נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כל מה שצריך לדעת על טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית

אסתטיקה ויופי

חומצה היאלורונית הפכה להיות שם דבר בשנים האחרונות בכל קליניקה לטיפולים אסתטיים. החומר הזה שנקרא חומצה היאלורונית הוא למעשה חומר שכבר קיים בגוף האדם והוא מיוצר בתהליכים טבעיים בגוף. אך עם השנים ישנה ירדה בייצור הטבעי של הגוף של חומר זה כך שיש התדרדרות של מראה העור וירידה בכמות הקולגן ששומר על אלסטיות העור.

 

היום כולם יודעים – העלמת קמטים, פתרון אחד

את מעיין הנעורים טרם מצאו אבל בזכות פיתוחים מרשימים במיוחד בענף הקוסמטיקה וטיפולי הפנים והמודעות שקיימת בשנים האחרונות, ניתן לעכב מעט את תהליך ההזדקנות בעזרת תכשירים וטיפולים שונים ומגוונים אבל החומצה ההיאלורונית היא זו שהפכה להיות "המלכה" הבלתי מעורערת בכל הקשור להעלמת קמטים, קמטוטים, במצב של חוסר סימטריה באזור הפנים וכמובן בעיצוב שפתיים.

 

מתי מתחילים להשתמש בחומצה היאלורונית ?

שימוש בחומצה היאלורונית מגיע בשלב שבו אנו מעוניינים לשפר את מראה הפנים שלנו וזה לא משנה אם מדובר בגברים או בנשים, היום המודעות להעלמת קמטים וקמטוטים והחזרת הנפח והסימטריה לפנים גדולה מאוד בקרב שני המינים. בדרך כלל רוב המטופלים יהיו בשנות השלושים לחייהם ומעלה וזאת בשל העובדה שעור הפנים כבר פחות מתוח וקורן ויש יותר קמטוטים סביב העיניים או השפתיים, מה גם שבאזורים אלו הנפח הטבעי במקומות אלו גם כן פוחת. אם מעוניינים בעיצוב או בעיבוי שפתיים ניתן לבצע את הטיפול כבר בשנות העשרים.

 

איך מתחילים?

היום ענף הקוסמטיקה וטיפולי העלמת קמטים בפרט רווי ויש המון אנשי מקצוע בתחום זה אך כמובן שמומלץ לגשת לקליניקה מוכרת ובעלת המלצות עם ניסיון עשיר הרי שבכל זאת, מדובר בפנים שלנו וכל טעות ולו הקטנה ביותר יכולה לגרום לנו להיראות ההפיך הגמור ממה שרצינו ולגרום לנו למפח נפש גדול מאוד. על כן חשוב לבדוק ולשאול ולראות את הלקוחות הממליצים ותמונותיהם של לפני ואחרי הטיפול.

 

ומה מתאים לי?

קודם כל צריך להגיע לקליניקה הנבחרת לפגישת ייעוץ שבהחלט מיד לאחר מכן יהיה אפשר לבצע את הטיפול. לאחר ההבחנה על ידי אנשי המקצוע וביחד עם המטופל/ת מתאימים סדרת טיפולים, כמובן שלוקחים בחשבון את מה שהטופל/ת רוצים להשיג ביחד עם המלצות המטפל/ת. לעיתים כדי להשיג את החזון של המטופל/ת צריך כמה מפגשים משום שבכל מפגש המטפל/ת יעבדו על אזור אחר כדי להגיע ליעד הנכסף.

 

לסיכום – חומצה היאלורונית: לא חלום אלא מציאות

היום אין פשרות וכולם רוצים להיראות מעט יותר צעירים ויפים קצת יותר. היום הבקשה הזאת היא לא בגדר חלום אלא מדובר על המציאות. בעזרת הזרקה של חומצה היאלרונוית למטרה של עיצוב או עיבוי שפתיים או מילוי נפח באזורי הפנים או העלמת קמטים וקמטוטים, ניתן להשיג מראה צעיר יותר ואסתטי יותר.

אסתטיקה ויופי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אסתטיקה ויופי
12 סוגי חמאת עיסוי
12 סוגי חמאת עיסוי

ברוכים הבאים למסע המאיר עיניים דרך המאמר המקיף שלנו על 12 סוגי חמאת עיסוי. בעולם מהיר שבו טיפול עצמי

טויה טיפולי פנים
הרמת ריסים טבעית

הריסים שלנו. איזו מערכת יחסים סבוכה יש לנו עם סבך השערות העדין והמתוק הזה שמגונן לנו על העיניים כל