נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

למה לשלם על הובלה כשאפשר להשכיר נגרר?

מתאם לנגררת

מרביתנו עברנו דירה במהלך חיינו ואף נזקקנו לשירותי הובלה להעברת חפצי הדירה או כל ציוד אחר. שירותי הובלה עולים לא מעט וניתן להפחית אותם באופן משמעותי על ידי השכרת נגרר. ניתן להשכיר נגרר לפי מחיר ליום ובכך ליהנות מפתרון חכם לשינוע הציוד הנדרש. כאן נסקור עבורכם את היתרונות שבהשכרת נגרר.

 

שירותי הובלה הם יקרים

במקום לשלם מחיר יקר על הובלת הציוד שאתם משכירים, אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם על ידי  השכרת נגררים.  אתם יכולים למצוא נגרר זול להשכרה ובכך לחסוך תשלום לחברת הובלות, טיפ למובילים וזמן פיקוח על העבודה. על ידי השכרת נגרר אתם נהנים מחיסכון בעלויות ואתם מצליחים לעשות את העבודה בכוחות עצמכם. בצורה כזו אתם משלמים רק על הנגרר וזהו. אמנם אתם משלמים על כך גם בזמן ההובלה שזה לוקח ממכם, אך גם שירותי הובלה היו מצריכים ממכם להקדיש זממן עבור הפיקוח על העובדים. החיסכון המתקבל הוא משמעותי וריווחי.

 

הובלה בנגרר מאפשר שמירה על הציוד

כשאתם האחראים על שינוע הציוד שלכם, אתם דואגים לחזק אותו בצורה טובה ונכונה על הנגרר. אם אתם יודעים שמדובר בפריט רגיש, אתם יכולים לקשור אותו וכך אתם לא נתונים לחסדי אף אדם. שירותי הובלות שונים לא מספקים שירות כמו שצריך והרבה תלונות נשמעות על כך שהציוד מגיע לא כפי שהוא יצא. כשאתם המובילים אתם יודעים לנהוג במשנה זהירות ולשמור על הציוד כמו שצריך.

 

הובלה בנגרר אפשרית עד משקל מסוים

בעלי רישיון B  יכולים לחבר נגרר לרכבם ולהעמיס עליו עד טון וחצי מבלי צורך ברישיון נהיגה מתקדם יותר. אין צורך ברישיון נהיגה מיוחד כדי להוביל נגרר ולכן כל בעל רישיון  נהיגה רגיל יוכל לחבר נגרר לרכבו במקרה הצורך. חשוב לציין שיש רכבים ללא וו לחיבור נגררים ולכן נגרר לא יוכל להתחבר לרכבם. בדקו לפני כן את רכבכם כדי לדעת אם גם אתם תוכלו לחסוך עלויות הובלה וליהנות מהשכרת נגרר המתחבר לרכב.

 

איך בוחרים נגרר להשכרה?

כאשר רוצים לשכור נגרר, חייבים למפות את הצרכים ולבדוק מה משקל הציוד המובל, האם הוא שוקל מעל טון וחצי? האם הוא מורכב להובלה?  האם הוא ייכנס בנפחו אל הנגרר?  האם הובלה שלו בנגרר יכולה להיות בטיחותית כנדרש? מה המסלול שתצטרכו לנסוע כדי לשנע את הציוד? האם תצטרכו לנסוע על אדמה לא סלולה כדי להגיע למקום מבוקשכם? כל נתון משמעותי כיוון שצריך להתאים את הנגרר בהתאם למשקל המשא ולגודלו. בנוסף, חשוב לדעת כי לא כל נגרר מתאים לנסיעה בשבילי עפר לא סלולים ויש לברר זאת קודם לכן מול המשכיר. בדקו את המחיר המבוקש לנגרר המתאים לצרכים שלכם וערכו השוואת מחירים בין המפרסמים השונים. בהצלחה.

קרוואן נייד

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רכב
תיקח מונית
סיבות לקחת מונית לנתב"ג!

נסיעה במונית מהווה פתרון נוח ויעיל לנסיעות בעיר, או לשדה תעופה. משתמשים רבים נהנים מהיתרונות של השירות, כוללים מי

רכיבת שטח
איך בוחרים טרקטורון?

בחירה של טרקטורון צריכה להיעשות תוך היכרות מעמיקה עם התחום. מי מכם שמעוניינים לרכוש טרקטורון לראשונה בחייהם, צריכים לדעת