נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שלושה יתרונות ברכישת צמיד זהב לאישה

צמיד זהב

צמיד זהב לאישה הוא מהתכשיטים היפים ביותר שיכולים להתאים לכל אישה. יש להתאים צמיד זהב לגודל כף היד של כל אישה, על מנת שהוא יהיה נוח לנשיאה בכל סוג של אירוע. במאמר זה נעסוק בשלושה יתרונות של רכישת צמיד זהב ונרחיב בין היתר לגבי, הזמן הרב שהתכשיט עשוי להחזיק מעמד, האופנתיות המתמשכת שלו וההשקעה בחפץ שערכו רק עתיד לעלות בעתיד.

 

משחר ההיסטוריה

תכשיטים מלווים את האנושות עוד מימי קדם. בהיסטוריה הקדומה תכשיטים היוו סמל למעמד וליוקרה חברתית ותרבותית והענקת תכשיטים נחשבה למחווה של הוקרה והערכה. בממצאים ארכיאולוגים החל מתקופת מצרים הקדומה נמצאו עדויות לקיומם של תכשיטים שונים כגון, צמיד זהב לאישה בהם נעשה שימוש פולחני וקישוטי בעיקר בקרב המעמדות העליונים.

 

מאפייני חומר הגלם

הזהב הוא מתכת גמישה בגוון צהבהב ומבריק שאינה מאבדת מצבעה או מתחמצנת. לכן הצמיד עמיד לקורוזיה וחלודה. הזהב הוא מתכת אצילית שאינה מתרכבת בקלות עם מתכות אחרות ולכן ניתן למצוא אותו בטבע כשהוא טהור כמעט לחלוטין. בעקבות הביקוש הגבוה לזהב לאורך ההיסטוריה נעשו ניסיונות רבים ליצור זהב במעבדה, אך גם כיום מקור הזהב היחיד הוא הטבע.

 

יתרון מספר 1 – זהב לנצח

זהב טהור עשוי להחזיק מעמד לנצח.  עם זאת על מנת ליצוא צמיד זהב יש צורך לערב את חומר הגלם עם מתכות נוספות על מנת שיהיה ניתן לרקוע אותו ולעצבו בתבנית הרצויה. צמיד זהב בו נעשה שימוש נכון בתערובת והוא שומר על הקראט הנכון יכול להחזיק מעמד גם למשך שנים רבות. כאמור ממצאים ארכיאולוגים של צמידי זהב מלפני אלפי שנים נמצאו כשהם במצב מעולה.

 

יתרון מספר2 – אופנתיות על זמנית

להבדיל מבגדים אופנתיים, צמיד איכותי מזהב הוא מתנה שנשארת אופנתית לתמיד. יופיו של הצמיד אינו מתפוגג עם הזמן והוא נחשב לבעל מראה קלאסי שרק משתפר עם חלוף השנים. תכשיט איכותי מזהב כמו צמיד ייחודי תמיד ימשוך את העין ויוסיף יוקרה ואלגנטיות לכל אישה החובשת אותו, ללא קשר או תלות בלבוש הספציפי ובשינויים במגמות האופנה העכשוויים.

 

יתרון מספר 3 – השקעה כספית לטווח הארוך

השימוש בזהב לשם יצירת תכשיטים בכלל וצמידים בפרט הינו משתלם גם מבחינת השמירה על הערך. למעשה מדובר מעבר למתנה רומנטית מרשימה גם בהשקעה משפחתית לטווח הארוך. הזהב ממשיך לשמור על ערכו כבר שנים ארוכות ועם הדאגה לסביבה והתמעטות חומר הגלם הזמין במכרות ברחבי העולם, הזהב של הצמיד עתיד להעלות את ערכו עוד יותר בעתיד.

 

צמיד זהב רכישה משתלמת

לסיכום הנושא, במאמר זה סקרנו שלושה יתרונות מרכזיים שברכישת צמיד זהב לאישה.  הרחבנו לגבי האופנתיות הנמשכת של צמיד שכזה כמו גם, בהשקעה הכספית לטווח הארוך שנלווה לקניית הצמיד בגלל עליית הערך הצפויה בעתיד. בנוסף ציינו את היתרון של החומר גלם ומאפייניו שבאים לידי ביטוי בכך שצמיד זהב אינו מתקלקל, מתלכלך או נהיה חלוד עם הזמן.

ילדה עונדת צמיד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תכשיטים
8 סוגי טבעות ומשמעותן

לטבעות יש שפה משלהן ואנחנו כאן כדי לתרגם לכן אותה. כל טבעת משדרת אמירה אחרת ומתאימה למטרה שונה. כך