נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חומרי ניקיון

תחזוקה וניקוי של שטיחים מקיר לקיר עשויה להוות אתגר ממשי בעבורנו, ולכן על מנת לתחזק את המראה היוקרתי של השטיחים מומלץ ליצור קשר עם חברת ניקוי מקצועית. כיצד מתנהל הליך ניקוי מקצועי ומה חשוב לדעת לגבי התחזוקה העצמאית? להלן הפרטים.

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – טיפים חשובים

בשונה משטיחים אשר ממוקמים על גבי הרצפה, תחזוקה של שטיחים מקיר לקיר היא תחזוקה ייחודית אשר צריכה להתבצע באמצעות חומרי ניקוי ייעודים וחזקים במיוחד. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי שטיחים מקיר לקיר נוטים לצבור אבק ובקטריות אשר עם הזמן עשויות להזיק לבריאות, בעיקר בעבור אלו אשר סובלים מאלרגיות. משום כך, חשוב להשתמש בשואבים חזקים אשר מאפשרים לשאוב את הלכלוך והאבק, כמו גם להשתמש בחומרי ניקוי ייעודים אשר תפקידם הוא לחטא ולנקות את השטיחים.

פעולת הניקוי של השטיחים מומלצת אחת לשבועיים, ובמידה וישנם כתמים יש לבצע רכישה של תרסיס הסרת כתמים אשר מיועד באופן ספציפי לשטיחים מקיר לקיר. הקפידו להניח את התרסיס רק על הכתם בכדי לא להרחיב אותו לאזורים נוספים אשר יקשו עוד יותר על הליך הניקוי. בנוסף, יש לפנות את הריהוט בתוך החדר בכדי להגיע לכל הפינות של השטיח, בכדי לבצע בסופו של דבר ניקוי יסודי אשר חולש על כל פינה בחדר.

שואב אבק
שואב אבק

מדוע ניקוי שטיחים מקיר לקיר מחייבת יצירת קשר עם חברת ניקוי מקצועית?

עם זאת, לאור העובדה כי מדובר בשטח גדול של שטיחים, לא תמיד אנחנו מצליחים להגיע לכל הפינות ולכן חשוב ליצור קשר עם חברה מובילה בתחומה אשר מתמחה בתחום של ניקוי שטיחים, וגם ניקוי שטיחים מקיר לקיר בפרט. מדובר באופרציה מורכבת אשר מצריכה לא רק מיומנות אלא גם תכנון מקדים של הליך הניקוי, זאת בכדי להבטיח כי הפרויקט יושלם במהרה ועם תוצאות מצוינות לא רק למראה העיינים, אלא גם לבריאות.

 

כיצד מנקים שטיחים באופן מקצועי?

חברה מקצועית תדע לספק לכם שירות מיומן אשר מבוסס על שימוש בטכניקות ניקוי מתקדמות אשר נועדו לבצע הסרה של כתמים, לכלכוך ואבק מהשטיחים, כל זאת באופן מהיר במיוחד. חברה אשר מספקת את השירות הינה חברת פרופסור לניקיון אשר עושה שימוש בציוד משוכלל אשר כולל שימוש בשואב אבק רטוב אשר מאפשר לבצע ניקוי עמוק ויסודי במיוחד, כמו גם מסיר באופן מהיר כתמים עקשניים.

בנוסף, עושה החברה שימוש במכונה מהפכנית – מכונת קרצוף. מדובר במכונה אשר מיועדת בעבור שטיחים מקיר לקיר, וזאת בשל ההיקף הגדול של הניקוי אותו ניתן לבצע במחצית מהזמן. כלל חומרי הניקוי של החברה מאושרים ע"י משרד הבריאות ונחשבים לאיכותיים כמו גם אקולוגים, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי פרויקט הניקוי יושלם בהצלחה וברמת שביעות גבוהה מצדכם. לקבלת מידע נוסף, היכנסו לאתר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ניקיון
ניקוי שטיחים וספות

ניקוי ספות מחייב הבנה בסוגי הבדים, מאחר וכיום ניתן למצוא בשוק שפע רחב של ספות עור, בד וריפודים שונים