הבית הוא מבצר. אתם מגדלים בו את הילדים, שומרים בתוכו חפצים ורכוש יקרים ורוצים להרגיש בו בטוחים ונינוחים. לכן מערכות אזעקה לבתים הפכו זה מכבר לאמצעי חובה שמירה על הבית, על בני הבית ועל הרכוש. מערכות האזעקה הולכות ומשתכללות עם השנים וחשוב להדביק את הקצב ולוודא שהבית מאובטח היטב, אך חשוב לדעת לבחור את המערכת המתאימה לבית שלכם. אז איך בוחרים?

מערכות אזעקה לבית מורכבות משילוב של אזעקה, גלאים, אמצעי תקשורת ביניהם ותוספות שונות, שמשדרגות את המערכת והופכות אותה למותאמת באופן אישי לבעלי הבית. כדי לבחור את המערכת המתאימה לכם, חשוב שתכירו את האלמנטים השונים המרכיבים אותה ואת סוגי הבחירות העומדות בפניכם בעת בחירת המערכת המתאימה לכם:

הדבר הראשון שכדאי להכיר, הוא ההבדל בין מערכת אזעקה קווית לאלחוטית:

בסיכומו של דבר, מערכת אזעקה לבית יכולה להפוך למערכת אבטחה מקיפה – תוכלו להוסיף מצלמות אבטחה נסתרות, או גלויות, חיצוניות, או פנימיות – שיוסיפו אלמנט של הרתעה וגילוי במקרה שההרתעה לא הצליחה. גם אינטרקום עם חיבור לנייד הוא תוספת משמעותית ואם כל אלה מחוברים גם למורד של חברת אבטחה – הרי שאתם מסודרים מכל הכיוונים.

מוקד אמון 99 פועל בהצלחה בישראל מעל 30 שנה ומשרת אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם עסקים, מוסדות חינוך, שגרירויות ועוד. אנשי הצוות המקצועי הם בעלי נסיון בטחוני, בעלי הכשרה רלוונטית ופועלים ברמת שירות גבוהה. נשמח להעמיד לרשותכם את נסיוננו ואת מיטב אנשי המקצוע ולעזור לכם לבחור את מערכת האזעקה המתאימה לכם ביותר. צרו איתנו קשר בטלפון: *2858 לקבלת ייעוץ ראשוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *