לכלב שלנו מגיע את הטוב ביותר, ולכן האוכל אותו הוא מקבל חייב להיות מזין ואיכותי. באמצעות רכישה של המותג פרו פלאן תוכלו לספק לכלב שלכם אוכל מעולה, במחיר משתלם.

פרו פלאן לכלבים – המותג המוביל בעולם בעבור אוכל לכלבים

אוכל לכלבים פרו פלאן נחשב מזה שנים רבות כאחד המותגים הבולטים בתחום אוכל לכלבים, וזאת לאור העובדה כי מדובר במותג איטלקי אשר חרט על דגלו לספק לכלבים מזון בריאותי בהתאמה אישית, ועל כן ברכישה מהמותג תוכלו לבצע התאמה מדויקת של סוג המזון אל הצרכים של הכלב שלכם. כך לדוגמא, בסדרת OPTI START תוכלו להעניק לגורים מזון מזין אשר נועד לבנות ולחזק את המערכת החיסונית, נדבך קריטי מאוד בכל הקשור לגורים אשר צריכים להתחזק ולקבל ויטמינים וברזל לצורך בניית השריר וטיפוח הפרווה. מדובר רק בסדרה אחת מיני רבות אותה תוכלו לרכוש בעבור הכלב שלכם, ולכן אם אתם מתלבטים לגבי הסדרה המתאימה ביותר בעבור הכלב שלכם, נציגי אנימל שופ – חנות החיות המובילה בישראל ישמחו לעמוד לרשותכם, לצורך התאמה מדויקת ומתן בסיס איתן לבריאות ואיכות חיים מצוינת, בעבור החבר הטוב ביותר שלכם.

בעל חיים

פרו פלאן לכלבים – הגיע הזמן לבחור את המזון הטוב ביותר בעבור הכלב שלכם

כאמור, חברת פרו פלאן האיטלקית, חברה ותיקה בתחום מזון לכלבים מהווה מזה שנים את החברה המובילה והמומלצת לצורך רכישת מזון לכלבים, בעיקר בזכות מבחני מעבדה מחמירים אשר נועדו להבטיח כי האוכל אשר ניתן לכלבים שלכם הינו אוכל מזין, בריאותי ואיכותי. משום כך, החלה החברה לפתח סדרה של אוכל לכלבים בהתאמה אישית, ולהלן כמה מהמוצרים הבולטים אותם תוכלו לרכוש באמצעות האתר של אנימל שופ:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *