נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

עקירה כירורגית – באילו מקרים צריך טיפול כזה?

מיטה

הגוף שלנו מורכב מהרבה חלקים וכל איבר בגוף הוא בעל חשיבות אדירה לחיינו.

ובכל זאת אם אנו מסתכלים על הדברים לעומק אנו מגלים כי לשיניים שלנו יש את החשיבות אולי הגדולה ביותר וזאת מכיוון שבלעדיהן אי אפשר ללעוס אוכל.

על רקע זה יש לציין כי בעיות בשיניים הן נפוצות מאוד ואולי אפשר לקבוע כי הן בעיות הבריאות הנפוצות ביותר שיש.

על רקע זה אין להתפלא כי עקירה כירורגית היא הכרח פעמים רבות וזאת עקב העובדה שללא העקירה השן תזדהם ואנו נהיה בסכנה בריאותית עצומה.

אם יש זיהום בשן, חור בשן או כל בעיה אחרת המשפיעה על השיניים שלנו לא תהיה ברירה אלא לבצע עקירה ועל כך יש לתת את הדעת.

אל תזלזלו בנושא זה מכיוון שבעיה בשן שלא מטופלת היא בעיה רצינית ביותר שאי אפשר לזלזל בה.

 

האם זה משנה איזה רופא מבצע את העקירה?

עקירה היא דבר מאוד לא נעים והיא גם מחייבת מומחיות עצומה. לכן עולה השאלה האם זה משנה איזה רופא מבצע את העקירה ואנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה רופא עוקר את השן. עליכם להבין כי ככל שהרופא יהיה יותר טוב ויותר מנוסה כך העקירה תכאב פחות ותתבצע ללא סיבוכים. לכן אם אתם צריכים לעקור שן אתם חייבים אבל חייבים לוודא כי הרופא שבו בחרתם יהיה המומחה הגדול ביותר בתחום זה. ככל שתבחרו רופא יותר טוב כך הטיפול יהיה ברמה יותר גבוהה ולכן יש לעשות הכול בכדי לבחור את הרופא הטוב בשוק ולא להתפשר על נושא זה.

 

מה ההחלמה מעקירה כירורגית?

לעוד מידע על עקירה כירורגית אנו ממליצים לכם ללחוץ כאן על הלינק של עבור לאתר זה. עוד יש לציין כי עולה השאלה מה ההחלמה מעקירה וכיצד עלינו לנהוג לאחר העקירה? אם כן פעמים רבות יינתן לנו אנטיביוטיקה בכדי להילחם בזיהום שנוצר לאחר העקירה. עוד אנו חייבים לציין כי אסור לצחצח שיניים לאחר העקירה ויש לאכול אוכל רך וזאת בכדי לא להעמיס על הפצע. בכל מקרה אנו חייבים לציין כי יש לברר עם הרופא המטפל מה הן ההוראות לאחר העקירה ולהקשיב לו ולא לאף גורם אחר. ברגע שתבצעו זאת אתם תחלימו הרבה יותר מהר ותוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם.

 

כיצד אוכל להימנע מעקירות?

עליכם לדעת כי עקירה היא לא גזרת גורל ופעמים רבות אפשר לבצע פעולות רבות בכדי להימנע מעקירה. על רקע זה חובה לציין כי הדרך הטובה ביותר להימנע מעקירה היא לשמור על היגיינת הפה. יש לצחצח פעמיים ביום את השיניים למשך מספר דקות וכך להבטיח כי לא יהיו חורים בשיניים אשר יובילו לעקירה בסופו של יום.

 

שן בינה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
דנטל מדיקל סנטר
מהי אסתטיקה דנטלית?

ההתפתחות של ענף רפואת השיניים, מאפשרת מחקר גדול יותר של סוגי טיפולים שונים והפצתם לשוק. אחד התחומים שהתפתחו כתוצאה