נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה זה ביטוח חיים ובאיזה שלב בחיים כדאי לרכוש אחד?

משפחה

בשנים האחרונות אנשים רבים מתחילים להבין את חשיבותו של הביטוח. הביטוח שם כדי להציל אותנו במקרה של אסון.

אחד הביטוחים החשובים ביותר הוא ביטוח חיים.

אך, לפני שאתם רצים לבטח את עצמכם, חשוב שתבינו לעומק מה זה ביטוח חיים, מתי כדאי לעשות אותו ומהם היתרונות שלו.

 

מה זה ביטוח חיים?

את ביטוח החיים עושים למקרה שקורה אסון שגורם למוות או אובדן כושר גופני. אם דבר כזה קורה, הביטוח מבטיח שתקבלו קצבה חד פעמית או קצבה חודשית, שתעזור להתמודד עם מה שקה. זה בעצם מעין חוזה עם חברת הביטוח שתפקידו לעזור בעת הצרה.

למעשה יש שני סוגים של ביטוחי חיים – ביטוח חיים במקרה של מוות: ואז מי שמיניתם להיות המוטב יקבל קצבה חודשית או סכום חד פעמי גבוה. הסוג השני הוא ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה ונכות – ואז אתם מקבלים את הסכום החד פעמי או את הסכום החודשי מחברת הביטוח.

 

מה זה פוליסת ביטוח חיים משולב חיסכון?

פוליסת ביטוח חיים משולב חיסכון נועדה לצורך צמצום התחושה המוזרה שבה תקבל כסף רק אם תמות. מה שקורה בסוג זה של פוליסה זה שאתם גם מפרישים כסף לביטוח החיים, אבל גם לחיסכון של עצמכם.

פוליסת ביטוח חיים משולב חיסכון מעניקה למבוטח ולמשפחתו קצבה חודשית בעת הפנסיה. כמובן שלבני אדם קשה מאד להסתכל לעתיד ולחשוב על תקופת הפנסיה שלהם, אבל העזרה של עוד תקציב חודשי בתקופה זו יכולה לשפר את איכות חייכם בצורה פלאית, ולכן פוליסה זו נחשבת לכל כך חשובה.

 

מי צריך לעשות ביטוח חיים?

ביטוח חיים יש לעשות כל עוד יש אדם שחשוב לכם שאתם רוצים לעזור לו במקרה של מוות. כך שאם יש לכם בן זוג, משפחה, או ילדים, ובאפשרותכם לעשות ביטוח חיים, זה הזמן לעשות. דחיה של עשיית פוליסה זו, יכולה לגרום נזק ליקיריכם, שצריכים אתכם במקרה ולא תוכלו לעזור להם. אם תרצו לדעת עוד על הנושא קראו עוד בעמוד זה.

 

כמה עולה פוליסת ביטוח חיים

המחירים של פוליסת ביטוח חיים משתנים מאד. זאת שפוליסת ביטוח חיים נקבעת לפי גיל המבוטח, לפי מצבו הבריאותי ולפי ההרגלים היומיומיים שלו. חברות הביטוח משקללות את כל הנתונים וכך נקבע המחיר לפוליסת החיים שלכם.

כך שאנשים שלא מעשנים לדוגמה, ישלמו הרבה פחות מאנשים שכן מעשנים על פוליסת ביטוח החיים. שימו לב שגם בין חברות הביטוח יש הבדלים במחירים. לפני שאתם חותמים על פוליסת ביטוח, בצעו סקר שוק שבודק איפה הכי משתלם לבטח את עצמכם. סקר שוק טוב ואיכותי, יבטיח שהביטוח שלכם יהיה משתלם לטווח הארוך, וגם תדעו שאתם בידיים טובות ומהימנות.

מבוטח

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בטיחות