נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה הוא כפל ביטוחי?

ביטוח כפול

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו הביטוח. כפל ביטוחי הוא כשל נפוץ שמאפיין משלמי ביטוח רבים, וזה הרגע הנכון לוודא כי אתם משלמים רק את מה שצריך ולא יותר.

 

זה קורה לכל אחד…

זה קורה לכל אחד שהוא משנה את תוכנית הביטוח שלו, מבלי לשים לב שכעת הוא משלם פעמיים על אותו הביטוח, מבלי שהתמורה כפולה גם היא. בדיקת כפל ביטוחי מאפשרת לבחון את כל תשלומי הביטוח, לשקלל אותם, וכך להבין האם אתם משלמים כפל ביטוחי – גילוי שיאפשר לכם להפחית את עלות תשלומי הביטוח שלכם.

היכן נפוץ הכפל הביטוחי?

בעוד שביטוחים מסוגים שונים, מקבלים יותר תשומת לב מאיתנו, הביטוחים בתחום הבריאות הם מתכון בטוח לכפל ביטוחי. מסיבה זאת, כאשר אתם מעוניינים לבדוק היתכנות לכפל ביטוחי, הביטוח הראשון שמומלץ לבדוק אותו אם חל עליו כפל תשלומים – הוא תחום ביטוחי הבריאות שלכם. חשוב לדעת כי ככל שתגלו את הכפל מהר יותר, כך תוכלו גם לחסוך ביותר תשלומים מיותרים.

 

מה הפוליסה שלכם כוללת?

ייתכן כי אתם משלמים פוליסות ביטוח שונות, אשר כל אחת מהן נקראת בשם אחר, אך בפועל כולם מעניקות את אותו כיסוי ביטוחי. בדיקה מעמיקה תאפשר לבדוק לא רק את שם הביטוח, אלא גם את סוג הביטוח ומערך הכיסוי שלו, כך גם לכם תהיה אפשרות לוודא כי אתם לא משלמים פעמיים על ביטוח שכבר קיים לכם מבחינת הכיסוי וההחזר.

 

בדיקת כפל ביטוחי בעזרת הר הביטוח

הר הביטוח מאפשר לכם לבדוק בקלות, ביעילות ובמהירות, האם אתם משלמים כפל ביטוחי במערך תשלומי הביטוח שלכם. הר הביטוח יחקור עבורכם את סוגי הכיסוי שמעניקות הפוליסות עליהן אתם משלמים, והוא יאפשר לכם אבחנה ברורה האם אתם משלמים בהתאם לצרכים שלכם, או שחלילה קיים כפל ביטוחי אותו ניתן לעצור בזמן וכך להפסיק לשלם כסף מיותר.

למה דווקא הר הביטוח?

בדיקת כפל ביטוחי בעזרת הר הביטוח, לא רק תעניק לכם תוצאות ישירות ושקופות שיאפשרו לכם לצמצם בהוצאות הביטוח – אלא הרבה יותר מזה. בעזרת הדו"ח שתקבלו מהר הביטוח, תוכלו לקבל מידע אמין על כל מערך הביטוח שלכם, בשפה מובנת שתאפשר לכם להבין בדיוק היכן אתם אוחזים מבחינה ביטוחית ובאילו הוצאות ביטוח אתם יכולים לחסוך בכל הנישה של תשלומי הביטוח השונים.

 

לסיכום

כפל ביטוחי הוא תופעה שמאפיינת משלמי ביטוחים רבים, וניתן למנוע אותו בעזרת בדיקה של כפל ביטוחי. הבדיקה שתאתר את הכפל הביטוחי, תאפשר לחסוך משמעותית בתשלומי הביטוחים השונים, מבלי לפגוע בכיסוי שהם מעניקים, כאשר ההמלצה היא לבצע את הבדיקה דרך מערכת הר הביטוח שתעניק לכם מידע מקיף על כל המערך הביטוחי שלכם, בשפה פשוטה וברורה שתהיה מובנת לכם לחלוטין, ומתוך שקיפות מלאה ואמינה.

ביטוח כפול

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ביטוחים
ביטוחים
גלו את היתרונות של הר הביטוח

בעידן הדיגיטלי, בו הנוחות והיעילות הם מעל לכל, האינטרנט מתגלה כפלטפורמה מהפכנית בתחום הביטוח, המציעה שפע של הטבות למבוטחים.

מה הוא כפל ביטוחי?

אם גם אתם לא אוהבים לשלם פעמים ולזרוק כסף לשווא, מומלץ שתבצעו בדיקה כי אינכם משלמים פעמיים את אותו

ביטוחים
ביטוחים שחשוב להכיר

עולם הביטוח מתפתח ללא הרף. המרוויח העיקרי מכך הוא קהל היעד שיכול למגן את עצמו מפני מגוון נזקים אפשריים.