נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מה היא השתלת שיניים ממוחשבת?

השתלת שיניים

תחום השתלות השיניים הולך ומתפתח כל העת, שיטת הטומוגרפיה מעניקה לנו תמונה תלת מימדית של מבנה השיניים המביאה להצלחה רבה יותר בניתוח להשתלת שיניים. ד"ר ליאור אבנרי מתמחה בהשתלת שיניים ממוחשבת כדי שגם אתם תחזרו לחייך. 

 

ד"ר ליאור אבנרי

מרפאתו של ד"ר ליאור אבנרי בנס ציונה הינה מרפאה מתקדמת המתעדכנת תדיר בחידושי הטכנולוגיה בתחום הטיפול והשתלות השיניים. השתלות שיניים ממוחשבות הינן המילה האחרונה בתחום ונקראת 'טומוגרפיה'. השיטה מאפשרת לנו תמונה תלת מימדית של מבנה השיניים שלכם אשר הופכת את תכנון הניתוח להשתלת השיניים למדוייק ויעיל יותר.

השתלת שיניים

מהי השתלת שיניים?

השתלת שיניים הינה ניתוח המיועד להחלפת שן חולה בכתר שן הנראה בדיוק כמו שן אמיתית. ההחלפה דורשת ניתוח על מנת להחדיר את הכתר לעומק הלסת באמצעות בורג רפואי למניעת נשירה או תזוזה. הניתוח אפשרי גם במצב שבו החולה למעשה כבר איבד את שיניו וגם במקרה שעצם הלסת שלו זקוקה להשלמת עצם טרם הניתוח לקליטת השתל.

 

כיצד מתבצעת השתלת שיניים?

השתלת שן הינה הליך פשוט שקודמת לו הכנה מראש קפדנית ומתוכננת היטב. תחילה יצלם הרופא את השיניים ויבחן את המבנה שלהן, את מצבן הבריאותי והאם עצם הלסת עבה וצפופה דיה כדי לשאת את השתלים. במידה והיא איננה די צפופה, נצטרך להקדים לניתוח השתלת השיניים ניתוחון נוסף להשתלת עצם:

  • השתלת עצם ( אך ורק במקרים שבהם עצם הלסת אינה צפופה דיה ): כחצי שנה עד שנה לפני ניתוח השתלת השן נכין את עצם הלסת לקליטתה. הרופא ינתח את החניכיים ויחדיר שכבת עצם טבעית אשר מתאחה עם עצם הלסת ומביאה לעיבויה ולחיזוקה. לאחר מספר חודשים העצם הנתרמת מתאחה והופכת אחת עם הרקמה הטבעית של הגוף. ניתן להשתמש גם בתחליף עצם סינתטי, לשיקולו של הרופא.
  • החדרת בורג רפואי  – הרופא יעקור את השן הפגומה ובמקומה יחדיר בורג רפואי לעצם הלסת. הבורג יחליף את שורש השן ועליו תותקן השן הסינטתית שתחליף את השן הפגומה.
  • התקנת הכתר על גבי הבורג –  הרופא יתקין את הכתר על גבי הבורג ומאותו הרגע לפציינט תהיה שן מתפקדת אשר תשלים את השן החסרה למראה של חיוך קורן.

 

למי זה מתאים?

חיוך קורן ופה בעל שיניים מתפקדות הוא זכות בסיסית של כל אדם וחשובה לבריאותו. אם אפסו הסיכויים להציל את השיניים הסובלות מעששת באמצעים אחרים כגון טיפולי שורש או התקנת שתלים, או שעקב טראומה אבדו מספר שיניים, ניתן להשתיל במקומן שיניים מתפקדות אשר יאפשרו לכם ללעוס כהלכה וגם ליהנות ממראה של שיניים בריאות וצחורות.

 

לסיכום

מרפאתו של ד"ר ליאור אבנרי בנס ציונה מתמחה בהשתלות שיניים ממוחשבות כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מפה מלא שיניים בריאות ומחיוך קורן ויפה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
מה הוא דיוס קצה?

בנייה של בניין או מבנה גדול, חייבת להתחיל קודם כל מהיסודות, ואת זה עושים על ידי הכנסה של כלונס,

התפתחות נפשית
3 סדנאות שוות לפיתוח נפשי

אחרי שנים רבות של לימודים פורמליים, בניית קריירה והקמת משפחה, אנשים רבים מגיעים לתחושת מיצוי ותקיעות נפשית. לרוב, החברה

הדרכת הורים
הכירו את מרכז אתרוג

מרגישים שאתם זקוקים לשינוי בחיים? זקוקים להדרכת הורים, ייעוץ זוגי או טיפול פסיכולוגי? מרכז אתרוג בחדרה מזמין אתכם לאבחן,

רכישת esim
איפה רוכשים אי סים?

אמור שלום ל-eSIM, טכנולוגיית ה-SIM המהפכנית המאפשרת למשתמשים לגשת לרשת הסלולרית המועדפת עליהם תוך זמן קצר ראשי תיבות של

מה זה החלקת PH?

החלקת שיער PH היא סוג של החלקת שיער המשתמשת בחומצה עדינה כדי לפרק את הקשרים המרכיבים את מבנה השיער.