נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

יתרונות בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות

אז ארזתם מזוודה, הזמנתם מלון, והחופשה המושלמת שלכם מתקרבת. רגע לפני שאתם מתנתקים מהכל ונוסעים לנתב"ג לטיסה שלכם, חשוב מאוד לזכור לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל! ביטוח נסיעות הוא כרית הביטחון שלכם למקרה שחלילה יקרה לכם משהו רע ותצטרכו לבטל את הטיול, לקבל סיוע רפואי או אפילו לטוס מיד חזרה לארץ לבית חולים. אז מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל ומה היתרונות שלו? כל הפרטים במאמר.

 

למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא התחייבות מחברת הביטוח שלכם, כמו חברת מישורים למשל, שבמקרה של מחלה, תאונה או פציעה בחו"ל החברה תחזיר לכם כסף על כל טיפול רפואי שתצטרכו. זוהי הצורה הבסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל והמשמעות היא שאם תפנו לרופא זר או לבית חולים במדינה שבה אתם נמצאים חברת הביטוח תחזיר לכם את הכסף על הטיפול הרפואי.

כמובן שיש סוגים נוספים של ביטוח נסיעות לחו"ל כמו ביטוח ספורט אקסטרים, ביטוח תכולה (למקרה של גניבה) וגם ביטוח על ביטול של הטיסה מנסיבות שונות. במקרה האחרון המשמעות היא שחברת הביטוח תפצה אתכם על מחיר הטיסה ששולמה.

ביטוח נסיעות

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

כלל האצבע הוא – ביטוח נסיעות לחו"ל כולל מה שכתוב בפוליסת הביטוח שקיבלתם מחברת הביטוח. אם בחרתם בביטוח שכולל הטסה לישראל במקרה של מחלה קשה, או שבחרתם בביטוח פשוט יותר, הבחירה היא בידיכם ולכן חשוב לשים לב מה אתם מכלילים בפוליסת הביטוח שאתם קונים מחברת הביטוח.

חשוב לשים לב כשאתם מזמינים את הביטוח לפני הטיסה. חברות הביטוח דורשות שהמבוטחים ירכשו את הביטוח לפני הטיסה ולא במהלכה! מומלץ לפנות זמן להליך רכישת הביטוח ולא לעשות זאת במהירות כדי לבחור בצורה שקולה ואחראית את תכולת הביטוח שלכם.

 

מה יקרה לי אם לא אעשה ביטוח נסיעות לחו"ל?

החשש הגדול של מי שלא עושים ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שהם ישלמו כסף רב על טיפול רפואי בחו"ל ולא יקבלו שום פיצוי על כך. ישנן סכנות רבות שיכולות לקרות בנסיעה לחו"ל כמו פציעה, מחלה, תאונת דרכים, וגם גניבה של ציוד אישי יקר כמו מזוודות, מחשבים וטלפונים ניידים.

ישנו סיכון שבשל מצב רפואי תיאלצו לבטל את הטיסה שלכם ברגע האחרון, או שבשל מחלה פתאומית תיאלצו להאריך את השהות שלכם בחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הדרך להיערך מבחינה כספית לסכנות האלה.

 

סיכום

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הסכם ביניהם לחברת הביטוח שהיא תפצה אתכם במקרה של תאונה או מחלה בחו"ל. חשוב מאוד לשים לב מה מכילה פוליסת הביטוח שאתם רוכשים כדי לוודא שהיא מתאימה בדיוק לצרכים שלכם. בעזרת ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו לטוס בראש שקט מבחינה כלכלית ולדעת שהקטנתם מאוד את הסיכון לנזק כלכלי אם חס וחלילה יקרה לכם משהו רע בטיסה.

ביטוח נסיעות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ביטוחים
ביטוחים
גלו את היתרונות של הר הביטוח

בעידן הדיגיטלי, בו הנוחות והיעילות הם מעל לכל, האינטרנט מתגלה כפלטפורמה מהפכנית בתחום הביטוח, המציעה שפע של הטבות למבוטחים.

מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו

ביטוח כפול
מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו

ביטוחים
ביטוחים שחשוב להכיר

עולם הביטוח מתפתח ללא הרף. המרוויח העיקרי מכך הוא קהל היעד שיכול למגן את עצמו מפני מגוון נזקים אפשריים.