נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

הרגלים בריאים

אישה מחייכת ובריאה

כמה פעמים יצא לכם לשמוע על הרגלים בריאים שיכולים להוסיף לחיים שלכם? אך האם אתם באמת יודעים כיצד כל הרגל שכזה יכול לסייע לכם, ככל הנראה שלא. הרגלים בריאים קשורים ברוב המקרים לתזונה נכונה, אורח חיים ספורטיבי, הימנעות משתייה ועישון ועוד מגוון רחב של הרגלים שלא נוכל להרחיב כאן. אך הגיע הזמן לספר לכם על הרגלים בריאים כאלה שאם תוכלו לסגל אותם לחיים שלכם תמצאו את עצמכם בעולם אחר, הרבה יותר טוב ואידיאלי עבורכם.

 

שייק בריאות
שייק בריאות

 

אל תגישו מנות גדולות מידיי

אחת מהבעיות השכיחות  ביותר שלנו הישראלים זה להגיש מנות גדולות לשולחן המשפחתי. החשש שמא האוכל לא יספיק לכל הסועדים גורם לנו להגיש מנות גדולות במיוחד על מנת שלא יחסר לאף אחד. האמת היא שלאף אחד לא יהיה חסר גם אם תגישו מנה קטנה בהרבה מאשר המנה שהגשתם. הרגלים בריאים כוללים בתוכם להגיש אל השולחן מנות קטנות לשולחן, כאלה שישביעו את האורח, אך בנוסף לא יגרמו לו לאכול יותר מיידי. בסופו של יום כאשר העין היא זאת שאוכל ולא הפה, מדובר בטעות גדולה שיכולה להעמיד אתכם בסיטואציה לא נעימה. יתרון נוסף למנות קטנות היא שאפשר להתפנק בקינוחים כמו שוקולד, אך במידה כזו שתועיל ולא תפגע.

תבנו לעצמכם שגרת אכילה בריאה

עוד בעיה שנפוצה מאוד בהקשר של הרגלים בריאים בעולם שבו אנו חיים זה שגרת אכילה לא נכונה. חשוב מאוד מה אתם מכניסים לפה שלכם במהלך היום, אך לא פחות חשוב שתעשו לכם את זה בשעות קבועות שבהן אתם מתפנים לאכול. רק כך תוכלו לדעת שאתם לא מפספסים אף ארוחה, ולא פחות חשוב אוכלים ארוחות קטנות בכל משך היום. ברגע שאתם מפספסים ארוחה אחת זה עלול להוציא אתכם מאיזון, אך בעולם שבו אנו חיים עם שגרת יום כל כך עמוסה זה בהחלט יכול לקרות.  רוצים לדעת כמה אתם צריכים לאכול? השתמשו במחשבון קלוריות.

 

עשו פעילות גופנית על בסיס קבוע

למה לדחות את מה שאפשר לעשות היום? בטח כאשר זה קשור אל הרגלים בריאים. ערן שני מסטרונגר מסביר כמה הפעילות הגופנית חשובה לגוף האדם.

אך כעת נגיד לכם כי הרגל בריא שתוכלו לסגל לעצמכם זה להכניס את הפעילות הגופנית שלכם אל השגרה היומית שלכם. אל תהפכו את הפעילות הגופנית למטרד אשר אתם דוחים מיום ליום, תהפכו אותו להיות פעילות קבועה בלוח הזמנים שלכם כך שלא תוכלו להזיז אותו. זה יפתור לכם לא מעט בעיות ותירוצים שאתם מביאים לעצמכם כאשר אתם עושים פעילות גופנית.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
דנטל מדיקל סנטר
מהי אסתטיקה דנטלית?

ההתפתחות של ענף רפואת השיניים, מאפשרת מחקר גדול יותר של סוגי טיפולים שונים והפצתם לשוק. אחד התחומים שהתפתחו כתוצאה