כיצד למדוד נעליים לילד שלך

החלטתם לרכוש נעליים חדשות לילד שלכם? הילד התחיל לעשות את צעדיו הראשונים בעולם והחלטתם לסייע לו לרכוש עבורו זוג נעליים חדשות? תהליך מדידת הנעליים לילדים, הוא ללא ספק תהליך ארוך שעשוי להתיש לא מעט הורים. לשם כך, הכנו עבורכם מדריך קצרצר שיסייע לכם לצלוח את שלב מדידת הנעליים בצורה הקלה והמהירה ביותר.

נעליים לילדים

תהליך קניית נעלי ילדים עשוי להיות תהליך מתיש ומעייף. רוב הפעמים הילדים מתנגדים למדידת הנעליים, ולעיתים מתחילים לבכות ולהרעיש ללא הפסק. חלק גדול מההורים כיום, מעדיפים לרכוש את הנעליים של הילדים שלהם דרך אתר האינטרנט של החנות הרלוונטית, במקום להגיע עם הילדים לחנות ולהתחיל בתהליך המדידות הארוך.

אם גם אתם החלטתם שאתם רוצים לרכוש את נעלי הילדים שלכם דרך אתר האינטרנט או אם אתם רוצים להגיע מוכנים לחנות עם מידת נעליים שאתם יודעים מראש- המדריך הבא מתאים עבורכם!
באמצעות מדידת כף הרגל בבית שלכם, תוכלו לדעת את המידה המתאימה עבור כף רגלו של ילדכם, וכל שיישאר לכם לעשות הוא לבחור יחד איתו את העיצוב המתאים ביותר בשבילו/ה.

אז קדימה- מוכנים? חלצו את הנעליים של הילדים והשאירו אותם יחפים!

נעל חומה

תהליך מדידת הנעליים

ובכן, תהליך המדידה חייב להתבצע קודם כל שכף הרגל יחפה לחלוטין.
שנית, חשוב מאוד להקפיד שהילד יעמוד לאורך תהליך המדידה, מכיוון שהזווית מדידה של כף הרגל עשויה להיות לא מדויקת כאשר הילד יושב או נמצא בסיטואציה אחרת.

לאחר שהילד עומד וכף רגלו חשופה, קחו את הסרגל שיש לכם בבית.
חשוב להתחיל את המדידה מאחורי כף הרגל, ממש היכן שהעקב מסתיימת, ולגלול את הסרגל עד אשר הקו מגיע לאגודל בכף הרגל. כל מדידה אחרת, תיחשב למדידה שגויה, שתביא לקבלת מידה קטנה או גדולה יותר מהמצב בפועל. טיפ נוסף מאיתנו אליכם- הצמידו את הילד לאחד מקירות הבית כך שהעקב שלו יהיה צמוד לדופן הקיר. כך תוכלו לקבל את זווית המדידה המדויקת ביותר.
במידות ילדים, חשוב לדייק מאוד במידות כף הרגל, ולרדת עד לרזולוציה של חצי סנטימטר. אם נתקלתם במספר כמו 8.7 סנטימטר- תמיד עגלו אותו למעלה על מנת למנוע מהילד מצב לא נוח.

לאחר שיש לכם מידה מדויקת של מרחק בסנטימטרים, תוכלו להתאים ולדעת את המידה המדויקת עבורו. לצורך העניין אם אורך כף הרגל הוא 15 סנטימטרים- מידת הנעל של הילד שלכם תהייה 24. אם מדדתם והאורך שיצא הוא 17.5 סנטימטרים- מידת הנעל של הילד שלכם תהייה 28.

לאחר שביצעתם את תהליך מדידת אורך כף הרגל והגעתם למספר המדויק, תוכלו לרכוש את הנעל המתאימה ביותר עבור הילד שלכם! מה שנותר לכם יהיה לבחור ביחד איתו/ה את העיצוב היפה ביותר.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אוכל מוכן
אנשי מקצוע

קייטרינג בשרי במרכז – המנגליסטים

מארגנים בקרוב אירוע? ובכן, באמצעות חברת המנגליסטים תוכלו לארגן אירוע בלתי נשכח אשר משלב אוכל בשרי איכותי הנעשה במקום. כל הפרטים – במאמר הבא. ארגון אירוע – חשבתם על האוכל

לוחם
מידע

האם חיילים יכולים לטוס לחופש בחו"ל

השירות הצבאי הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר בחייהם של בני הנוער האיכותיים ביותר. הצבא, למרות שמדובר בגוף בלתי סבלני במיוחד, שבו ההיררכיה ברורה והפקודות יורדות מלמעלה למטה, תורם תרומה חשובה

שיפוץ קומפלט לבית
שיפוצים

מהו שיפוץ קומפלט לבית

ההחלטה על עריכת שיפוצים ברמה כזאת או אחרת בבית, היא החלטה חשובה שאיננה מתקבלת בכל יום, לא בכל שנה ואפילו לא בכל כמה שנים בודדות. שיפוצים בבית מפריעים למהלך החיים

אטרקציות לאירועים

השכרת ציוד לאירועים הקיץ שלכם

עונת הקיץ מביאה איתה אין ספור אירועים בשל מזג האוויר הנוח שמאפשר לצאת ולטייל ברחבי הארץ. כחלק מהאירועים חשוב לדעת לבחור נכון את סוג הציוד שבו אתם משתמשים.   עונת