השתלת שיער – עלויות

כמו בכל תחום בחיים, השוואת מחירים היא תמיד הפתרון הטוב ביותר על מנת לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר – בעיקר כאשר מדובר בהליך מורכב ומשמעותי כמו השתלת שיער.

השתלת שיער – הליך כמוצא אחרון

אובדן שיער והיווצרותן של קרחות הן תופעה נפוצה ביותר אצל גברים ונשים כאחד, כאשר אצל גברים האחוזים מגיעים לכמעט 50%. מדובר בנתון בלתי נתפס, בייחוד לאור העובדה כי המראה החיצוני ובעיקר השיער הם פרמטרים חשובים ביותר עבור גברים ונשים כאחד, ותופעה של התקרחות עלולה לגרום לנזקים נפשיים כבדים ביותר, במידה והדבר איננו מטופל. על כן, הטכניקה הטובה ביותר להחזרה של השיער הטבעי היא באמצעות השתלת שיער – פעולה כירורגית עדינה ביותר במהלכה מוחדר זקיק במלואו אל התעלה באזור ההתקרחות.  לרוב נרתעים מביצוע ההליך משום שסבורים שהוא כואב מאוד, אך למעשה מדובר בהליך שאיננו כואב ומבוצע תחת הרדמה מקומית בלבד, כאשר המטופל ער לחלוטין לאורך כל הדרך. על כן, אנשים רבים אשר מעוניינים לעבור את ההליך מתעניינים לגבי העלויות ואנחנו כאן כדי לתת לכם את כל הפרטים הנדרשים והחשובים ביותר.

עלויות

הבדל משמעותי במחיר לביצוע ההליך בישראל או בחו"ל

כאמור, השתלת שיער היא כיום השיטה הטובה והבטוחה ביותר לצמיחה מחודשת של השיער, ותוצאות ההצלחה של ההליך עומדים על כ 98% לרוב. כיום ההשתלה הטובה ביותר היא באמצעות טכניקה המכונה "שיטת מיקרו FUE" במהלכה כאמור מושתל זקיק השיער באזור ההתקרחות, כאשר זמן ההליך הוא כ 6 שעות לכל היותר אך יכול להשתנות וזאת לאור מספר הזקיקים אשר מושתלים. למעשה, מדובר בטכניקה יוצאת דופן אשר מותירה את המושתל ללא תפרים או צלקות נראות לעין ובזמן התאוששות קצר יחסית. אבל, חשוב לדעת כי מדובר בהליך לא זול ואשר יכול לנוע בין כמה 5,000 ₪ ואף צפונה מכך, בייחוד אם מבצעים את ההליך הזה בחו"ל. במרפאתו של ד"ר סרקין, המומחה מספר אחד כיום לתחום אשר ממוקמת בטורקיה ניתן לבצע השתלת שיער בעלות אשר יכולה להגיע לסדר גודל של 12,500 ₪ אך מדובר בחבילה הכוללת גם שהות במלון יוקרה לפני ביצוע ההליך ולאחריו ולאורך כל תקופת ההתאוששות אשר אורכת לרוב כחמש שעות. בנוסף, ניתן לקבל גם חבילות זולות יותר בעלות נמוכה, כל אחד בהתאם לתקציב שלו. לסיכום, אין ספק כי מדובר בעלות לא מועטה, גם כאשר היא מבוצעת בישראל ולכן חשוב לקחת בחשבון את כל מכלול העלויות הכוללות גם טיסות ומלונות, אך זכרו כי ביצוע השתלת שיער מוצלחת חייבת להתבצע ע"י רופא בתחום, בייחוד בפרוצדורה רפואית ומורכבת כזו. לא מעט אנשים מצאו עצמם בעוגמת נפש רבה בעקבות הליך שנכשל, ולכן מוטב להשקיע השקעה כספית וזאת על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

לבלוג השתלת שיער של עשהאל דרייר: https://hair-transplantation-turkey.co.il

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מידע

ניקוי מזרונים – תחזוקה שוטפת

ישנה חשיבות רבה לביצוע עבודת ניקוי ותחזוקה יסודית של מזרון. כל הסיבות במאמר הבא. ניקוי מזרונים – חובת ביצוע אנו מבלים את מרבית חיינו בשכיבה או בישיבה על מזרון, כאשר

יהלום שקוף
תכשיטים

מדריך לבחירת טבעת אירוסין

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייהם של כל זוג הוא כמובן הצעת הנישואין. על מנת שתוכל לספק את הטבעת המושלמת, המומחים של מיליון דיימונדס מציגים את המדריך המלא לבחירת טבעת אירוסין.

למידה דרך מחשב
לימודים

כיצד לבחור קורס מוצלח?

.מתלבטים כיצד לבחור קורס מוצלח ללימודי אנגלית? להלן מספר טיפים חשובים אשר יקלו עליכם בתהליך הבחירה קורס ללימוד אנגלית – עלייה משמעותית בביקוש של ישראלים קורס ללימוד אנגלית הפך בשנים