נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

בגדים בשק: איך לדעת אם אתם קונים מספק אמין?

בגד ספורט

הרשת מלאה במאות אתרי סחר מקוון.

קניות מהסופר, בגדים, מוצרי חשמל, ריהוט וכלי בית – אלו רק חלק מהדברים שניתן לקנות ברשת.

עם זאת, בין האתרים עלולים להסתתר אתרים מזויפים, הונאות פישינג, או סתם ספק חובבן שלא הצליח לספק את הסחורה בצורה מוצלחת.

אז איך אפשר לדעת אם הספק שאתם קונים ממנו אמין או לא?

 

מוניטין

רכישת מוצרים, ובפרט בגדים אונליין מתבצעת בצורה קלה ונוחה מהמחשב בביתכם, או מהנייד. כל התהליך מסתכם בכמה לחיצות, הזנתם מספר אשראי – והופ! ההזמנה בוצעה ובדרכה אליכם. עם זאת, אל הקלות היתרה שבהזמנת בגדים באינטרנט עשויות להתלוות גם פזיזות וחוסר תשומת לב, המאפשרות הזמנה גם מספקים לא מוכרים או לא אמינים. חשוב להדגיש – בשופינג אינטרנטי, המוניטין הוא החבר הכי טוב של האתר! אתרים גדולים ומוכרים מהווים, בדרך כלל, מקור אמין מאוד להזמנת בגדים מכיוון שיש היכרות עם איכות הסחורה, שירות הלקוחות ואמינות אופן התשלום. קניה מאתר מסתורי ולא מוכר עשויה להסתכם בעוקץ כספי או באספקת מוצר באיכות ירודה מזו שציפיתם לקבל.

 

קניה בטוחה

אתר אמין יספק טופס אשראי מאובטח (SSL) המאפשר קניה בטוחה, ומגן על פרטי האשראי שלכם מפני גניבה והונאות. אתר מפוקפק שלא מספק טופס מאובטח, או לחילופין חברות המוכרות את המוצרים שלהן באמצעות הרשתות המקוונות עשויות להתגלות כהונאות פישינג, שמטרתן לדלות ולהעתיק את פרטי כרטיס האשראי שלכם, ולבצע בעזרתם רכישות שונות ברחבי העולם. במטרה לשמור על פרטיכם האישיים ולא לסכן את פרטי האשראי שלכם – מומלץ לבצע תשלום רק באמצעות טופס תשלום מאובטח.

 

איך בודקים את האמינות של האתר?

חכמת ההמונים היא אינדיקטור מצוין לאמינות של חברה או אתר אינטרנט. מתלבטים בנוגע לאיכות השירות ולאמינות האתר? חפשו ביקורות וחוות דעת של רוכשים ותוכלו לקבל נקודת מבט אובייקטיבית אודות התנהלות האתר במקרים שונים. האם הסחורה הגיעה בפרק הזמן שהובטח ע"י החברה? האם איכות הבגדים תואמת את המתואר באתר? האם שירות הלקוחות מסייע בפתרון בעיות כגון מוצרים פגומים או הזמינה שאבדה? באם הביקורות אוהדות, אותנטיות ומפורטות מספיק בעיניכם – תוכלו להסתמך עליהן בהחלטה האם להזמין מהאתר, או לא.

 

לסיכום

האינטרנט מוצף באתרים לקניית בגדים. חלקם טומנים בחובם הזדמנות פז להתחדש בפריטים אופנתיים במחירים משתלמים במיוחד, אך אחרים מסתירים בתוכם הונאות כספיות או התנהלות חובבנית וסחורה באיכות ירודה. בכדי לבצע רכישה מוצלחת, יש לוודא את אמינות הספק ממנו מעוניינים לקנות, וזאת בהסתמך על מוניטין, אבטחת רכישה וביקורות על השירות והסחורה. מצאתם אתר מספיק אמין בעיניכם? עכשיו נשאר להתרווח על הספה ולצאת לשופינג!

 

לבוש אופנתי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אופנה
תסרוקות
4 דרכים להשתפר בתסרוקות

עיצוב תסרוקות הוא אומנות הדורשת שילוב של יצירתיות, כישורים טכניים ועין חדה לפרטים. בין אם אתה מעצב שיער או

ציוד ארוז
מזוודת עלייה למטוס

הימים בהם עלינו למטוס עם תיק חלפו, וזאת משום שכיום ישנן מזוודות עלייה למטוס מעוצבות ופרקטיות. היכן ניתן לרכוש?

לבחור טבעת ראשית
כיצד לבחור טבעת אירוסין?

בחירה של טבעת אירוסין היא בחירה לא פשוטה. כיצד נדע באיזו טבעת לבחור? כל הפרטים. בחירת טבעות אירוסין התכשיט