נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

פתיחת סתימה בשירותים – כל האפשרויות

אינסטלטור בשירותים

סתימה בשירותים עלולה להתרחש בבתים ישנים, בדירות חדשות, במשרד ובכל מקום אחר. אז מה עושים במצבים כאלה ואיזה אפשרויות יש על הפרק? הנה המדריך המלא

סתימה בשירותים מחייבת פתרון דחוף. אי אפשר לדחות בעיה כזו ולנטרל לגמרי את השירותים, מה גם שהיא משותפת לכל סוגי הבתים והדירות. יתרה על כך, מאוד לא נדיר למצוא אירועים של סתימה בשירותים גם במשרדים, בחנויות, במקומות עבודה, במוסדות ציבור ועוד. במקרים כאלה, השאלה המתבקשת היא מה צריך לעשות בשביל להשיג את התוצאות של פתיחת סתימה בשירותים כמה שיותר מהר. הנה למשל מספר אפשרויות שהן חלק בלתי נפרד מהאופן שבו מתמודדים עם סתימה בשירותים – בין אם מדובר על סתימה רגילה או על סתימה קשה יותר:

 

1. שימוש בפומפה

אפשר לנסות לפתוח לבד סתימה בשירותים על ידי שימוש בפומפה. המטרה של הפומפה היא כידוע לייצר סוג של ואקום, על מנת למשוך החוצה את הגורם שגרם לסתימה. אם משתמשים נכון בפומפה, יכולים להיות שיהיה אפשר לפתוח את הסתימה ואף לנקות את השירותים כך שאירועים כאלה לא יחזרו על עצמם בעתיד. השימוש בפומפה מתאים לסוגים שונים של שירותים. היתרון הוא שאין צורך במאמץ פיזי רב, שהפעולה עצמה לא מסוכנת ושהפומפה זולה ונמכרת במחיר ממוצע של כמה עשרות שקלים בלבד. עם זאת, צריך שיהיה פומפה בהישג יד ויש סתימות שעבורן היא בכלל לא יעילה.

 

2. החדרת קפיץ אינסטלטורים

עוד דרך לנסות לשחרר את הסתימה שיש בשירותים היא להחדיר פנימה קפיץ אינסטלטורים. גם כאן המטרה היא להזיז או למשוך החוצה את הגורם שגרם לסתימה, אך פה עושים את זה באמצעות הפעלת לחץ פיזי ולא עם יצירת ואקום. קפיץ אינסטלטורים הוא מכשיר יעיל שכדאי להחזיק בהישג יד בבית ובמשרד גם בשגרה. מלבד פתיחת בשירותים, ניתן להשתמש בו על מנת לפתוח סתימות שיש בכיור. כמו כן, קפיץ אינסטלטורים לא דורש גם כן ניסיון מיוחד והוא מגיע עם הוראות מדויקות מצד היצרנים.

 

3. הזמנת שרברב

אי אפשר לדבר על פתיחת סתימה בביוב, בשירותים או בכל מקום אחר בלי להזכיר את היתרונות של הזמנת שרברב. בפועל, איש מקצוע מתחום האינסטלציה הוא היחיד שמכיר את כל סוגי הסתימות וגם את הפתרונות הרלוונטיים. ככל שמקדימים להזמין שרברב ולערב אותו בתהליך קבלת ההחלטות, כך מגדילים את הסיכוי לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. בנוסף, היתרון של הזמנת שרברב הוא שאפשר לקבל אחריות על התוצאות. אמנם הזמנת איש מקצוע כזה תהיה כרוכה בהוצאה כספית מסוימת, אך עדיף להסתכל עליה בתור השקעה. בסופו של דבר, אי אפשר לחיות עם סתימה בשירותים וגם אין סיבה לעשות את זה. במקום זה, מזמינים שרברב ופותרים את הבעיה.

אינסטלטור בשירותים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
חלל ביתי
3 יתרונות בקולט אדים בדירה

במשך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות טכנולוגיות מהפכניות ביותר נכנסות לבית שלנו ומשדרגות משמעותית את אורח חיינו. לעיתים, אין