נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כח סוס: הברלינגו החדשה היא רכב העבודה האולטימטיבי

ברלינדו

הברלינגו החדשה בקושי הגיעה באופן רשמי לשוק העולמי, והיא כבר נבחרה למסחרית השנה לשנת 2019. זהו הדור השלישי של המכונית שהחלה את דרכה בשנות ה-90, ובהחלט יש סיבה להאמין שהיא תשמור על הגחלת והמוניטין של קודמותיה. אם אתם מעוניינים לרכוש רכב עבודה אמין ויעיל, בין אם למען צרכים מסחריים או פרטיים – אל תפסחו על המכונית הזו. היא טומנת בחובה את כל מה שרכב עבודה צריך לכלול: רמה גבוהה של מודולאריות, מקום אחסון רב, כושר גרירה גבוה, כושר העמסה מרשים ונסיעה יציבה ובטוחה בדרכים. ההגעה הרשמית שלה ארצה נמצאת ממש מעבר לפינה והיא תגיע אלינו בתחילת שנת 2019.

אנשים לא משתנים, הברלינגו כן

הסיטרואן ברלינגו החדשה ניחנת ברמה גבוהה של מודולאריות וגמישות. היא מגיעה בשני דגמים, אחד הנקרא M וכולל 5 מושבים, ואחד הנקרא XL וכולל 7 מושבים. 2 המושבים האחוריים בדגם הגדול מורכבים על מסילה ויכולים לנוע עד ל-130 מ"מ. מעבר לכך – המושבים ניתנים לקיפול ולפירוק, כך שתא המטען הגדול בלאו הכי הופך מהר מאוד לגדול עוד יותר. כאשר מותירים את המושבים במקומם, דגם M כולל נפח של 775 ליטר והדגם הגדול כולל נפח של 1,050 ליטר. את כל החלל הזה תוכלו למלא בכל החפצים והמכשירים הרלוונטיים לביצוע העבודה. כאשר מפרקים את הכיסאות, נוצר משטח אחסון גדול במיוחד באורך של 2.7 מטר עד 3.05 מטר – בהתאם לדגם.

מושלם לחפצים ארוכים והעברות מסובכות

האפשרות לפרק את המושבים מהווה כמובן יתרון עצום עבור בעל הרכב, לא רק מבחינת נפח המטען שניתן לאכלס בתוך הברלינגו, אלא גם מבחינת אורך ורציפות תא המטען. כאשר צריך לאחסן חפצים, כלים ומכשירים ארוכים ולבצע העברות מסובכות יחסית – הברלינגו מהווה אפשרות נוחה, יעילה ופרקטית במיוחד, ואין צורך לבצע ויתורים או להסתבך ולהסתרבל יתר על המידה. אתם יכולים להירגע, יש לכם ברלינגו.

תעמיס, תעמיס

מה עוד אנו מצפים מרכב העבודה האולטימטיבי? שיוכל לגרור ולשאת משקלים גדולים. כושר ההעמסה של הברלינגו הוא כ-1000KG, בעוד כושר הגרירה של שני הדגמים הוא 1500KG לערך. בהחלט מדובר במכונית עם כושר. אלו נתונים מרשימים מאוד, שצפויים לעזור לברלינגו להמשיך להחזיק בהגמוניה המסחרית של המכונית גם בדור השלישי לקיומה.

מנועים לבחירה

הברלינגו מגיעה עם מנוע בנזין בעל נפח של 1.2 ליטר ו-110-130 כ"ס או מנוע טורבו דיזל בעל נפח של 1.5 ליטר ו-75, 100 או 130 כ"ס. כל סוג מנוע יכול להגיע עם תיבת הילוכים ידנית בעלת 6 הילוכים או תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים. תוכלו ללכת עם האופציה החסכונית בדלק, וזהו יתרון משמעותי כאשר מדובר במכונית המיועדת למטרות מסחריות כאלה ואחרות, ולבחור במנוע דיזל ותיבה ידנית. בחירה זאת גם תעניק לכם כח נשיאה גדול לצורך הובלת משקלים כבדים. מצד שני, תוכלו לבחור במנוע הבנזין, ולזכות באפשרות שקטה, זריזה ובעלת תאוצה גבוהה מאוד. לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, תקבלו ואן איכותי, יעיל ועוצמתי.

https://www.youtube.com/watch?v=EpKjjJ0xWkM

 

מה שבטוח

בחיים, שום דבר לא בטוח. מלבד הברלינגו. מדובר במכונית בעלת מנגנוני הגנה מתקדמים ומשוכללים או כמו שאומרים בגולה – state of the art. בין היתר היא מאובזרת במערכת בלימה אוטומטית במצבי חירום – AEB, מערכת אזהרת סטייה שעוזרת לנהג לשמור על הנתיב שלו, מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת לניטור שטחים מתים – ועוד. מערכת נוספת ומועילה במיוחד הקיימת בברלינגו, ובפרט בהתחשב בעובדה שמדובר ברכב עבודה הנושא מטען רב, היא מערכת הכוללת מצלמה ומסך לקבלת ראיית סראונד מקיפה של הירכתיים של הרכב. חלק מהדגמים של הברלינגו כוללים גם לוחות מגן מתחת למנוע ולגלגלים הגדולים. כל אותם מנגנונים עוזרים לשדרוג ביטחון הנהג ובטיחות הנסיעה והופכים את הברלינגו למכונית בטיחותית במיוחד.

אור טבעי

השמשה הקדמית של הברלינגו רחבה ומאפשרת מבט פנורמי נוח ובטוח לנהגים. באופן כללי, הרכב מקבל אור רב מבחוץ, לרבות מחלון הגג שלו, ובסך הכל יש ברכב 6.4 מטרים רבועים של זכוכית.

חזק ויציב

העיצוב של הברלינגו ראוי במיוחד לשימוש כרכב עבודה המיועד לצרכים מסחריים. הוא מתאים לנהיגה בתנאים שונים ומאתגרים, בעל עיצוב חזק ודומיננטי, חלק קדמי גבוה וצר יחסית אודות לשימוש בפלטפורמת EMP2 ופאנלים בתחתית הדלתות לצורך הענקת הגנה נוספת. החלק האחורי של הרכב מעוטר בפנסים אנכיים ובשמשה אחורית רחבה.

טאץ' אישי

את הברלינגו תוכלו לרכוש במגוון של 8 צבעים שונים, ותוכלו להשפיע במידה מסוימת גם על גווני הצבע שבחלק הפנימי של הרכב. אפשרויות הצבע השונות מעניקות לכם את האפשרות לעצב את הבחירה שלכם כאוות נפשכם, והרי תמיד נחמד להוסיף מגע אישי. זה נכון כפליים כאשר מדובר ברכישה לטווח ארוך.

 

עבודה צרפתית

הברלינגו החדשה היא הדרך הטובה ביותר לדפוק עבודה בלי לדפוק את העבודה. מדובר במסחרית מוצלחת, פרקטית ויעילה. היא בעלת נפח אחסון גדול ומידות תא המטען שלה מרשימות ומאפשרות שימוש תדיר, נוח ונרחב וביצוע עבודות שונות. המודולאריות שלה מאפשרת להרחיב עוד יותר את תא המטען ואפשרויות האחסון ויוצרת שטח שטוח ורציף. ניתן לגרור איתה משקלים גדולים ולהעמיס עליה משקלים כבדים כאחד. זוהי מכונית בטוחה מאוד לנסיעה והיא בעלת מנגנוני בטיחות רבים, לרבות מערכת לשמירה על הנתיב, אשר מועילה מאוד למי שנוהגים במהלך שעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות. בנוסף, הנהיגה בלילה בטוחה במיוחד גם אודות לשני שלבים של תאורה ופנסי ערפל קדמיים. זה הזמן להזמין את מסחרית השנה לשנת 2019 וליהנות מרכב עבודה אמין ונפלא.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רכב
תיקח מונית
סיבות לקחת מונית לנתב"ג!

נסיעה במונית מהווה פתרון נוח ויעיל לנסיעות בעיר, או לשדה תעופה. משתמשים רבים נהנים מהיתרונות של השירות, כוללים מי

רכיבת שטח
איך בוחרים טרקטורון?

בחירה של טרקטורון צריכה להיעשות תוך היכרות מעמיקה עם התחום. מי מכם שמעוניינים לרכוש טרקטורון לראשונה בחייהם, צריכים לדעת