נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מראה פנים מושלם בכל יום

פנים מושלמות

מי לא רוצה לקום כמו נסיכה, עם לוק של ביונסה ואווירה כללית של וואוו, ועוד להגיד לנדהמים מסביב – "כן, פשוט קמתי ככה"? זה אמנם מצריך טיפ-טיפונת עבודה, אבל יש לנו כמה רעיונות וכמה פתרונות קסם, ובעזרת קצת אבקת פיות והתמדה, גם את תוכלי לפתוח כל בוקר בסשן של התפעלות מול המראה.

 

רגע, מי את?

היכרות שלנו עם עצמנו ועם עור הפנים שלנו תסייע לנו רבות בבחירת המוצרים המתאימים לנו, מתוך המגוון הרחב הקיים בשוק. תכשיר טוב מותאם לסוג עורנו הוא ברכה, אז בהחלט היעני להזמנה בסגנון: צאו לשוטט בין המדפים, צפו במותגים המובילים, אבל קודם – בואי נאבחן את העור. עור שמן הוא עור הנוטה להזעה, ונראה מבריק ושמנוני, בטח בימי הקיץ. עם בנוסף להזעה את גם נוטה לפצעונים ואדמומיות, זהו עור שמן בעייתי. עור יבש הוא עור הנוטה לקילופים, חספוס מסוים במגע, וגוון מט. אם איכשהו הצלחת להתחמק מכל התופעות הנ"ל – ברכות! יש לך עור רגיל. לעיתים שילוב של כמה מהבעיות הנ"ל מסווג כעור מעורב, וחשוב במיוחד להתאים לו תכשירים שלא יכבידו עליו.

 

טיפוח וניקיון, כל יום

אל תוותרי לעצמך. אם את רוצה לקום בבוקר יפיפייה אמיתית בלי טיפת מאמץ – השקיעי את המאמץ, פשוט בלילה שלפני. דאגי לנקות היטב את הפנים משאריות איפור, ומזיהום האוויר והלכלוך שחוסם לנו את הנקבוביות. איך מנקות? את האיפור אפשר להסיר בעזרת מגבונים ייעודיים לדבר, בעדינות כמובן, ואז לעבור על העור בתנועות סיבוביות עם צמר גפן טבול במי פנים. נעים, לא? וכעת, בהתאם לסוג העור אותו אבחנו בסעיף הקודם, מרחי קרם לחות, יש כאלו המיועדים במיוחד ללילה וממש "נותנים עבודה" בזמן שאת ישנה!

 

זריקת צבע

לא תמיד בא לנו להתאפר. וזה ממש ממש בסדר. שכל אחת תעשה מה שמתחשק לה – הפרצוף שלך, ההחלטה שלך! אבל זריקה קטנה של צבע במינימום מאמץ תוכל להפוך גם יום שהתחיל על הפנים, תרתי משמע, על פיו. אפשר גם לגמרי לוותר על המייקאפ, ולהתמקד בכמה אזורים בפנים שיעזרו לאפקט ההארה הנחוץ. מעט צללית לבנה או שימרית בפנים העין, ומתחת לקו הגבה, תרים ותפתח את העין, ותעזור לך להיראות ערה יותר. וקצת צבע בלחיים ועל השפתיים (אפשר להשתמש בטינט עדין לשניהם!) לגמרי יעשה את העבודה. זהו, שתי דקות ואת מתוקתקת ויכולה לצאת אל שגרת יומך, באפס מאמץ.

אז לקום כל בוקר נסיכה בהינף אצבע, ושציפורים ישירו לך וילבישו אותך בעודך מחכה לנסיך – זה קצת פחות הכיוון. אבל עם טיפונת השקעה בלילה שלפני, התמדה בשגרת הטיפוח והניקיון שלך, פענוח סוג עורך והתאמת מוצרים לפיו, ואיזו מסיכה מפנקת מפעם לפעם – תוכלי גם את לקום כל בוקר עם עור פנים קורן ובריא, ושיר בלב. שיהיה בוקר טוב!

פנים מושלמות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אסתטיקה ויופי
12 סוגי חמאת עיסוי
12 סוגי חמאת עיסוי

ברוכים הבאים למסע המאיר עיניים דרך המאמר המקיף שלנו על 12 סוגי חמאת עיסוי. בעולם מהיר שבו טיפול עצמי

טויה טיפולי פנים
הרמת ריסים טבעית

הריסים שלנו. איזו מערכת יחסים סבוכה יש לנו עם סבך השערות העדין והמתוק הזה שמגונן לנו על העיניים כל