נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מי מומחה להחזרי מס?

חיפוש בניירות

חלק מאזרחי המדינה כבר מודעים לעובדה שבכל סוף שנת מס יש לבדוק האם מגיע החזר מס ממס ההכנסה. מדובר בעיקר בעובדים שכירים שמשלמים את תשלומי המס שלהם באמצעות תלוש השכר שהם מקבלים מהמעסיק שלהם. מכיוון שמס הכנסה מבצע התחשבנות עם כל אזרח רק פעם בשנה בסוף שנה, עשויים להיות פערים בין התשלום שבוצע בפועל לבין התשלום שהיה צריך להתבצע. פערים אלה נובעים משינויים בסטטוס האישי של האזרח משלם המיסים שהתרחשו במהלך שנת המס. כיצד כדאי להגיש בקשה להחזר מס ומי המומחה שיעשה זאת בצורה הטובה ביותר עבורנו?

 

רואה חשבון עצמאי

עובדים שכירים, על פי רוב אינם שוכרים באופן שוטף שירותים פיננסיים מרואה חשבון אלא אם הם שכירים בדרגת ניהול מאוד בכירה ומרווחים מאות אלפי שקלים בחודש. לכן, מומלץ מאוד בסוף שנת המס לפנות לרואה חשבון מקצועי ומנוסה בכל הקשור להחזרים ממס הכנסה, ולהיעזר בו בביצוע בדיקה האם מגיע לכם החזר מס, בדיקה אותה מרבית רואי החשבון מספקים ללא תשלום. על פי תוצאות הבדיקה, במידה ותגלו שמגיע לכם החזר, המשיכו עם רואה החשבון בתהליך והגישו בקשה מסודרת ומקצועית להחזר מס.

 

חברות המספקות את השירות

ישנן חברות שנוסדו במטרה לספק שירותי ראיית חשבון שונים בשימת דגש על שירותים הקשורים לתהליך הבדיקה והבקשה של החזרי מס לעובדים שכירים get-tax.co.il. חברות אלה מעסיקות רואי חשבון מקצועיים ובעלי בקיאות גבוהה בנושא מס הכנסה וההחזרים שעשויים להיות מגיעים לאזרח, העובד השכיר ממס ההכנסה. חברות אלה יצמידו לכם רואה חשבון מומחה לתהליך והוא יסייע לכם הן בביצוע הבדיקה המקדימה שתראה לכם האם אתם זכאים להחזר מס, ובהמשך בהגשת בקשה מקצועית, מסודרת ומנומקת להחזר מס.

 

סימולטור חינמי לבדיקת הזכאות להחזר מס

משרדי רואי חשבון וחברות גדולות המספקות שירותי ראיית חשבון מגוונים מעמידים לרשות הציבור סימולטורים חינמיים ברשת, המבצעים עבורכם בדיקת זכאות להחזר מס. הסימולטור ידידותי מאוד ולמעשה מבקש מכם באופן פשוט להזין את כל הנתונים הרלבנטיים לצורך ביצוע בדיקת הזכאות, שתראה לכם לא רק אם הנכם זכאים להחזר אלא גם מה יהיה גובהו.

 

מורה נבוכים לביורוקרטיה הישראלית

רואה חשבון הוא לא רק איש פיננסים וכספים ויש לו בדרך כלל ידע מקיף אודות הדרך שבה יש להתנהל מול מוסדות המדינה. ידוע שהביורוקרטיה הישראלית קשה, מורכבת ומסועפת ולכן, רואה חשבון הוא איש מקצוע סופר חשוב כשיש לבצע פעולות אל מול מוסדות המדינה השונים. מס ההכנסה הנו מוסד קשוח ולא פשוט להתנהל מולו, מה שייקח לכם זמן רב ויעלה לכם בדם יזע ודמעות יהיה מהיר וקל יותר לרואה החשבון שתשכרו את שירותיו.

 

אל תנסו זאת לבד

במידה ואתם רוצים להצליח ולקבל את מה שאולי מגיע לכם ממס ההכנסה מומלץ מאוד לא לעשות זאת לבד, שכרו רואה חשבון מומחה שיבצע עבורכם את ההליך מול מס הכנסה. כל שקל שתשלמו לו שווה זאת הוא יחסוך לכם כאב ראש לא קטן וישיג לגם את המקסימום האפשרי.

חיפוש בניירות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
לחיצת יד
הכירו את אמות

משרד להשכרה הוא האופציה המועדפת ביותר עבור מי שמחפש פרטיות מוחלטת יחד עם יתרונות נוספים הקיימים במתחמי עבודה שיתופיים.