נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מרכזים רפואיים

מרכזים רפואיים ראשית

אילו סוגי שירותים מציעים לכם מרכזים רפואיים מומלצים? האם אתם יודעים מה כדאי לבדוק ולוודא לפני הליכים רפואיים שונים? כל המידע במרכז מדיקל סנטר רפואי פרטי. בין אם אתם מעוניינים להסיר שיער בלייזר, לעבור בדיקות מעבדה, אולטרסאונד ועוד, השירות המומלץ ביותר ממתין רק לכם.

ישנם לא מעט סוגי טיפולים והליכים רפואיים, אותם ניתן ומומלץ לעבור באופן פרטי ובמוסדות פרטיים. בין אם אתם מתכננים להסיר שיער בגוף בעזרת לייזר, לעבור בדיקת אולטרסאונד או כל הליך אחר, כדאי לזכור כי הצוות הרפואי של מדיקל סנטר תל אביב מונה רופאים בכירים ומומחים בתחומם. לאחר ייעוץ אישי, ליווי צמוד ושירות אדיב ביותר, יותאם עבורכם ההליך הרפואי הרלוונטי והנכון ביותר. במהלך כל הטיפול שלכם, הצוות הרפואי הבכיר של מדיקל סנטר תל אביב יהיה זמין לכל סוגייה או תהייה כזאת ואחרת.

 

מרכז רפואי פרטי ושירות אישי

תל אביב מדיקל סנטר הינו מרכז רפואי פרטי, בן ניתן לעבור טיפולים והליכים רפואיים שונים. מעבר לבדיקות דם, שתן ובדיקות גנטיות שונות, מדיקל סנטר תל אביב מתמחים ביותר מ-900 סוגים שונים של בדיקות מעבדה נוספות. השירות שתקבלו בסניף הינו מהיר וכמובן, דיסקרטי.

ניתן גם לעבור בדיקות קרדיולוגיות שונות במדיקל סנטר תל אביב, כולל בדיקות אקו לב במאמץ והולטר לב, הולטר לחץ דם ועוד. הבדיקות המבוצעות בסניף תל אביב של מדיקל סנטר אינן פולשניות, והן מתאימות במיוחד לאנשים מבוגרים אשר מביעים חששות להגיע לבדיקות שונות.

 

מרכזים רפואיים מומלצים פרטיים

ניתן לפנות למדיקל סנטר תל אביב גם בנוגע לבדיקות נוירולוגיות שונות, שמתבצעות על ידי רופאים בכירים בתחום הנוירולוגיה. הצוו הרפואי של מדיקל סנטר תל אביב מונה למעלה מ-70 רופאים בכירים בתחומם, אחיות ואחים, טכנולוגיים-רפואיים ועוד.

בצמוד לעבודה עם הטכנולוגיות הרפואיות החדישות ביותר, מדיקל סנטר עובדים תחת התקנים המחמירים ביותר והרלוונטיים. לכל מכשיר ומכונה במדיקל סנטר ישנו את התקן הייעודי שלהם, כך שהמטופלים בסניף יכולים ליהנות משירות בטיחותי ביותר.

מרכזים רפואיים
מרכזים רפואיים

מיקסום כל הליך רפואי וטיפול

השימוש בטכנולוגיות חדישות במדיקל סנטר מאפשר לצוות הרפואי למקסם את הטיפולים השונים, החל מטיפולי הסרת שיער בלייזר ועד לבדיקות מעבדה מורכבות. בכל מקרה בו יש צורך להסתייע בשירות של הצוות הרפואי של מדיקל סנטר, כדאי לדעת שאתם זכאים לליווי אישי כחלק בלתי נפרד מהתהליך.

מרכז רפואי פרטי מאפשר לכם ליהנות מסל שירותים נרחב, תחת השגחתם המתמדת של רופאים מומחים. גם במקרים בהם מטופלים עוברים בדיקות על ידי אחיות ואחים רפואיים וטכנולוגיים, רופאים בכירים במדיקל סנטר תל אביב מפקחים על הנעשה והנבדק. בעזרת פיקוח, ידע רפואי וטכנולוגי עמוק, מקצועיות ללא רבב ושירות אדיב, הצוות הרפואי של מדיקל סנטר תל אביב יוודא שאתם תצלחו את ההליך על הצד הטוב ביותר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
דנטל מדיקל סנטר
מהי אסתטיקה דנטלית?

ההתפתחות של ענף רפואת השיניים, מאפשרת מחקר גדול יותר של סוגי טיפולים שונים והפצתם לשוק. אחד התחומים שהתפתחו כתוצאה