נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

פטור ממס הכנסה – מתי איך ולמה?

זכוכית מגדלת

כולם מדברים לאחרונה על פטור ממס הכנסה. אפשר האמת להבין מה גורם לשיח הער בנושא. הרי כולם רוצים לקבל הנחות משמעותיות שיאפשרו להם להזרים לכיסם הפרטי מאות ואלפי שקלים. עובדה זו גרמה לנו להבין כי אנחנו רוצים להכיר את העניין מקרוב ולדעת מתי אפשר לקבל את הפטור, איך ולמה? רוצים לדעת בעצמכם את התשובות לשאלות האלו? הישארו אתנו ותגלו.

 

תכירו את המומחים למס הכנסה שסייעו לנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל התשובות לשאלות מתי, איך ולמה אפשר לקבל את הפטור המיוחל, עליכם לדעת כי הסתייענו בגורמים חיצוניים שאפשרו לנו לקבל כל פיסת מידע חשובה ועדכנית בנושא. מדובר בגברים ונשים שביצעו ממש לאחרונה את ההליך וקיבלו את הפטור המיוחל ממס הכנסה. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו סקר בנושא ברשתות חברתיות שונות. לשמחתנו, מעל ל –  50 גולשים קראו את הסקר והגיבו עליו לפרטי פרטים. אנו רוצים לנצל את הבמה ולהודות להם. שכן, בזכותם, מדריך זה עולה לרשת והוא צפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

פטור ממס הכנסה – מתי?

מעטים יודעים מתי הם יכולים לקבל פטור ממס הכנסה. שכן, מדובר בפטור שמגיע לאנשים מסוימים שעומדים בקריטריונים שנקבעו מראש. מדובר בעצם באנשים בעלי נכויות שעברו ועדה רפואית במוסד לביטוח הלאומי וקיבלו מעל ל – 90 אחוזי נכות. אלו שיש להם את אחוזי נכות אלו לצמיתות יכולים לקבל את ההטבה וגם מי שיש להם אחוזי נכות אלו ללפחות 185 ימים. ראוי לציין כי מי שיש להם תעודת עיוור יכולים גם כן לקבל את ההטבה, כך שמדובר ב – 3 קריטריונים.

 

פטור ממס הכנסה – איך?

כדי לקבל את ההטבה צריך למלא פרטים אישיים בתוך טופס ייעודי ולהעביר אותו אל רשות המיסים. בטופס זה יש להוסיף את המסמכים שבהם מופיעים אחוזי הנכות שנקבעו לכם בוועדה הרפואית. יש חברות שעושות את הפעולה הזו עבור המתעניינים ובכך, הן מאפשרות לחסוך זמן רב ומאמץ.

 

פטור ממס הכנסה – למה?

אנשים רבים שואלים את עצמם למה הם צריכים לעסוק בנושא הזה כל כך הרבה? הרי מדובר בעניין מורכב שמצריך מילוי טפסים, שליחתם ומעקב אחר הקבלה שלהם. בקיצור – בירוקרטיה רצינית. אם אתם גם מרגישים כך, כדאי שתדעו שאתם צריכים לעשות זאת בגלל שתוכלו לחסוך הרבה כסף במרוצת השנים. הזמן והמאמץ שתשקיעו יביא בסופו של דבר לתוצאה רצויה ואתם תשמחו שעשיתם הכול כדי להגיע אליה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת הכול על פטור ממס הכנסה. כעת, כשאתם יודעים את התשובות לשאלות – מתי, איך ולמה מוציאים פטור ממס הכנסה? נותר לכם רק ליישם את המידע שנכתב לעיל ולקבל לא מעט כסף חזרה לכיס שלכם. נאחל לכם בהצלחה ואל תשכחו להעביר את הפרטים הללו למי שמתעניין בנושא.

דולרים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
לחיצת יד
הכירו את אמות

משרד להשכרה הוא האופציה המועדפת ביותר עבור מי שמחפש פרטיות מוחלטת יחד עם יתרונות נוספים הקיימים במתחמי עבודה שיתופיים.

חיפוש בניירות
מי מומחה להחזרי מס?

חלק מאזרחי המדינה כבר מודעים לעובדה שבכל סוף שנת מס יש לבדוק האם מגיע החזר מס ממס ההכנסה. מדובר