טיפים לעיצוב האתר

לעיצוב האתר משמעות הרת גורל בעבור בעלי עסקים, זאת משום שאתר אשר איננו מעוצב כראוי עלול לגרום לנטישה של גולשים כמו גם להוריד את הדירוג של בית העסק במנועי החיפוש וברשתות החברתיות.

עיצוב אתרים – פעולה חשובה מאין כמותה למיתוג ומיצוב העסק

עיצוב האתר היא אחת הפעולות הבסיסיות ביותר שעושים בזמן בניית אתרים, כפי שמסבירים המומחים של חברת מדיה ווב. למעשה, עיצוב אתר הוא פקטור משמעותי ביותר בעבור חווית המשתמש, זאת לאור העובדה כי מחקרים שנעשו בתחום הראו כי לנראות של האתר ולעיצוב שלו יש חשיבות רבה בעבור הצרכן אשר מבקש לצרוך את השירות/מוצר, זאת משום שאתר מעוצב מושך את העין וגורם לגולש להישאר זמן רב יותר באתר.

שלוש מחשבים

עיצוב אתרים – טיפים חשובים

המומחים של חברת מדיה ווב, החברה המובילה בישראל לבניית אתרים נותנים לכם כעת את הטיפים החשובים ביותר בכל הקשור לעיצוב אתרים, אך מציינים כי ישנה חשיבות רבה לביצוע של פעולה של עיצוב אתרים ע"י חברה מקצועית כמו מדיה ווב וזאת משום שכלי העיצוב השונים התקדמו לאין שיעור בשנים האחרונות וחברה מקצועית כמו מדיה ווב תדע לספק את כל פתרונות העיצוב התאמה מוחלטת לחידושים. על כן, להלן הטיפים החשובים ביותר בתחום עיצוב אתרים לבעלי עסקים:

  • שימוש בוויזואליה: ויזואליה היא מרכיב חשוב ביותר בעיצוב אתרים, זאת משום שכיום לצרכנים אין סבלנות לקרוא הרבה מאוד מלל, אלא הם מעדיפים לצרוך את המידע שלהם גם באמצעות עזרים ויזואליים. על כן, יש לבצע שימוש בכמה שיותר עזרים ויזואליים מעבר למלל וזאת כדי לספק לגולש חווית משתמש אינטראקטיבית.
  • ניווט פשוט: אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב אתרים נובע גם מהיבט הפרקטי, על כן בזמן עיצוב האתר חשוב מאוד לבצע שורה של פעולות עיצוביות וזאת כדי להקל עד כמה שאפשר בפעולות הניווט. כלומר, את המידע החשוב ביותר נמקם בחלק העליון של העמוד ואילו בחלק התחתון את כל המידע הנוסף.
  • עיצוב מינימליסטי ונקי: עומס של מלל ושל ויזואליה עלול לגרום לגולש לעזוב את האתר. על כן, חשוב להשתמש בעזרים ויזואליים נקיים עד כמה שאפשר וזאת כדי לא "להעמיס" מבחינה חושית על הגולש, ועל כן מומלץ להשתמש בצבעים לבן ושחור וזאת כדי לגרום לחוויה נעימה וקלה.
  • התאמה של העיצוב לתמהיל העסקי: יש לבצע חשיבה מעמיקה לגבי המטרות השיווקיות של העסק וזאת כדי שתהיה התאמה בין העיצוב לבין המסר השיווקי. עיצוב "צעקני" מדי לחברה אשר משווקת לדוגמא כיסאות גלגלים עלול להיראות בפני הגולשים כלא מותאם לסוג האתר, ועל כן תתרחש נטישה. לכן, חשוב להיוועץ עם חברה מקצועית לגבי הסגנון הכללי של האתר כך שהוא יתאים באופן מדויק למסר השיווקי. למידע נוסף – https://www.mediaweb.co.il/%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D/
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אטרקציות לאירועים

השכרת ציוד לאירועים הקיץ שלכם

עונת הקיץ מביאה איתה אין ספור אירועים בשל מזג האוויר הנוח שמאפשר לצאת ולטייל ברחבי הארץ. כחלק מהאירועים חשוב לדעת לבחור נכון את סוג הציוד שבו אתם משתמשים.   עונת

ספות שחורות
בית

מרהטים את הבית? 5 טיפים לעיצוב הבית

עיצוב הבית היא מטלה לא פשוטה, זאת לאור האפשרויות הבלתי נגמרות של פתרונות עיצוב מתקדמים. אספנו בעבורכם את חמשת הטיפים החשובים ביותר שכל אחד חייב לדעת. הטיפים שלנו חשיבה על

ביטוחים

המדריך המלא לביטוח ועד הבית

.ועד בית? מתלבטים לגבי ביטוח ועד בית? להלן המדריך המלא ביטוח וועד בית – חיוני והכרחי לרכישה ביטוח וועד בית הינו ביטוח ייחודי אשר מותאם באופן אישי לוועדי בניין, והוא