נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כל מה שרציתם לדעת על משכנתא בלון

רציתם לדעת משכנתא בלון

ההחלטה שאתם רוצים להחליף את הדירה שבה אתם חיים מזה שנים רבות אינה פשוטה כי בדרך כלל עבור רובנו זה גם ידרוש מאיתנו להגיע לבנק, לבקש הלוואה ולעבור עוד כל מיני שלבים שונים. זה נשמע לכם מוכר אבל החלטתם שאתם לא מתייאשים ולא מוותרים על הדירה שבה התאהבתם? אם כך, סביר להניח שתזדקקו להלוואת בלון. משכנתת בלון הינה משכנתא שהבנק יוכל לתת לכם לתקופת זמן מוגבלת בהרבה לעומת משכנתא רגילה, שכן כאשר מדברים על משכנתא בלון מדברים על משכנתא שיכולה להיפרס מקסימום על תקופה של 4 שנים.

 

למי מתאימה משכנתא בלון?

 

משכנתא בלון מתאימה רק למי שיודע בצורה וודאית שתוך זמן קצר ייכנס לחשבונות סכום הכסף הדרוש. לדוגמא, אדם שמוכר את הדירה שלו וקונה דירה חדשה. במקרים כאלה פעמים רבות אנחנו קודם כל קונים את הדירה החדשה ועדיין לא קיבלנו את הכסף מהדירה הישנה שאנחנו עומדים למכור. מדובר במקרים כאלה על תקופות קצרות של כמה חודשים ולכן במצבים כאלה ברוב המקרים הבנק יאשר את האפשרות של משכנתא בלון. כמו כן, אדם שיודע שצריך להיכנס לו סכום כסף מסוים מעסקה שהוא ביצע, מחיסכון שנפרע או אפילו מפיצויים שהוא יקבל ממקום עבודתו לקראת פרישה. זה לא משנה מה המקור שממנו אתם עומדים לקבל את הכסף כי מה שבטוח זה שאם תוכלו לשכנע את הבנק שלכם שהכסף בדרך אליכם, הרי שהוא ייתן לכם את הלוואת הבלון שלה אתם זקוקים.

רציתם לדעת משכנתא בלון ראשית

מהם היתרונות של משכנתא בלון?

 

אם אתם מתלבטים בין אפשרות כמו משכנתא בלון ובין אפשרויות אחרות, בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם. ראשית, רוב האנשים לא באמת מבינים בתחום ההלוואות ולכן לא באמת קל להם לקבל את ההחלטה הנכונה. שנית, חשוב לבדוק כל מקרה לגופו והגורמים שיוכלו להשפיע על החלטתם זו השאלה על איזה סכום כסף מדובר, מה הריבית שתשלמו ולכמה אתם זקוקים להלוואה. בדרך כלל בהשוואה בין משכנתא בלון ובין משכנתא רגילה האופציה של משכנתא בלון עדיפה כי מדובר על הלוואה לטווח קצר יותר. מה הטעם בלקחת משכנתא להרבה מאוד שנים אם למעשה תוכלו לסיים אותה תוך זמן קצר?

 

התייעצות עם המומחים תמיד יכולה לסייע

 

מתלבטים? לא בטוחים איזו משכנתא יכולה להתאים לכם יותר? אם כך, אנחנו מציעים לכם לפנות אל יועצי משכנתא מובילים. אנשי מקצוע כאלה יוכלו לעזור לכם להבין איזה סוג של הלוואה תתאים לכם יותר ואפילו בתוך האופציה של משכנתא בלון, הם יוכלו להציע לכם את ההלוואה הכי טובה עבורכם. הלוואות כאלה ניתנות לציבור בימינו על בסיס קבוע על ידי בנקים שונים כך שאם גם אתם רוצים להתחדש ולקנות לכם דירה, מדוע שלא תעשו זאת?

 

למידע נוסף: https://hair-transplantation-turkey.co.il

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא משכנתאות