נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

המרפסת מבאסת? הנה 3 דרכים לשפר את המצב!

מִרפֶּסֶת

כל אחד מאתנו מכיר את הרגע הזה שבו הוא מביט על המרפסת ומגלה שהיא לא מה שהייתה פעם. תרחיש זה התקיים אצלנו לאחרונה. שכן, הבנו שהגיע הזמן לחדש את העציצים, ריהוט הגן ואת האקססוריז. לכן, סרקנו כל מיני הצעות שעלו ברחבי הרשת ובחרנו את 3 הדרכים הטובות ביותר שאפשרו לנו לשפר את המצב. הישארו אתנו ותגלו מה הן.

 

הדרך ה – 1 שתאפשר לכם לשפר את מראה המרפסת: החלפת עציצים ישנים בחדשים

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בשיפור מראה המרפסת מבלי להציג טיפ שנוגע לעציצים. זה הרי ידוע שאחת לכמה חודשים (רגע לפני חילופי העונות) יש לערוך שינוי בעציצים הקיימים. ההמלצה שלנו היא להוציא את כל העציצים החד עונתיים ולהחליף אותם בעציצים רב שנתיים. שכן, כך תוכלו להפחית עבודה בפעם הבאה שתגלו שהמרפסת מצריכה שדרוג. בחירה בעציצים רב שנתיים תאפשר לכם ליהנות מהם לזמן ממושך ולא לחודשיים – שלושה בלבד.

עציצים

הדרך ה – 2 שתאפשר לכם לשפר את מראה המרפסת: החלפת ריפוד בריהוט הגן

ריהוט הגן שלכם כנראה עבר לא מעט בתקופה האחרונה. השמש הקופחת והגשם הביאו מן הסתם לשחיקה של הריפוד. ההמלצה שלנו היא לחדש את הריפוד הקיים בכל הריהוט, למשל:

  • ריפוד לכיסא גן
  • ריפוד לנדנדה
  • ריפוד לערסל ביצה

רגע לפני שתצאו לערוך החלפה של הריפוד הקיים, כדאי שתדעו כי בחירה של חברת ריפוד לערסל ביצה, כיסא גן ונדנדה אינה עניין של מה בכך. ההמלצה שלנו היא לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת תחילה. אינכם יודעים איך לעשות זאת? כדאי שתקראו את הטיפ שיופיע בפסקה הבאה.

 

כך תוכלו לבחור בחברת ריפוד מומלצת

אם אתם רוצים להיות בטוחים שבחרתם כריות לערסל זוגי או כל ריפוד חדש אחר למרפסת שלכם, עליכם להיכנס אל הרשתות החברתיות ולשמוע את חוות הדעת של הגולשים. ההמלצה שלנו היא להעלות פוסט בנושא בקבוצות שעוסקות בטיפוח הגינה והמרפסת. שכן, יש שם הרבה אנשים עם ניסיון בתחום זה.

חברת ריפוד

הדרך ה – 3 שתאפשר לכם לשפר את מראה המרפסת: הוספת נורות אקולוגיות

הדרך השלישית והאחרונה שתוצג בפניכם נוגעת להוספה של נורות אקולוגיות. מדובר בנורות שנטענות מאור השמש במהלך היום. כך שבשעות הלילה הן עובדות באופן אוטומטי ומוסיפות חן ורומנטיקה למרפסת שלכם. נציין כי בחירה בנורות אלו צריכה להיעשות תוך תשומת לב לגדלים והצורות השונות.

 

לסיום

אפשר לשפר את המראה של המרפסת בקלות, רק צריך להכיר בדרכים הטובות ביותר שיובילו לשינוי מהותי. כעת יש בידיכם את כל המידע החיוני בנושא, כך שנותר לכם רק ליישם את הדרכים שלעיל ולהפוך את המרפסת שלכם ממבאסת לחיונית ויפה. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את 3 הדרכים הללו ותיהנו מהמרפסת המחודשת שלכם.

מִרפֶּסֶת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
איך נשמור ביחד על כדור הארץ
איך נשמור ביחד על כדור הארץ

שמירה על כדור הארץ היא אחת מהאתגרים הגדולים שאנו ניצבים מולם בעידן הנוכחי. עם עליית טמפרטורות החממה, החימום הגלובלי

ניתוח ירך
4 טיפים להתאוששות מניתוח ירך

התאוששות מניתוח ירך יכולה להיות מורכבת, היא דורשת מחוייבות והשקעה בשביל שהניתוח המורכב יצליח. לכאורה לאחר הניתוח הבעיה נפתרה,