נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

למה כולם נוסעים לעשות השתלת שיער בטורקיה?

דוגמן

בימים האחרונים שמענו על 6 חברים קרובים שלנו שטסו לטורקיה ולא כדי ליהנות מסוף שבוע ארוך במלון 5 כוכבים. מדובר בחברים שונים שלא מכירים אחד את השני, אחד מהם מהצבא, השני מהתיכון, שלישי מהלימודים וכך הלאה. חשוב לנו לציין זאת בפניכם כדי שיהיה ברור – אין בנסיעה הזו מטרה של נופש, זו נהירה שמטרתה לבצע השתלת שיער בלבד. יצאנו לבדוק למה כולם נוסעים דווקא לשם וחזרנו עם כל התשובות.

 

תכירו את המומחים שליוו אותנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל המידע בנוגע להשתלת שיער בטורקיה והסיבות שעומדות מאחוריה, חשוב שתדעו כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שהסתייענו במומחים שיודעים דבר או שניים על העניין. שכן, מדובר במי שטסו בשנה האחרונה להשתלת שיער בטורקיה. הגענו אל אותם אנשים לאחר שפרסמנו פוסט בקבוצה שעוסקת בנושא בפייסבוק ובו ציינו כי אנו כותבים מדריך בעניין. שאלנו את הנוכחים בקבוצה את השאלות הבאות שאפשרו לנו להגיע למסקנות חשובות:

  • האם ביצעתם לאחרונה הליך של השתלת שיער?
  • איפה ההליך בוצע?
  • אם הוא בוצע בטורקיה – למה בחרתם לעשות זאת דווקא שם?
  • האם יש לכם טיפים לקוראים שלנו?

זו ההזדמנות להודות לכל מי שסייעו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, הוא עולה לרשת וצפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

תכירו את הסיבה ה – 1 להשתיל שיער דווקא בטורקיה

מרבית המומחים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי הם בחרו לבצע הליך של השתלת שיער בטורקיה בגלל שהם שמעו שבארץ אין מספיק מומחים בתחום. לעומת זאת, ההליך מבוצע כבר שנים ארוכות בטורקיה, כך שיש שם רופאים שמכירים את ההליך כמו את כף היד שלהם.

 

תכירו את הסיבה ה – 2 להשתיל שיער דווקא בטורקיה

מרבית ההליכים שמתבצעים מחוץ לגבולות הארץ קורים בגלל העלות. שכן, זה ידוע שיש כל מיני הליכים רפואיים כאלה ואחרים שבארץ עולים הון, בעוד במקומות אחרים ברחבי העולם – הם עולים הרבה פחות. אז העניין הזה נכון גם להליך שלשמו התכנסנו. מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי הם בוחרים לטוס דווקא לטורקיה בגלל שההליך שם זול באופן משמעותי על פני זה שמתקיים בארץ.

 

תכירו את הסיבה ה – 3 להשתיל שיער דווקא בטורקיה

מעל ל – 20 אנשים שהגיבו על הפוסט שלנו אמרו שהם בחרו לטוס לטורקיה בגלל ההתנתקות מהסביבה. לדבריהם, ברגע שאתה מבצע הליך רפואי כלשהו בארץ, כולם מסביב מתעניינים, שואלים, פונים ומתקשרים. כשאתה בחו"ל – יש לך אפשרות להתנתק מכולם. אף שכן לא ידפוק בדלת וישאל לשלומך או יוודא איך עבר ההליך.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת למה כולם נוסעים לעשות השתלת שיער בטורקיה. כעת, כשיש לכם את כל המידע בנושא, עליכם להחליט אם אתם זקוקים לזה כעת או לא.

איש קירח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אסתטיקה ויופי
12 סוגי חמאת עיסוי
12 סוגי חמאת עיסוי

ברוכים הבאים למסע המאיר עיניים דרך המאמר המקיף שלנו על 12 סוגי חמאת עיסוי. בעולם מהיר שבו טיפול עצמי

טויה טיפולי פנים
הרמת ריסים טבעית

הריסים שלנו. איזו מערכת יחסים סבוכה יש לנו עם סבך השערות העדין והמתוק הזה שמגונן לנו על העיניים כל