נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מה כרוך בשילוח ציוד כבד?

ציוד כבד

בניגוד להעברה של ציוד רגיל, בהעברה של ציוד כבד יש מספר מורכבויות שאנחנו צריכים לתת עליהן את הדעת עוד לפני שהשילוח מתחיל. פירוק הציוד, אריזה נכונה והתאמה של פתרונות אריזה הם רק חלק מהדברים שאתם צריכים לעשות כדי שהשילוח שלכם יעבור על הצד הטוב ביותר, בלי שתיגרם פגיעה לציוד. אנחנו כאן כדי לוודא שאתם לא מפספסים שום דבר חשוב.

 

ציוד כבד

העברה של ציוד כבד כוללת כל העברה שבה אנחנו נדרשים להעביר ציוד לא קלאסי. בניגוד למעבר דירה שבו אנחנו פשוט יכולים להכניס את כל הציוד לתוך ארגזים ולשלוח אותו, העברה של קו ייצור למשל יש רכיבים מורכבים שאי אפשר סתם להכניס לתוך ארגז. העברה של ציוד כבד צריכה להיעשות בתכנון נכון, ובליווי מקצועי מתאים. פליינג קרגו כאן כדי לעזור לכם במשימה הזו.

ציוד כבד

פירוק ואריזה

החלק הראשון של שילוח ציוד כבד הוא הפירוק והאריזה של הציוד. ציוד כזה לא יכול סתם להיכנס לתוך ארגז, ובדרך כלל אנחנו צריכים לפרק אותו. את הפירוק יש לעשות מתוך מחשבה על ההרכבה העתידית של הציוד, ולא לבצע פירוק אקראי. עליכם לחשוב לכמה חלקים הייתם רוצים לפרק את הציוד, ואיך בדיוק כל חלק אמור להיכנס לאריזה. כאן אתם מגיעים לשלב קריטי בשילוח.

 

התאמת פתרונות אריזה

התאמת פתרונות אריזה הוא אולי השלב החשוב ביותר בכל התהליך. כדי לשמור על הציוד שלכם במהלך ההובלה, אתם חייבים לוודא שכל חלק שלו מונח בתוך פתרון אריזה מתאים שמגן עליו מפני הטלטלות הצפויות בדרך. כאשר מדובר על ציוד כבד זה יכול להיות קצת יותר מורכב מאשר בסתם העברה, כיון שלא לכל חלק קיים פתרון אריזה מוכן, ועלינו לפנות לאנשי מקצוע שיכינו אותו.

 

הרכבה מחדש

הצעד האחרון נעשה כאשר הגענו ליעד השילוח ובו אנחנו צריכים להרכיב את הציוד מחדש. כדי שהשלב הזה יעבור בצורה הכי מהירה שאפשר עליכם כבר בהתחלה לחשוב איך אתם אורזים את הציוד, ולוודא שכל החלקים הקטנים יהיו זמינים כאשר הציוד הכבד יגיע. במידה ולא ביצעתם מעולם את ההרכבה של הציוד, עליכם להבין במהלך הפירוק איך היא הולכת להיראות.

הרכבה מחדש

שירות מקצועי

כדי שהתהליך של שילוח ציוד כבד יצליח מהצד שלכם לפחות, עליכם לקבל שירות מקצועי בכל הנוגע להתאמת פתרונות אריזה. לעיתים יש פריטים כבדים שהובלה רגילה עלולה להסב להם נזק, ופתרונות האריזה שלכם צריכים לא רק להתאים להם אלא גם להגן עליהם במהלך ההובלה. שירות מקצועי יוכל להתאים לכם ארגזי טלטול כמו גם ארגזים שמיועדים לשליחת ציוד לטווחים ארוכים.

 

לסיכום

שילוח של ציוד כבד דורש מאיתנו תכנון מדויק, והקפדה על פרטים. כבר בשלב הפירוק אנחנו צריכים לחשוב כיצד נבצע את ההרכבה של הציוד ביעד ההובלה. הקפידו לארוז את הציוד בצורה מוגנת למניעת נזק.

ציוד כבד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מידע
כסף מצויר
כמה טיפ נהוג לתת לסבל?

החלטתם שאתם רוצים לעבור דירה עם חברת הובלות מומלצת? אתם צודקים, כי האמת היא, שלהעביר את החפצים שלכם לבד

שיפוץ קומפלט לבית
מהו שיפוץ קומפלט לבית

ההחלטה על עריכת שיפוצים ברמה כזאת או אחרת בבית, היא החלטה חשובה שאיננה מתקבלת בכל יום, לא בכל שנה

גמילה מהימורים ראשית
כיצד ניתן להיגמל מהימורים?

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר אנשים אשר נקלעים לחובות עתק בעקבות התמכרות להימורים, כמו גם מאבדים את משפחתם,