נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

האם מחמם מים בגז יקר יותר ממחמם מים חשמלי?

זרם של מים

בין אם דוד המים הנוכחי של הבית שלכם נמצא במצב שמצריך החלפה, או שאתם מחפשים דרכים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של הבית שלכם, זה יכול להיות מבלבל כשאתם מחפשים דוד מים חדש. חשמל מול גז? מחממי מים בעלי מיכלים או עיצובים ללא מיכל? מה מתאים לכם ולבית שלכם? לא משנה מה תחליטו, מחממי מים חדשים חסכוניים באנרגיה צורכים פחות אנרגיה ומוצעים במגוון אפשרויות, תוך שהם מחממים מים מהר יותר מדגמים ישנים יותר. חלקם אפילו מחממים מים באופן מיידי ואין להם מיכל בכלל. אם בעיה עם דוד המים הקיים שלכם גורמת לכם לתהות אם כדאי לכם לשדרג, המשיכו לקרוא כדי לגלות אם אתם מבצעים את הבחירה הנכונה.

 

מחממי מים בגז

כאשר אתה חושב על מחמם מים, רוב הסיכויים שהתמונה בראשכם היא של מחמם מים בגז מסורתי עם מיכל גדול ומגושם. מחממי מים בגז נוטים להיות בעלי דרך לא יעילה לחימום שכן מים קרים מתווספים ללא הרף למים החמים במיכל, מה שמקרר אותם וגורם לכל מיכל המים להזדקק לחימום חוזר. מסיבה זו, מחממי מים רבים ממוקמים במוסך או במרתף שבו כל חום נוסף לא ישפיע על אזורי המגורים של הבית שלכם. עם זאת, מכיוון שהם זולים, מחממי אחסון מונעי גז הם הצורה הנפוצה ביותר של מחממי מים. בנוסף, מחממי מים בגז מחזיקים בדרך כלל בין 10-15 שנים, תלוי במידת התחזוקה שלהם, מה שמקל על החלפה בעת הצורך. ייתכן שלקוחות ירצו להימנע מעלויות גבוהות יותר מראש, ויבחרו ללכת עם דוד מים זול יותר. עם זאת, הימנעות מעלות גבוהה יותר בהתחלה עשויה לא תמיד לחסוך לכם כסף בטווח הארוך. אתם יכולים להוציא יותר כסף בטווח הארוך כאשר אתם בוחרים דוד מים זול יותר בשל עלויות תפעול ותחזוקה פוטנציאליות.

מחממי מים חשמליים

מחממי מים חשמליים

כמו עמיתיהם בגז, למחממי מים חשמליים מסורתיים יש מיכל גדול ומנגנון חימום הממיר מים קרים למים חמים. המים מוכנים לשימוש בכל פעם שאתה פותח את ברז המים החמים. על פי אתר EnergyRates, גז טבעי בדרך כלל זול יותר מחשמל. ההחלטה בין דוד חשמל לעומת גז היא יותר שאלה של כלכלה מאשר העדפה. בוב וילה אומר שלמרות שמחממי מים חשמליים עשויים לעלות יותר בהפעלת מחממי מים המונעים בגז, הם זולים יותר לרכישה מכיוון שהם אינם דורשים את חיבור הגז המסובך, דמי ההתקנה ומנגנון חימום הלהבה הפתוחה של מחמם מים בגז. .

מחמם המים של וולקנו מבית חימומית" פתרונות חימום לבית

 

לסיכום

מחממי גז עברו דרך ארוכה מאז המצאתם, ומציעים לכם כיום מגוון רחב של פתרונות לחימום המים בבית שלכם, על הצד הטוב ביותר. בסופו של דבר ההחלטה שלכם תלויה, בצרכים שלכם, ובסוג האנרגיה שאליו אתם מעוניינים להתמסר. כאשר בשל עליות מחירי החשמל לאחרונה, מחמם מים בגז הופך להיות האפשרות הזולה מבין השניים.

מחמם מים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
חלל ביתי
3 יתרונות בקולט אדים בדירה

במשך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות טכנולוגיות מהפכניות ביותר נכנסות לבית שלנו ומשדרגות משמעותית את אורח חיינו. לעיתים, אין