נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

האם ניתן לטפל בבעיות שפיכה מהירה בדרך טבעית?

שפיכה מהירה

שפיכה מהירה נחשבת לבעיה הנפוצה ביותר בקרב גברים בתחום המיני, למרות שרק מעטים מוכנים לדבר על כך. שפיכה מהירה ידועה גם בשם שפיכה מוקדמת, המתאפיינת בשפיכה מוקדמת מהצפוי, ללא שום שליטה של הגבר על מועד השפיכה. בחלק מהמקרים מדובר על שפיכה ראשונית, כלומר שפיכה מהירה שמתרחשת כבר באקט המיני הראשון, בעוד שבמקרים אחרים מדובר על שפיכה שניונית, כלומר שפיכה מהירה שמתרחשת עם הזמן. בכל מקרה, חשוב לדעת שאתם לא לבד! במאמר זה נספק לכם טיפים לטיפול בשפיכה מהירה ונסייע לכם להבין את הגורמים לבעיה.

 

שפיכה מהירה – נקודות שחשוב להכיר

שפיכה מהירה הינה בעיה מוכרת ונפוצה בתחום המיני והיא מאפיינת כ-30% מהגברים בארץ ובעולם. חשוב לציין כי שפיכה מהירה יכולה לאפיין כל גבר בכל גיל ובכל מצב בריאותי, מאחר והיא עלולה להיות מולדת או נרכשת. אך החדשות הטובות הן שניתן לטפל בבעיה בצורה מהירה ויעילה, באמצעות שימוש בתכשירים שונים, כגון ספריי השהייה בקמגרה פארם. מדובר על ספריי יעיל ואיכותי, שמאפשר להפחית את רמת הרגישות באיבר המין, ובכך לאפשר לכם ליהנות מאקט מיני ארוך ומספק יותר. הספריי מכיל רכיבים טבעיים בלבד, כך שהוא יכול להתאים לכל גבר, ללא שום חשש מתופעות לוואי. הוא אינו מכיל רכיבים מהחי, לכן הוא אידיאלי גם לטבעונים ולצמחונים. שימוש בספריי יבטיח לכם פתרון מידי ונגיש, שיאפשר לכם ליהנות לסקס ממושך ומענג יותר. הדבר יתרום לביטחון העצמי ולתחושת המסוגלות ויספק לכם חוויה מינית חיובית, שיכולה לסייע לכם להתמודד עם הלחץ, החשש והחרדה מפני השפיכה המוקדמת.

 

מה כדאי לדעת לגבי שפיכה מהירה?

שפיכה מהירה עלולה לנבוע מגורמים שונים, החל מלחץ פסיכולוגי ועד לגורמים פיזיולוגיים. בחלק גדול מהמקרים, מדובר על חוויה מינית שלילית, שמובילה להתפתחות של לחץ וחרדה מפני שפיכה מהירה. הדבר מוביל לרוב להתפתחות של חרדת ביצוע, המסייעת לכם לפתח גם קשיי זקפה. כך נוצר מעגל אכזרי של קשיי זקפה, המגבירים עוד יותר את הסבירות לשפיכה מוקדמת. לכן על מנת לצאת מהמעגל הזה יש צורך ביצירה של חוויה מינית חיובית. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש בתכשירים טבעיים שונים, כולל ספריי השהייה, תוספים תזונתיים ושימוש בצמחי מרפא. מדובר לרוב על תכשירים יעילים ואמינים, שיסייעו לכם לעכב את תזמון השפיכה ולהבטיח לעצמכם אקט מיני ממושך יותר. כתוצאה מכך, רמת הלחץ והסטרס תרד ותוכלו ליהנות מחיי מין מענגים ומספקים יותר.

 

גורמים פיזיולוגים לשפיכה מהירה

חשוב לציין כי בחלק מהמקרים מדובר על גורמים פיזיולוגיים, האחראיים על ההתפתחות של שפיכה מהירה. רכיבים גנטיים שונים עלולים להוביל לשפיכה מהירה מולדת, דבר שללא ספק ישפיע על חיי המין שלכם. כמו כן, חוסר איזון הורמונלי, דלקת בערמונית, פעילות יתר של בלוטת התריס, תופעת לוואי של תרופה מסוימת ואפילו טיפולי כימותרפיה עלולים להוביל לשפיכה מוקדמת. במקרים מסוג זה ניתן לטפל בבעיה באמצעות תרופות ייעודיות. חשוב לציין כי עבור חלק מהגברים מדובר על חולשה של שרירי רצפת האגן, המובילים לחוסר בשליטה בזמן השפיכה. לכן חיזוק שרירי האגן באמצעות תרגילי קיגל יכולה לסייע לטיפול יעיל בשפיכה מוקדמת. מדובר על דרך טבעית נוספת, שיכולה לסייע לכם להתמודד עם הבעיה. ניתן כמובן לשלב בין תכשירים טבעיים, תרגילי חיזוק וייעוץ פסיכולוגי, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול היעיל והמהיר ביותר בבעיה.

 

שפיכה מהירה – סיכום

היום ניתן לטפל בשפיכה מהירה בצורה טבעית ויעילה, באמצעות שימוש בספריי השהייה טבעי, תוספי תזונה טבעיים, צמחי מרפא ותרגילים ייעודיים לחיזוק רצפת האגן.

שפיכה מהירה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
משחק פוקר
האתר ששיגע את ישראל

האתר ששיגע את ישראל כבר מזמן כאן, ואין רגע יותר נכון מאשר עכשיו כדי לשפר את מיומנויות המשחקים שלכם.

האתר ששיגע את ישראל
האתר ששיגע את ישראל

האתר ששיגע את ישראל כבר מזמן כאן, ואין רגע יותר נכון מאשר עכשיו כדי לשפר את מיומנויות המשחקים שלכם.

הגדלת הפין
הגדלת הפין ללא בעיה

אם הקלקת על הכתבה הזאת, ברוך הבא גבר! כאן נדבר באופן פתוח ואמיתי על בעיה שלא מעט גברים נתקלים

עלה
איך CBD משפיע על כלבים

CBD, הוא אחד החומרים האהודים והמדוברים יותר בגזרת החידושים האחרונים בעולם הרפואה וההרגעה. זה הוא חומר שמצוי בצמח הקנאביס,