת הרווקים ומסיבת הרווקות שלכם החברים כבר ידאגו, אבל מה בנוגע לחינה? אז כדי שלא תצטרכו להתמודד עם העניין הזה לבד בואו ותישארו איתנו למאמר שיסייע לכם לאורך כל הדרך:

ארגון ותכנון חינה – איך תעשו זאת?

 

ארגנתם חתונה? כל היתר קטן עליכם

ארגון ותכנון חינה הם החלק היותר פשוט מארגון ותכנון של חתונה, אך תצטרכו לדעת שקיימים כמה הבדלים ביניהם שחשוב לזכור ולהפנים. קודם כל האוכל כאן לא חייב להיות מנות שף מעוצבות כמו באולם אירועים, ואפשר לסגור כאן בכיף קייטרינג שיכין אוכל ביתי וטעים עם קינוחים וממתקים שמאפיינים את העדה. בין אם עורכים חינה מרוקאית ובין אם את עורכים חינה תימנית, תצטרכו לדאוג כאן גם לבמה עם קישוטי ומאפייני העדה וכמובן גם לתלבושות.

היות וקיימים המון ספקים בכל תחום ותחום, חשוב לדעת לקראת מה אתם הולכים ולערוך כמה שיותר השוואות שיעזרו לכם להבין טווחי מחירים הגיוניים לעומת השירות, וכמובן לאסוף המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם על ספקים שיעשו לכם את הערב הזה מושלם.

 

ארגון ותכנון חינה – איך תעשו זאת?

כדי לעשות את החיים שלכם אפילו יותר קלים בזמן ארגון ותכנון חינה, כדאי מאוד לבצע מה שנקרא "כפל ספקים". ומה זה אומר? גם לאירוע החינה תצטרכו להתארגן עם צלמים ודיג'יי, אז למה לא לקחת את אלו שלקחתם לחתונה שלכם? בצורה זו גם תוכלו לקבל טעימה מהספק שלכם ברגע האמת, ובמידה וחס וחלילה לא תהיו מרוצים תהיה לכם עוד הזדמנות להחליף אותם, וגם לא תצטרכו לעשות כאן סבב ענק של טלפונים לסגירה עם כמה וכמה ספקים.

ולא רק זה, יכול מאוד להיות שאם תשריינו את אותו הספק לשני האירועים, גם לחינה וגם לחתונה, תקבלו מחיר מיוחד ששמור רק לרגעים כאלו. שווה לנסות, לא?

 

בקשו עזרה – זו לא בושה

חברים ובני משפחה יכולים לסייע לכם ברגעים האלה שגם ככה הרבה מונח לכם על הכתפיים והלחץ הולך וגועש בתוככם. כל זוג ידיים שיכול לסייע יתקבל כאן בברכה, ואל תתביישו לבקש עזרה במידה ואתם צריכים אותה.

 

התארגנו עם בגדים חגיגיים – זה הערב שלכם

אז נכון שקניתם כבר חליפה לחתן ושמלה לכלה, אבל זה ממש לא אומר שלערב החינה אתם יכולים להגיע בבגדי היום יום שלכם. גם לערב הזה תצטרכו להגיע בבגדים מכובדים, ואנחנו מציעים לקנות בגדים איכותיים שירגישו לכם בנוח. והכי חשוב – מזל טוב!

 

ביגוד לחינות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים