נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

ביטוח רכב בעידן של רכבים ללא נהג

רכב צהוב

ברוכים הבאים לשנת 2040, השנה שבה כנראה בערך 70% מהרכבים יהיו אוטונומיים, קרי רכבים אוטומטיים.

כיום, בשנת 2020, זו התחזית המוטורית של מומחים בעולם הרכב.

אם כך, בואו נשאל את עצמנו – מה יהיו מחירי הביטוחים?

אנחנו עדיין לא בשנת 2040, אבל כבר בימינו ניתן להיווכח כי רכבים אוטונומיים החלו להפגין נוכחות על הכבישים (בעיקר בחו"ל). ידעתם שבארץ כבר הייתה נסיעת מבחן על רכב אוטונומי רשמי, שעומד להיות משווק בשנים הבאות בעולם? ובכן, זהו לא סוד שהטכנולוגיה מתקדמת ואנחנו מתקדמים יחד איתה. אבל האם עולם הביטוח מתקדם גם הוא יחד עם המוטוריקה?

 

עולם הביטוח מתקדם עם הטכנולוגיה ומוזיל עלויות ביטוח רכב אוטונומי?

מסתמן שהתשובה היא כן, כי מחירי הביטוחים בעתיד עומדים כנראה להיות נמוכים יותר. כמובן, בהנחה שאתם תקראו ספר במושב האחורי בזמן שהרכב מנהיג את עצמו. מישהו ביקש עידן הרובוטים ולא קיבל? אמנם עדיין לא ניתן לרכוש סוזוקי אוטונומית, אבל כן אפשר לרכוש רכבים מתקדמים טכנולוגית.

נכון, אנחנו עדיין לא בימים של רכבים עצמאיים לחלוטין על הכבישים, אבל אין ספק שאנחנו בצעדי ענק לכיוון הימים העתידניים והמדומיינים (כרגע) האלו. על פי התחזיות בעולם הרכב מפיהם של מומחים ידועים, אנחנו חוזים הקלות משמעותיות במחירי הביטוח של רכבים מכל הסוגים.

 

כיצד העתיד המוטורי שלכם נראה? כל מה שצריך לדעת כאן:

למעשה, בין אם אתם מתכננים את העתיד עם רכב יוקרה, ספורט, או כל רכב אחר, יש סיכוי שבכלל כולם ייראו בעיצובים ממש דומים. אנחנו לא אומרים שהעתיד נטול ייחודיות בעולם הרכב, אבל אנחנו כן אומרים שבשנים הראשונות כנראה שיהיו דגמים נפוצים ביותר, עד כדי הכי שלטים על הכבישים.

כנראה שהנישות של ספורט, יוקרה ושטח תמיד יהיו קיימות בכל אופן, משהו שישתקף כמובן גם במחירי הביטוח. למעשה, אם יש משהו אחד שאפשר ממש "לחתום" עליו, הרי שזה הנושא של סיכונים אל מול עלות ביטוחים.

 

מחירי הביטוחים ייקבעו בהתאם לרמת הסיכון שתציגו בפני חברת הביטוח

אתם בשטח כל היום ועוסקים עם רכביכם בפעילויות אקסטרים? אם כן, כמובן שהביטוח יהיה יקר בהתאם. בסופו של יום, זה ממש לא משנה באיזו שנה אנחנו נמצאים או באיזה עידן. כל עוד אתם מציבים רף סיכונים גבוה בפני חברת הביטוח, היא תחייב אתכם בעלויות ומחירים גבוהים יותר.

נכון להיום ב-2020, כל הנושא הזה של מחירים מיוחדים למכוניות אוטונומיות – לא רלוונטי עדיין. אנחנו אמנן מכינים את עצמנו לקראת העתיד והאמת שגם עושים את זה יופי, אבל אין ספק שיעברו עוד מספר שנים עד שנזכה לראות בכל רמזור אוטו אוטונומי.

 

רכישת רכב חדש ב-2020 ומידע שחשוב להכיר עוד היום

נכון לימינו ולעידן הנוכחי, אנשים רוכשים עדיין מכוניות אשר מחייבות ומצריכות 2 ידיים על ההגה. אם אתם לקראת רכישת מכונית חדשה, אנחנו ממליצים לכם קודם כל לברר לגבי עסקאות ליסינג פרטי. בימינו ישנן עסקאות ליסינג פרטי גם ב-100% מימון על רכישת רכב חדש.

בואו נגיד את זה במילים הכי פשוטות, רוב המדינה כבר נוסעת על מכוניות באשראי בימינו. בין אם אתם מעוניינים לרכוש רכב משפחתי, ספורטיבי, ג'יפ או SUV, ב-2020 הכי מומלץ לעשות את זה באמצעות עסקת ליסינג פרטי.

 

מדוע מומלץ לרכוש רכב במסגרת ליסינג פרטי?

אתם זוכים לא רק לריביות נמוכות, אלא גם למחירים ייחודיים ביותר על הביטוחים של הרכבים שרכשתם דרך הסוכנות של הליסינג. בשורה התחתונה, הדרך הכי נכונה לרכוש רכב כיום היא באמצעות עסקאות המימון השונות והליסינג.

בפריסת תשלומים ממש נוחה ואטרקטיבית, אתן תוכלו לשבת ברכב חלומותיכם עוד בקרוב כבר. אולי אתם חולמים על ג'יפ יוקרה, אולי בכלל על רכב ספורטיבי עם המון כוחות סוס, אבל דבר אחד בטוח – החלום הזה בהישג ידכם. אם אתם צריכים סיוע נוסף בנושאים אלו של רכישת רכב בתנאי מימון אטרקטיביים, אנחנו מזמינים אתכם להכיר את חברת קפיטל מוטורס. סוכנות הרכבים קפיטל מוטורס מספקת שירותי ייעוץ לפני רכישת רכבים, ככה שתוכלו לקבל את כל המידע שלכם מצוות של מומחים בעולם הרכב. בהצלחה, סעו בדרכים ישרות!

 

רכב טוטאלוס

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ביטוחים
ביטוחים
גלו את היתרונות של הר הביטוח

בעידן הדיגיטלי, בו הנוחות והיעילות הם מעל לכל, האינטרנט מתגלה כפלטפורמה מהפכנית בתחום הביטוח, המציעה שפע של הטבות למבוטחים.

מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו

ביטוח כפול
מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו

ביטוחים
ביטוחים שחשוב להכיר

עולם הביטוח מתפתח ללא הרף. המרוויח העיקרי מכך הוא קהל היעד שיכול למגן את עצמו מפני מגוון נזקים אפשריים.