נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ביטוחים שחשוב להכיר

ביטוחים

עולם הביטוח מתפתח ללא הרף. המרוויח העיקרי מכך הוא קהל היעד שיכול למגן את עצמו מפני מגוון נזקים אפשריים. יש לא מעט ביטוחים שבעבר לא הגיעו לכולנו וכיום קל יותר ויותר להשיגם. סיקרנו כאן בקצרה מידע על ביטוחים שאולי לא הכרתם. אז בואו נתחיל.

 

ביטוח חיים

באתר סוכנות הביטוח https://erenfeld-ins.co.il תוכלו למצוא מגוון ביטוחים מעניינים שאולי לא הכרתם. אך הביטוח החשוב ביותר הוא דווקא ביטוח חיים ולא מדובר כאן על ביטוח חיים למשכנתא. כל אדם יכול לבטח את חייו ובכך להגן על קרוביו מפני אובדן הכנסה בעת פטירתו.

כך הוא יכול לרכוש ביטוח חיים על סך מיליון שקל לדוגמא, ולאחר פטירתו המוטבים יקבלו מיליון שקלים. ביטוח זה יכיל בדרך כלל מרכיב חיסכון שיאפשר למבוטח עצמו להנות מכספי הביטוח בעודו בחיים, בגיל מבוגר.

 

ביטוח דירה

ביטוח דירה הוא ביטוח הכולל שני ביטוחים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח מבנה מבטח את הנכס עצמו מפני נזקים ובמקרה נזק, חברת הביטוח תפצה ותממן את עלות התיקון. ביטוח תכולה הוא ביטוח המכסה עלויות נזקים שנגרמו לתכולת הדירה: ריהוט, מוצרי חשמל, תכשיטים וחפצים יקרי ערך. לא כדאי לוותר על ביטוח דירה, במיוחד לא כאשר מדובר בדירה יקרה.

 

ביטוח בריאות

לאף אחד מאיתנו אין הבטחה שהוא ישאר בריא לעולם. מצב בריאותי עלול להשתנות וכל שינוי שלו מתלווה לעלויות כבדות. ביטוח בריאות מכסה עלויות טיפולים רפואיים וכך המבוטח יכול לקבל טיפולים רפואיים יקרים מבלי לחשב עלויות ולנסות לחסוך בהוצאות, חברת הביטוח מממנת את מרבית הטיפולים.

 

ביטוח אחריות מקצועית

אם אתם עובדים כאנשי מקצוע בתחום מסוים ויש עליכם אחריות מקצועית לא מעטה, כדאי שתכירו את ביטוח אחריות מקצועית המגן עליכם מפני תביעות אישיות הטוענות על התרשלות בתפקיד וטיפול לא נכון. ביטוח זה מכסה עלויות משפטיות, עלויות נזקים ומפצה את הצד הנפגע.

 

ביטוח עסק

בתור בעלי עסק חשוב להכיר את אפשרויות לביטוח עסק. ביטוח זה מגן על בעל העסק מפני נזקים למבנה העסק, תכולתו וכמובן גם על העובדים בו. ביטוח עסק הוא ביטוח המורכב ממגוון פוליסות ביטוח ולצורך רכישתו חשוב לפנות לסוכנות ביטוח מקצועית שתדע להתאים עבורכם את הביטוחים המתאימים לכם.

 

ביטוח חיות מחמד

לא מעט חיות מחמד נזקקות לטיפולים וטרינריים והעלויות הנלוות הן גבוהות. ביטוח חיות מחמד מגן על המחזיק בעלי חיים מפני עלויות לא צפויות ונזקים הנגרמים לבעלי החיים. כל פוליסה מכילה כיסויים שונים וכאשר מעוניינים לרכוש ביטוח זה, חשוב לבדוק אילו כיסויים מספקת חברת הביטוח בפוליסה זו.

 

לסיכום

ישנם ביטוחים מוכרים יותר וישנם פחות, אך יש ביטוחים שחשוב להכיר ולהתמגן באמצעותם ככל הניתן. בסופו של דבר, ביטוח טוב מפחית עלויות בהתרחש מקרה ביטוחי ומוביל לחסכון.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ביטוחים
ביטוחים
גלו את היתרונות של הר הביטוח

בעידן הדיגיטלי, בו הנוחות והיעילות הם מעל לכל, האינטרנט מתגלה כפלטפורמה מהפכנית בתחום הביטוח, המציעה שפע של הטבות למבוטחים.

מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו

ביטוח כפול
מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו