נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

משפצים בניין? משכירים במת הרמה 

במות הרמה

בכל מקום בו מתבצעות עבודות בנייה, בייחוד עבודות בהן עולה צורך בהנפה לגובה, תוכלו למצוא פתרונות הרמה. במקרים רבים, עולה צורך להניף לגובה גם ציוד וגם עובדים לשם ביצוע עבודות שיפוץ בבניין. מבין כל פתרונות ההרמה המוצעים כיום בשוק, במות הרמה הן האטרקטיביות ביותר ויש לכך לא מעט סיבות. אם אתם לקראת ביצוע שיפור בבניין, בואו לשמוע על במות הרמה להשכרה. 

 

במות הרמה  – מה הן?

לפני שנעסוק בהשכרת במות הרמה, ראשית כדאי להבין מה הן במות הרמה ולמה הן משמשות. באופן כללי, במות הרמה הן כלי עבודה המשמש לנשיאה והנפה של משקל לגובה, לרוב לצורכי עבודה או לצרכים הלווים.

במקרים רבים, לצד השימוש בבמות הרמה להנפת ציוד, במות הרמה משמשות גם לנשיאת עובדים לגובה לצורכים הנדרשים. המנגנון הטכני והמבנה הייחודי של במות ההרמה מאפשרים נשיאה נוחה ובטיחותית לגובה. כמו כן, במות ההרמה השונות נבדלות אלו מאלו מכל מיני מאפיינים.

 

מי זקוק לבמות הרמה?

השימוש הנפוץ ביותר בבמות הרמה נעשה בעולם הבנייה, לרבות עבודות שיפוצים הדורשות עבודה בגבוה ונשיאת של ציוד. יחד עם זאת, ישנן עוד מספר סקטורים שהשימוש בבמות הרמה בהן הולך וגובר, זאת בשל הנוחות המאפיינת שימוש בבמות הרמה. עבודות פיתוח עירוני, התקנת שילוט, עבודות גינון, כל אלו הן רק מספר דוגמאות לשימוש ההולכים וגוברים בבמות הרמה.

 

השכרה או קנייה של במות הרמה מה עדיף?

את אתם זקוקים לבמות הרמה לצורכי שיפוץ בבניין, או לכל מטרה אחרת, עומדות בפניכם שתי אפשרויות – השכרה או רכישה של במות הרמה. באשר לרכישה, היתרון המרכזי הוא הבעלות על במה ההרמה והחופש להשתמש בה בכל זמן. יחד עם זאת, במסגרת הרכישה תצטרכו לשאת בכל עלויות התחזוקה והאחסון של במת ההרמה, כך שאם אתם לא מתכננים שימוש יומיומי לטווח הרחוק, ייתכן ואופציית ההשכרה תהיה עדיפה.

באשר להשכרה, היתרון המרכזי נוגע למחיר היחסית זול שתשלמו עבור ההשכרה, כמו כן חברת ההשכרה תדאג לכל עלויות התחזוקה והעלויות הנלוות. יתרון נוסף נוגע לאפשרות להשכיר במת ספציפית לפי צורך ספציפי. כלומר, אין צורך להתחייב לבמת הרמה אחת אלא ניתן להתאים אותה לפי הצורך.

 

איך משכירים במת הרמה לשיפוץ בבניין?

בשל הביקוש הולך וגובר להשכרת במות הרמה, קמות חברות רבות אשר מספקות את השירות הזה. יחד עם זאת, חשוב לוודא שאתם עובדים מול חברה מקצועית, אמינה ועם ניסיון בשטח. כשזה נוגע לעבודה בגובה, אל תתפשרו על פחות משלמות ותפנו אך ורק לחברות השכרה שניתן לסמוך עליהן בלב שלם.

 

לסיכום – משכירים ומתחילים לשפץ

במות הרמה הן בהחלט הפתרון המוביל היום בכל מה שנוגע לעבודות בגובה. כמו כן, השכרה מהווה אופציה ריאלית ומשתלמת ברוב המוחלט של המקרים. אז פנו לחברה מקצועית, והחלו לשפץ. בהצלחה!

במות הרמה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע