נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הפריצה של טיקטוק בעולם העסקי

הפריצה של טיקטוק בעולם העסקי

אפליקציות הטיקטוק פרצה לחיינו בין לילה, כמו האינסטגרם והפייסבוק. בניגוד לפייסבוק שמבוסס יורת על פוסטים מילוליים והאינסטגרם שבו יש סרטונים קצרים ובעיקר תמונות, הטיקטוק מאפשר לנו להעלות סרטונים ארוכים יותר, להגיב עליהם ולשתף אותם עם אחרים. אנשים רבים התפרסמו דרך הטיקטוק מאחר ואחרים החלו לעקוב אחריהם ואחרי התוכן שהם מפרסמים. מכאן שניתן בהחלט גם לנצל את הטיקטוק לעסקים שונים. רוצים לדעת איך? המשיכו לקרוא.

למי מתאים להשתמש בטיקטוק?

התשובה היא לכולם. ההנחה הבסיסית היא שהטיקטוק משמש בעיקר בני נוער וצעירים אך זה לא מדויק, הם מהווים בסך הכל כ – 25% מהמשתמשים בעוד שאנשים בני 20-29 מהווים כ – 23% ואנשים מעל גיל שלושים מהווים כ – 22%. אז נכון שהאחוזים יורדים ככל שהגיל עולה ועדיין ניתן לראות כי השימוש בטיקטוק קיים בכל הגילאים ולא רק אצל הצעירים. השימוש בו אמנם נתפס כבידורי אך זה לא מדויק. למעשה הרבה עסקים מפרסמים את עצמם בטיקטוק כולל מותגים מוכרים ומשרדים רציניים של רואי חשבון או עורכי דין שלא היינו חושבים שהם קשורים לשימוש באפליקציה.

איך לפרסם בטיקטוק כעסקים?

תחילה כדאי לפתוח חשבון עסקי בטיקטוק על ידי הורדת האפליקציה ורישום שלכם אליה. בעת עריכת הפרופיל תוכלו להעביר את החשבון לחשבון עסקי ולהוסיף פרטים על העסק שלכם. כמובן שכדאי גם להוסיף תמונה שתשקף את העסק שלכם. זה יכול להיות לוגו או תמונה של הצוות העובד בעסק או של משהו שקשור ומסמל את העסק שלכם, הרוח שלו והמטרות שלו. כמובן שחשוב גם לדעת מיהו קהל היעד שלכם בעסק כי בהתאם לכך תוכלו ליצור את התוכן שיתאים לקהל היעד ויגרום לו להתחבר אליכם. דבר זה ישפיע מאוד על הפרסום והישווק שלכם דרך הטיקטוק.

יעוץ לשיפור וייעול הפרסום העסקי שלכם

חלקנו יודעים לעשות עסקים נהדר אך פחות טובים בלשווק או לפרסם את עצמנו. בנוסף לא כולנו מתחברים לאפליקציות. לכן לפעמים כדי לשכור את שירותיו של משרד פרסום המתמחה שתחום הסושיאל ויוכל לקחת על עצמו את הסיוע בתחום הפרסום בטיקטוק. קידום ממומן בטיקטוק- אינסייט מרקטינג הינה חברת שיווק המתמחה בתחום הסושיאל והפרסום הדיגיטלי בכל רחבי הרשת וגם בטיקטוק. מומלץ להיכנס לאתר החברה ולהתרשם מהשירותים שהם מציעים.

לסיכום, ניתן לראות שעל אף השימוש בטיקטוק לצרכי בידור ועל אף הסטיגמה שלו כמשהו של בני נוער, אנשים רבים בגילאים שונים משתמשים בו גם לעסקים ולפסרום ולא רק לבידור. יצירת חשבון עסקי בטיקטוק היא דבר קל ופשוט לעשות אך כמובן שיש חשיבות לתחזוק החשבון ויצירת תוכן רלוונטי לקהל היעד שלכם. כמובן שמי שקצת קשה לו להתעסק בנושא הזה לבד יכול בקלות לשכור שירותים של חברות המתמחות בשיווק ופרסום ברשתות חברתיות.

פריצת הדרך של טיקטוק

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פרסום ושיווק