נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

היתרונות בגישור משפחתי

עורך דין משפחה מומלץ

משפחות הן גוף מורכב, והחיים המשותפים יכולים לגרום לריבים ולמחלוקות רבות. גישור משפחתי הוא אופציה מעולה אם קיימות מחלוקות עמוקות, אך בני המשפחה מעוניינים להימנע מהגעה לבית הדין. במאמר זה נציג לכם מה הם היתרונות של גישור משפחתי ולמה הוא פתרון כל כך טוב. 

 

מתי יש צורך בגישור משפחתי?

נכון, לא על כל ריב קטן אנחנו נפנה לגישור משפחתי. מתי נדע שהגיע הזמן לפנות לעזרה מקצועית ולגישור? קודם כל, צריך לשים לב להיקף המחלוקת וההשפעה שלה על חיי היום יום שלכם. אם אתם עומדים בפני קרע רציני ומשמעותי במשפחה, כזה שפוגע לכם במערכת היחסים ובחיים המשותפים, שווה שתנסו להגיע לגישור ולנסות להבין את מקור הבעיה ולמצוא לה פתרון.

 

למה כדאי ללכת לגישור משפחתי?

אנשים רבים מעדיפים לפתור את המחלוקות שלהם בינם לבין עצמם ולא להגיע לבית הדין. ההגעה למשפט היא מלחיצה והרבה פעמים יהיה עדיף לבני הזוג להגיע למגשר שיוכל לנסות ולהביא אותם לעמק השווה. היתרון במגשר על פני בית דין הוא שלמגשר אמנם יש את הידע המשפטי, אך הוא מבצע את הגישור בצורה אינטימית עם בני הזוג ובא להסביר לכל אחד מהם את המצב בצורה רגועה ונינוחה. ריבים במשפחה הם מורכבים וצריך להתייחס אליהם בעדינות, מה שלא תמיד קורה כאשר מגיעים לבית המשפט.

 

מי יכול לעשות גישור משפחתי?

גישור משפחתי יעשה על ידי עורך דין המתעסק בדיני משפחה, אשר לו יש את הידע והכלים להביא לפשרה ולסיום המחלוקת. אם אתם מעוניינים בגישור משפחתי עליכם לחפש עורך דין משפחה מומלץ. חשוב לבחור בעורך דין בעל ניסיון בגישור, על מנת להבטיח שתוכלו לסיים את המחלוקת בצורה טובה ונעימה וכן כזו שלא תפגע באף צד.

 

פתרון זול יותר מאשר להגיע למשפט

למרות שלפעמים אנחנו עלולים לטעות ולחשוב כי עלויות הגישור הן יקרות ביותר, פעמים רבות דווקא המשפט בבית הדין יכול להיות יקר יותר. כאשר עומדים למשפט יש הוצאות נרחבות, ואילו בעת הגישור הסכום הוא קבוע ואין חשש שמא תיאלצו להוסיף או לשלם סכום גבוהה יותר.

 

תהליך מהיר יותר

הרבה פעמים, תהליך גישור יביא לתוצאות מהירות הרבה יותר מאשר תביעה בבית משפט. הגישור הוא הליך ממוקד, ואילו משפט יכול להיות ארוך טווח להימשך פרק זמן משמעותי.  אם אתם רוצים למצוא פתרון כמה שיותר מהר ולוודא כי אתם מקבלים חוות דעת משפטית בפרק הזמן הקצר הזה, עדיף יהיה לכם לבחור בגישור משפחתי על פני תביעה בבית הדין למשפחה.

 

גישור משפחתי יכול לעזור לכם!

הרבה בעיות שנראות חסרות פתרון יכולות להיפתר לאחר גישור מקצועי עם עורך דין מומחה. אל תוותרו מראש על הסיכוי להגיע לפשרה ונסו להגיע לגישור. שני הצדדים יכולים להרוויח מזה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
הבנת משמעותו של תיקון 190
הבנת משמעותו של תיקון 190

תיקון 190 הוא שינוי חקיקתי משמעותי שזכה לתשומת לב ועורר ויכוחים בין מומחים משפטיים וקובעי מדיניות. במאמר מפורט זה,