נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

תכנון בת מצווה: המדריך המלא

בוק בת מצווה ראשית

בת מצווה הוא אחד מהאירועים המרגשים ביותר שתעבור הנערה והמשפחה בכלל במהלך חייה. עם זאת, תכנון בת מצווה אינו פשוט ומהווה שלל אתגרים לא פשוטים על מנת להפוך את האירוע למרגש ביותר והטוב ביותר. במדריך זה אנו נציין את הנקודות החשובות ביותר עבור תכנון אירוע הבת מצווה המרגש שייזכר לדורות. החל מבוק הבת מצווה, בחירת מיקום האירוע ועד הנקודות הקטנות ביותר, למשל: בחירת די ג׳יי ועוד.

 

קביעת תאריך לחגיגת הבת מצווה

לצערנו הרב, איננו יכולים לקבוע מתי הנערה תגיע לגיל מצוות. לפעמים, תאריך הבת מצווה נמצא בזמן של חגים, חופשת קיץ ועוד. בתאריכים אלו, ככל הנראה הרבה מהמוזמנים לחגיגות אינם יוכלו להגיע בשל ארוחת חג או חופשת קיץ בחוץ לארץ. ולכן, אנו ממליצים לבדוק את פרמטרים אלו לפני קביעת מועד החגיגות ולקבוע מועד לחגיגת בת המצווה בו כמה שיותר מוזמנים יוכלו להגיע, גם אם אינו סמוך במאה האחוזים לתאריך יום ההולדת של הנערה.

 

בוק בת מצווה

בוק בת מצווה הוא אחד מנקודות הציון החשובות ביותר בחגיגות הבת מצווה. בוק הבת מצווה יעניק לחוגגת ומשפחתה זיכרון מהאירוע לשנים קדימה. לבוק הבת מצווה ישנם יתרונות רבים נוספים:

  • העצמת ביטחון והערכה אישית – בוק בת מצווה המתנהל בצורה נכונה בעזרת הורי הנערה והצלם הנבחר, יכול לתרום רבות עבור העצמת הביטחון והערכה העצמית של הנערה.
  • הזיכרון הטוב ביותר – לצערנו, בת מצווה חוגגים פעם אחת בחיים. לא נעים לי לבאס אתכם, אך גם הזיכרון שלנו נשחק במהלך הזמן ואנו לא זוכרים בדיוק כל אירוע ואירוע. בוק בת מצווה הוא ללא ספק הפתרון, ספר הבוק בת מצווה ישמש לכם לזיכרון האירוע כל החיים.
  • יום כיף – בוק בת מצווה הוא לא עונש או יום מעיק עבור הנערה. בוק בת מצווה יכול להתבצע במקומות וזמנים שונים כך שהנערה בוחרת את העדיפויות שלה ונהנית מיום שכל כולו שלה. חשוב לציין, בוק בת מצווה יכול להוות יום כיף למשפחה כולה!

 

טיפים לבחירת מקום לחגיגת בת מצווה

 

  • מיקום – המיקום הגאוגרפי של המועדון / האולם שנבחר לחגיגות בת המצווה הינו קריטי במיוחד. אם המיקום רחוק במיוחד מרוב המוזמנים, סביר להניח שחלקם לא יגיעו לחגיגת בת המצווה.
  • תקציב – לכל אחד מאיתנו ישנו תקציב שונה לחגיגת בת המצווה. אנו ממליצים לפני שאנו מחליטים על המקום הספציפי בו נחגוג, לבצע סקר שוק ולבקר במספר מועדונים/אולמות שונים.

 

לסיכום

תכנון חגיגת בת המצווה אינה משימה קלה ואף מאתגרת במיוחד. עם זאת, זו היא חגיגה של פעם בחיים. ולכן, תאריך החגיגה, בוק בת מצווה ופרמטרים נוספים בחגיגת בת המצווה הינם קריטיים במיוחד על מנת להשלים את החגיגה המושלמת עבור הילדה שלנו שתחגוג בת מצווה פעם אחת ויחידה בחייה.

בוק בת מצווה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים