נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

בחוף של טרפטוני: איפה מוצאים בתים למכירה ביוון ליד הים?

בתים למכירה ליד הים

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים גילו את שוק הנדלן היווני. בעוד שנדלן בישראל הופך לפחות ופחות אטרקטיבי למשקיעים, יוון מציעה למשקיע או למשתקע הישראלי הזדמנויות מאין כמותם. אולם אחד הקשיים שנותרו עבור המשקיע הישראלי הוא מציאת פלטפורמה נאותה לרכישת נדלן ליד הים ביוון. להלן נכיר את האופציות למציאת נדלן ביוון עבור המשקיע הישראלי.

 

יתרונות הנדלן ביוון

שוק הנדל"ן היווני מזמן שלל יתרונות עבור המשקיע הישראלי – יתרונות שלא ימצא המשקיע בשוק הנדל"ן המקומי שלנו. מבין היתרונות הרבים, ניתן להצביע על שלושה יתרונות עיקריים עבור המשקיע המעוניין לרכוש בית למכירה ביוון ליד הים.

חסמי כניסה נמוכים

שוק הנדל"ן בישראל יוצר חסמי כניסה גבוהים מאוד עבור המשקיע הישראלי. מחירי הנדלן עולים, מאז 2008, בעשרות אחוזים בשנה. המציאות שנוצרה היא כי רק העשירונים העליונים מסוגלים בכלל לרכוש דירה למגורים בישראל, שלא לדבר על דירה להשקעה שנותרה כנחלת עשירי ישראל בלבד.

לעומת זאת, בתים למכירה ביוון ליד הים נמכרים במחירים שפויים בהחלט ונמוכים לאין ערוך בהשוואה לבתים בישראל, כך שגם המשקיע מן השורה יוכל לרכוש שם בית גדול, מתוחזק ובמיקום אטרקטיבי. בעוד שבישראל נדרש הון ראשוני עצום כדי לרכוש דירה, שלא לדבר על בית ליד הים, ההון הראשוני הדרוש ביוון הינו זעום יחסית.

 

אחוזי תשואה גבוהים

יתרון נוסף של שוק הנדל"ן היווני הוא אחוזי התשואה הגבוהים על שכירות. באיי היוקרה דוגמת מיקונוס וסנטוריני, התשואה נעה בין 5% ל-10%. בשאר המקומות, דוגמת חופי רודוס או פיראוס, התשואה נעה בין 4% לבין 7.5% בשנה. זאת, בזמן שבארץ תשואה של 3% נחשבת לסטנדרטית למדי. במציאות שכזו, השוק היווני אטרקטיבי לאין ערוך ביחס לשוק הישראלי.

 

תיירות יציבה

יתרון נוסף של רכישת בית על החוף ביוון, הוא התיירות היציבה במדינה. בעוד שבישראל התיירות תזזיתית, תלויה במצב הבטחוני ובמזג האוויר, התיירות היוונית יציבה יחסית ותאפשר לכם לצבור רווחים יציבים מהנכס שלכם.

בתים למכירה ליד הים

איפה מוצאים בתים למכירה

כעת, לאחר שהבנו מה הם היתרונות של שוק הנדל"ן היווני, הגיעה העת לדעת איפה מוצאים את הבתים האטרקטיביים ביותר ביוון. נדגיש לפני הכל – אל תסמכו על עצמכם! ככל שאינכם בקיאים בשוק המקומי, תתקשו בהחלט לדעת איזה רחוב נחשב לאיכותי ואיזה רחוב לפחות, על מה ניתן להתפשר ואילו דברים קריטיים במיוחד. בחירת הנכס בעצמכם מועדת לטעויות רבות.

הפתרון הוא ליצור קשר עם חברת השקעות נדל"ן בחו"ל המתמחה בהשקעות ביוון באופן ספציפי. החברה תעניק לכם ליווי כלכלי ומשפטי לעסקה ותדאג לספק לכם את העסקה הטובה ביותר במסגרת התקציב שלכם, הציפיות מהנכס ורמת הסיכון אותה אתם מוכנים לקחת על עצמכם.

 

לסיכום

לסיכום, שוק הנדלן היווני מעניק יתרונות רבים למשקיע הישראלי. השקיעו דרך חברת השקעות נדל"ן בחו"ל ישראלית ותבחרו בדירה הטובה ביותר.

בתים למכירה ליד הים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
איך נשמור ביחד על כדור הארץ
איך נשמור ביחד על כדור הארץ

שמירה על כדור הארץ היא אחת מהאתגרים הגדולים שאנו ניצבים מולם בעידן הנוכחי. עם עליית טמפרטורות החממה, החימום הגלובלי

ניתוח ירך
4 טיפים להתאוששות מניתוח ירך

התאוששות מניתוח ירך יכולה להיות מורכבת, היא דורשת מחוייבות והשקעה בשביל שהניתוח המורכב יצליח. לכאורה לאחר הניתוח הבעיה נפתרה,