נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הדברת פרעושים בבית

תרסיס נגד זוחלים

פרעושים הם מהמזיקים המלחיצים והפחות נעימים שניתן להיתקל בהם בבית הפרטי. הפרעושים עוקצים, לעיתים עד זוב דם, בכל שעות היום והלילה, עד שלעיתים תקומו בבוקר ותבחינו בכתמי דם על הסדין. כדי להילחם במכת פרעושים גדולה, אין ברירה, ויש צורך להזמין מדביר. המדביר יפעיל  מגוון חומרים אשר יפגעו בשלבי החיים השונים של הפרעושים, מה שיבטיח שלא תתקלו בהם יותר.

 

יש לפגוע בכל שלבי הגדילה של הפרעוש

פרעושים הם מזיקים עקשניים וחזקים, אשר יכולים להתחבא בתוך אביזרי המיטה והמזרון עצמו. כדי להילחם במכת פרעושים, יש צורך בלפגוע בשלבים שונים של גלגל החיים שלהם, מהביצים ועד הבוגרים. הפרעושים הבוגרים הם אלו אשר עושים את מרב הנזק, הם נושכים ועוקצים אתכם, ולכם בהם קל יחסית להבחין.

מדביר לא מומחה, יפעיל חומרים אשר ישמידו את הפרעושים הבוגרים, ויעניקו לכם הקלה לזמן קצר, עד שהביצים יבקעו והבעיה תשוב. כדי להדביר פרעושים בצורה יעילה, חשוב מאוד לפגוע בכל שלבי החיים של הפרעוש, ולעשות שימוש בחומרים אשר ישמידו את הביצים עצמן. השמדת הביצים תקטע את מעגל החיים של הפרעושים, ותבטיח פתרון ארוך טווח לבעיה.

 

מדוע כדאי להדביר פרעושים עם דור המדביר?

הדברת פרעושים עם דור המדביר היא הדברה שתעניק לכם ראש שקט לאורך זמן. דור המדביר מתחייב למחירים נוחים ומשתלמים ביותר. בנוסף, הוא מקפיד להתעדכן על החידושים העולמיים בתחום ההדברה, הכוללים ידע ביולוגי על המזיקים עצמם, המאפשר לזהות נקודות תורפה לפגיעה בהם, ופיתוחים טכנולוגיים בתחום חומרי ההדברה, ודרכי הפיזור שלהם. מעבר לידע וליכולות המקצועיות, שנבנו בשנים ארוכות של לימודים והתנסות מעשית בתחום, דור המדביר מעניק ללקוחותיו יחס מעולה, ושירות לקוחות ללא תחרות.

אצל דור המדביר, שעה זו שעה, ואיחורים אינם באים בחשבון. איחור של דור המדביר, והמתנה שלכם אליו ללא צורך, יוביל לעיתים קרובות לפיצוי ללקוחות, אשר בזבזו זמן עבודה יקר. נוסף על כך, דור המדביר ידאג לכך שהפרעושים לא יחזרו כבר אחרי טיפול אחד. מעל 90 אחוז מהפעמים, טיפול אחד יספיק, אך אם יהיה צורך בטיפול נוסף, דור יגיע ללא עלות על מנת להשלים את המלאכה, ולהעניק לכם את הבית הנקי עליו חלמתם.

 

איך ניתן למנוע מהפרעושים לחזור לביתכם?

לצד המלחמה בפרעושים הנמצאים כבר עכשיו בבית, ובביציהם, דור המדביר גם ישמח להעניק לכם עצות בנוגע לדרכים להימנע מחזרת הפרעושים לביתכם. חשוב מאוד לזהות את מוקד החדירה של הפרעושים, במידה ויש כזה. ייתכן והמקור שלהם הוא חיית מחמד כמו כלב המסתובב בחוץ ללא השגחה ויש לו גישה למיטות הבית, ויתכן שהמקור הוא פריט ריהוט ישן ולא מתוחזק. דור המדביר יסייע לכם למזער ככל האפשר את הסיכון לחזרת הפרעושים, כך שהפעם הראשונה שתזמינו אותו תהיה גם האחרונה.

בעל חיים
בעל חיים
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע