נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מערכות אזעקה מתקדמות לבית – מוקד אמון 99

מצלמה

הבית הוא מבצר. אתם מגדלים בו את הילדים, שומרים בתוכו חפצים ורכוש יקרים ורוצים להרגיש בו בטוחים ונינוחים. לכן מערכות אזעקה לבתים הפכו זה מכבר לאמצעי חובה שמירה על הבית, על בני הבית ועל הרכוש. מערכות האזעקה הולכות ומשתכללות עם השנים וחשוב להדביק את הקצב ולוודא שהבית מאובטח היטב, אך חשוב לדעת לבחור את המערכת המתאימה לבית שלכם. אז איך בוחרים?

מערכות אזעקה לבית מורכבות משילוב של אזעקה, גלאים, אמצעי תקשורת ביניהם ותוספות שונות, שמשדרגות את המערכת והופכות אותה למותאמת באופן אישי לבעלי הבית. כדי לבחור את המערכת המתאימה לכם, חשוב שתכירו את האלמנטים השונים המרכיבים אותה ואת סוגי הבחירות העומדות בפניכם בעת בחירת המערכת המתאימה לכם:

הדבר הראשון שכדאי להכיר, הוא ההבדל בין מערכת אזעקה קווית לאלחוטית:

  • בעוד שמערכת אזעקה קווית מחייבת אתכם לפרוס רשת של חוטי תקשורת ברחבי הבית ורצוי להתקין אותה בעת בניית הבית – מערכת אלחוטית מאפשרת לכם להתקין אזעקה ללא שימוש בחוטים. היא גם קלה להתקנה, אך חשוב לדעת שהיא יקרה מהמערכת הקווית ועושה שימוש בסוללות, שצריך להחליף מדי פעם.
  • הבחירה הבאה שתצטרכו לקחת בחשבון היא מיקום המערכת. אם נחליט להתמקד בהגנה על חלקו הפנימי של הבית – נוכל לבחור אזעקה שתתחיל לפעול רק אם תתקיים כניסה לתוך שטח הבית. לעומת זאת, אפשר להתקין מערכת שמתריעה כבר בעת כניסת פולש לחצר ולמנוע חדירה לתוך הבית, או לשלב בין שתי האפשרויות.
  • סוגים שונים של גלאים – גלאי נפח – מזהה פריצה בעזרת גילוי של נפח הגוף הזר שחדר לבית. גלאי אקוסטי – מזהה חדירה בעזרת גלי קול. גלאי וילון – מותקן מעל החלון ומזהה חדירה דרך החלון. גלאי זעזועים – מותקן על משטח מוצק ומזהה מגע עם המשטח. , או גלאי עם מתג מגנטי – מותקן על דלתות ומזהה חדירה דרך הדלת. חלקמהגלאים גלויים, חלקם נסתרים, חלקם יקרים יותר, חלקם זולים, אך קל לעקוף אותם וכו'.
  • תוספות שונות המאפשרות לקבל התראה לנייד במקרה של פריצה. חלקם כוללים זיהוי מדויק של מיקום הפריצה בתוך הבית.
  • אזעקה לבית
    אזעקה לבית

בסיכומו של דבר, מערכת אזעקה לבית יכולה להפוך למערכת אבטחה מקיפה – תוכלו להוסיף מצלמות אבטחה נסתרות, או גלויות, חיצוניות, או פנימיות – שיוסיפו אלמנט של הרתעה וגילוי במקרה שההרתעה לא הצליחה. גם אינטרקום עם חיבור לנייד הוא תוספת משמעותית ואם כל אלה מחוברים גם למורד של חברת אבטחה – הרי שאתם מסודרים מכל הכיוונים.

מוקד אמון 99 פועל בהצלחה בישראל מעל 30 שנה ומשרת אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם עסקים, מוסדות חינוך, שגרירויות ועוד. אנשי הצוות המקצועי הם בעלי נסיון בטחוני, בעלי הכשרה רלוונטית ופועלים ברמת שירות גבוהה. נשמח להעמיד לרשותכם את נסיוננו ואת מיטב אנשי המקצוע ולעזור לכם לבחור את מערכת האזעקה המתאימה לכם ביותר. צרו איתנו קשר בטלפון: *2858 לקבלת ייעוץ ראשוני.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
חלל ביתי
3 יתרונות בקולט אדים בדירה

במשך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות טכנולוגיות מהפכניות ביותר נכנסות לבית שלנו ומשדרגות משמעותית את אורח חיינו. לעיתים, אין