נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

חווית לקוח

מדד כוכבים

חווית לקוח היא נדבך משמעותי אשר יכול להרים או להפיל בית עסק. כיצד אם כן ניתן למדוד את חוויית הלקוח? כל הפרטים – במאמר הבא.

חווית לקוח – הנדבך הבולט ביותר כיום בעולם הצרכנות

אם בעבר התרגלנו לעובדה כי השירות אותו קיבלנו היה בסיסי, כיום בעקבות כניסה של אתרי אינטרנט כמו גם חווית שירות שונה ניתן לומר כי הצרכן הישראלי מחפש ומבקש לקבל את השירות או המוצר שלו ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על החוויה הכללית. למעשה, גם שירותים אשר בעבר לא נחשבו ככאלו אשר צריכים להיות חוויתם, משנים את פניהם, כאשר דוגמא לכך ניתן לראות בשינוי אשר עובר על קופות החולים אשר מעוניינות להנגשה של השירותים הניתנים בעבור החולה, ובכך להעניק לו חווית לקוח אשר תשמר אותו. שימור לקוח הוא ללא ספק קשה יותר כיום, וזאת העובדה כי הנאמנות של הלקוח לבית העסק ירדה באופן משמעותי, כל זאת כאמור בשל כניסה של חברות גלובליות לישראל כמו גם הפריצה המטאורית של המסחר באינטרנט. משום כך, בעלי עסקים מחויבים לחתור בכל עת לשיפור חווית לקוח בכדי להגביר את הנאמנות לבית העסק.

לקוח
לקוח

כיצד ניתן למדוד חווית לקוח?

 לאור העובדה כי כל צרכן מקבל את החוויה האישית שלו, ישנה חשיבות לשימוש בטכניקות מתקדמות אשר יאפשרו לייעל תהליכים בתוך בית העסק כמו גם לשפר את הנראות, וזאת על מנת שחווית הלקוח תהיה טובה יותר מאי פעם. חווית לקוח יכולה להיבדק ע"י מספר פעולות, כאשר הבולטות ביותר הן לקוח סמוי אשר מגיע לבית העסק  ובודק את רמת השירות, מקצועיות, המוצר עצמו והחוויה הכללית כמו גם סקרים טלפונים או אינטרנטיים אשר באמצעותם ניתן לקבל פידבק מהלקוח על החוויה הכללית שלו באמצעות מענה על שאלות מוגדרות מראש וכן סקרי שטח אשר מתבצעים פנים אל מול פנים ואשר נועדו להעניק ללקוח תחושה כי החוויה שלו חשובה וכי מתן הביקורת שלו על בית העסק, השירות/מוצר וכן החוויה הכללית. למעשה, כל בית עסק יכול להתאים את השיטה הרצויה לו לצרכים, כאשר כיום המכון המוביל בישראל אשר מבצע זאת הוא מכון ci מחקרי שוק.

Ci  מחקרי שוק – הדרך שלך להצלחה

Ci מחקרי שוק הוא מכון מוביל בתחומו אשר מעניק לבעלי עסקים ויזמים מגוון רחב של מודלים ייחודים, וזאת על מנת לשפר את התהליכים הפנים ארגונים כמו גם לצורך בנייה של תוכנית אסטרטגית אשר מבוססת על מסקנות מחקר. באמצעות הצוות המיומן של המכון תוכלו לקבל אינדיקציה אודות חווית הלקוח, צעדים לשיפור וכן ליווי מקצועי, כל זאת בהתאמה אישית לתקציב ולצרכים שלכם. רוצים להצטרף למאות בעלי העסקים שכבר הצטרפו? היכנסו לאתר בכתובת http://www.ms-ci.co.il השאירו פרטים ונציג מטעם מכון ci ישוב אליכם בהקדם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
לחיצת יד
הכירו את אמות

משרד להשכרה הוא האופציה המועדפת ביותר עבור מי שמחפש פרטיות מוחלטת יחד עם יתרונות נוספים הקיימים במתחמי עבודה שיתופיים.

חיפוש בניירות
מי מומחה להחזרי מס?

חלק מאזרחי המדינה כבר מודעים לעובדה שבכל סוף שנת מס יש לבדוק האם מגיע החזר מס ממס ההכנסה. מדובר