נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

פילאטיס מכשירים – איך להתחיל

נעליים ומשקולות

כבר לפני כמה שנים עולם הפילאטיס השתנה לחלוטין עם כניסתו של פילאטיס מכשירים אל התחום.

לצד אימוני הפילאטיס הנהדרים, התחילו לצוץ עוד ועוד אימונים של פילאטיס מכשירים ששינו את התמונה, והרחיבו אותה אל עבר מחוזות חדשים – מאתגרים לא פחות ומהנים לא פחות.

אם גם לכם כבר יצא לשמוע על אימוני פילאטיס מכשירים אבל לא ברור לכם איך לעשות את הצעד הראשון, היום נשמח לספר לכם מאיפה להתחיל, מה לעשות ואיך תוכלו לעשות את האימונים האלו גם בעצמכם.

 

פילאטיס מכשירים – מה ההבדל כאן בעצם?

אז כאמור עולם הפילאטיס מורכב היום משני ענפים עיקריים, אחד אימוני הפילאטיס הקלאסיים, והשני אימוני פילאטיס מכשירים. שניהם מצוינים ונהדרים כמובן, אך כל אחד מהם מתבצע בצורה קצת שונה מהאחר.

בעוד שאימוני פילאטיס מתבצעים על גבי מזרון, פילאטיס מכשירים הוא אימון שמתבצע על גבי מיטת פילאטיס ייעודית, שאליה מחוברים מגוון קפיצים וגומיות. בעזרת מיטת הפילאטיס ניתן לבצע אימונים שבכל אחד מהתרגילים שמתבצעים בהם קיימת התנגדות מטעם הקפיצים והגומיות שמחוברים אליה, כך שרמת הקושי עולה.

 

אלמנטים נוספים שכדאי להכיר באימוני פילאטיס מכשירים

אחד הדברים הנוספים שמאפיינים אימוני פילאטיס מכשירים הוא הציוד שמלווה אותם. ציוד פילאטיס מכשירים בא לידי ביטוי לא רק במיטת הפילאטיס הייחודית, אלא גם במגוון אביזרים כמו כדור, גליל, משקולות ועוד. בעזרת האביזרים האלו כל תרגיל שמתבצע במסגרת האימון נלקח לדרגת קושי חדשה, וניתן להפיק ממנו את המיטב.

 

מאיפה מתחילים? פשוט מאוד – מתחילים

כדי להתחיל לקחת חלק באימוני פילאטיס מכשירים, כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט לקחת נשימה עמוקה, להחליט שאתם עושים את זה, וללכת על זה בכל הכוח. מדובר כאן על אימונים שניתן להשתלב בהם בכל רגע ורגע, בלי קשר להאם יש לכם ניסיון בתחום או שזהו האימון הראשון שאתם לוקחים.

זהו אחד הדברים היפים ביותר באימוני פילאטיס מכשירים – הם פשוט מתאימים לכולם. גם אם מעולם לא התאמנתם בשום אימון כושר, וגם אם אתם ספורטאים מהשורה הראשונה, גם אם אתן נשים וגם אם אתם גברים, גם אם אתם צעירים וגם אם אתם מבוגרים – באימוני פילאטיס מכשירים יש מקום לכולם.

 

איפה ניתן להתאמן באימוני פילאטיס מכשירים?

אם בחרתם להשתלב באימוני פילאטיס מכשירים, כדאי שתדעו שהם נפוצים מאוד במגוון מכוני כושר ברחבי הארץ. היום כמעט ואין מכון כושר שלא משלב במערכת השיעורים שלו גם פילאטיס מכשירים, כך שכל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט לרכוש מנוי או כרטיסיית כניסות ולהשתלב באימונים הללו.

חשוב גם לדעת שהודות לפופולריות הרבה שאימוני פילאטיס מכשירים צברו, נפתחים בשנים האחרונות עוד ועוד מקומות ייעודיים אך ורק לאימוני פילאטיס מכשירים. כן, זה עד כדי כך תפס בקרב הציבור הישראלי בפרט והעולמי בכלל, ולכן קל למצוא היום את המקום שבו תבצעו את האימונים שלכם. בהצלחה ותהנו!

אמון בקבוצה

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ספורט