נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

למה נשים רבות עושות לק ג'ל ומה ההבדל העיקרי מלק רגיל?

ציפורניים מעוצבות

לק לציפורניים הוא תכשיר קוסמטי קדום שמקורו במצרים העתיקה ושורשיו נעוצים גם בסין של לפני 5,000 שנה. לייצור הלק השתמשו הנשים בעבר במיצוי עלי כותרת של פרח הסחלב, הורד והאלום ומיני אז יצרני טיפוח עמלים על שיפור הנוסחה ללק עמיד, אסתטי ובעל מראה מוקפד. מריחת לק נחשבת לחלק אינטגרלי מטיפול מניקור פדיקור והיא יכולה להיעשות באופן חובבני או מקצועי לפי הכשרת המשתמשת.

קראו על היתרונות של לק ג'ל לצד ההבדלים בין סוגי הלק השונים.

 

לק ג'ל לעומת לק רגיל

צנצנות של לק רגיל נמכרות במחירים של בין שקלים בודדים לעשרות שקלים. המריחה תתבצע בפעם אחת לרוב על ידי משתמשת שלא עברה הכשרה מוקדמת. לעומת זאת, לק ג'ל יימרח בשלבים כאשר יש להמתין בין מריחת שכבה אחת לרעותה. לק ג'ל עמיד למשך מספר שבועות ללא צורך בתיקונים וליטושים ולעומת זאת, הלק הרגיל רגיש יותר ועשוי להישרט, להתקלף ולהינזק בשל מגע עם מים וחומרים נוספים.

לק ג'ל מהווה ציפוי קשיח לציפורן, הוא מחזק את הציפורניים הטבעיות ומתחבר לשכבת הציפורן החיצונית מה שמעניק שכבת צבע עמידה במיוחד. יש להיזהר בהסרת לק ג'ל שלא להסיר את שכבת הציפורן העליונה. מומלץ לעשות זאת על ידי אשת מקצוע מומחית.

 

טבלת השוואה בין לק רגיל ללק ג'ל

לק ג'ל לק רגיל
מספר שכבות שכבה אחת צורת מריחה
נדרשת הכשרה מקצועית אין צורך בהכשרה מקצועית הכשרה מקצועית
הסרה מקצועית על ידי קוסמטיקאית או טכנאית ציפורניים. ניתו להסיר על ידי שפשוף עדין באמצעות פד להסרת לק או צמר גפן ספוג באצטון. צורת הסרה
רמת עמידות גבוהה, 2-3 שבועות לפחות ללא בלאי או שריטות, מרא אסתטי מוקפד לאורך כל התקופה. בחשיפה לגורמי שריטות, מגבונים ומים, מתקלף במהירות ומאבד את המראה המושלם. מידת עמידות

 

לימודי מריחת לק ג'ל – האם יש צורך בהכשרה מקצועית?

כחלק מקצועות היופי והאסתטיקה, מכוני קוסמטיקה מציעים לימודי לק ג'ל עבור קוסמטיקאיות ובעלות מכוני יופי. האם נדרשת הכשרה מקצועית לשימת לק ג'ל? ובכן, חשוב להבין היטב את דרכי הטיפול הכוללים מריחה דייקנית ומקצועית לצד הסרה שלא תזיק לציפורן. מומלץ להיעזר בשירותי קוסמטיקאית מוסמכת (לדוגמה: לק ג'ל באר שבע
) שבבעלותה הציוד הנדרש לביצוע התהליך, אולם כיום, ישנן נשים הבוחרות לצפות במדריכים באינטרנט ולנסות לבצע את המשימה בגרסה ביתית.

 

מתי לבחור בלק ג'ל ומתי בלק רגיל?

ביומיום, מעדיפות נשים רבות את הבחירה הזולה והקלה של לק רגיל אותו ניתן למרוח בלי הרבה מאמץ במחירים נוחים במיוחד. לעומת זאת, לקראת אירוע או עבור נשות עסקים ותדמית הנדרשות לייצג סטטוס גבוה ומעמד – יש לבחור בחלופה המקצועית והאסתטית המחזיקה מעמד לאורך זמן ומייצרת חזות אסתטית מטופחת.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אסתטיקה ויופי
12 סוגי חמאת עיסוי
12 סוגי חמאת עיסוי

ברוכים הבאים למסע המאיר עיניים דרך המאמר המקיף שלנו על 12 סוגי חמאת עיסוי. בעולם מהיר שבו טיפול עצמי

טויה טיפולי פנים
הרמת ריסים טבעית

הריסים שלנו. איזו מערכת יחסים סבוכה יש לנו עם סבך השערות העדין והמתוק הזה שמגונן לנו על העיניים כל