נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מחסנים להשכרה לכל דבר ולכל זמן

הזכרת מחסן

אחסון לטווח ארוך

ניתן לאחסן כל דבר ולכל תקופת זמן, כך שבמידה ואתם זקוקים לאחסן ריהוט, ציוד שונה ו\או תכולה של דירות, קיים מענה עבורכם באופן של מחסנים אטומים ובנויים בטון, כאלו שיבטיחו את הישמרות הציוד ואיכותו לאורך זמן.

בלא מעט מקרים, אנשים זקוקים לאחסן ציוד לאורך תקופות ארוכות כשהם נמצאים בחו"ל, או אפילו סתם מוצאים עצמם עם עודף ציוד שעתידו להימכר, אך עד אז, נדרש פתרון של אחסון לטווח ארוך עבורו תוך שנשמרת איכותו על הצד הטוב ביותר. במידה ובוחרים במחסנים עשויי בטון, אנו למעשה מבטיחים בידוד מוצלח יותר בתוך המחסן של חום וקור.

במקרים בהם מחסנים עשויים גגות אסבסט, רעפים וכו', ציוד עשוי להינזק בעקבות עומס של חום, נזילות של מי גשמים ולחות שעשויה להצטבר. לשם כך, הבחירה בשטח אחסון תמיד צריכה להיות מלווה בבדיקה פיזית של שטח האחסון המיועד עבורכם. כלומר, במילים אחרות, יש להגיע באופן פיזי אל שטח האחסון ולוודא כי הוא מקיים את כל אשר אנו זקוקים לו בבחינת אחסון הציוד שלנו ו\או תכולת הדירה.

מכולות לאכסון
מכולות לאכסון

 מחירים של אחסון ציוד והתאמה אישית 

אחסון בהתאמה אישית, היא שיטה בה אנשים מזמינים את שטח האחסון שלהם על פי הצרכים האישיים שלהם ובהתאם לציוד שאותו הם מעוניינים לאחסן. ניתן לאתר שטחי אחסון עבור כל סוגי הציוד, הרהיטים ותכולות הדירות, כך שבמידה ואתם מעוניינים לאחסן תכולה שלמה של דירה קטנה, בינונית או גדולה, תוכלו להזמין את המחסן שלכם על פי דרישתכם בבחינת נפח המחסן.

הנגישות לציוד שלנו, גם היא חשובה כמובן, ובעת שימוש בשטחי אחסון כדאי תמיד גם לוודא שניתן לקבל מענה באופן של נגישות מלאה לציוד שלנו, במידה ונצטרך לגשת אליו. במקרים מסוימים, אנשים מתחדשים בסלונים וברהיטים חשים ומעוניינים למכור את הריהוט הישן שלהם, כך שבהחלט ניתן לאחסן רהיטים עד לרגע המכירה ולוודא שעד אז, לא מתחולל שום נזק לריהוט, שעשוי גם להיות יקר מאוד בחלק מהמקרים.

האם ריהוט יקר בהכרח מוביל לאחסון יקר?

אחסון של ציוד יקר לא בהכרח אומר שתצטרכו לשלם יותר על אחסונו, כך שבמידה ואתם זקוקים לאחסן ציוד שהוא מאוד רגיש, אתם תוכלו להשתמש באותם שטחי אחסון ולשלם את אותו המחיר, שהוא 35 ₪ לקוב. אך יחד עם זאת, כדאי לזכור שבמקרים מסוימים, אכן אחסנת ציוד יקר תעלה יותר, וזאת בשל כך שאחסון ציוד יקר מצריך לפעמים אבטחה נוספת בדמות של שיטה הנקראת שיטת ה"כספת".

שיטת הכספת נועדה בכדי שתוכלו להסיר כל חשש ודאגות מעל ליבכם, היות והגישה אל הציוד שלכם תאופשר רק על ידי מפתח אחד שנמצא אצלכם תמיד, ומפתח נוסף שחברת אחסון הציוד מחזיקה ברשותה, בדומה לכספת בבנק.

בהצלחה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן
שעון בית ומטבעות
3 טיפים לבחירת מתווך

רבים מאתנו שמעו על המקרה המצער שאירע לזוג צעיר שרכש דירה בתל אביב לפני כמה ימים באמצעות מתווך. מקרה