נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

2 יתרונות קוגנטיביים במתקן גירוד לחתול

2 יתרונות קוגנטיביים במתקן גירוד לחתול

אנשים נוטים לחשוב כי שימוש במתקן גירוד לחתול מפתח יכולות מוטוריות גסות בלבד, אבל האמת היא שבירור בנושא, העלה כי יש יתרונות נוספים שלא קשורים לשרירים, אלא דווקא למוח. יצאנו לבדוק מה הם היתרונות הללו וחזרנו כדי לשתף אתכם בכל המידע. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את 2 היתרונות העיקריים שיגרמו לכם להשיג בהקדם מתקן גירוד לחתול שלכם.

 

מתקן גירוד לחתול – מה זה בכלל?

אם הגעתם אל המדריך כי שמעתם על מתקן גירוד לחתולים, אך אין לכם מושג במה מדובר, אתם במקום הנכון. שכן, אנו נציג בפניכם את היתרונות מיד אחרי שנציין בפניכם בקצרה את ההסבר אודות המתקן שעשוי להיראות כמשונה למי שלא מכיר אותו.

מדובר בעצם במתקן גבוה שמאפשר לחתול להניח את כפות הידיים שלו עליו ולשרוט אותו בציפורניו. מדובר בפעולה חיונית עבור חתולים. שכאמור, היא מפתחת את היכולות המוטוריות והקוגניטיביות שלו.

מתקן גירוד לחתול – מה זה בכלל

היתרון הקוגניטיבי ה – 1 במתקן גירוד לחתולים: מפתח את המחשבה

היתרון ה – 1 והבולט ביותר בשימוש של מתקן גירוד לחתולים נוגע לפיתוח המחשבה. שכן, חתול שנתקל במתקן שכזה צריך בעצם לחשוב איך הוא ניגש אליו, מהי הדרך הטובה ביותר שתאפשר לו להביא לתחושת נינוחות. אם תסתכלו מהצד על חתול שניגש למתקן גירוד שכזה, אתם תראו שבפעמים הראשונות הוא מחפש את הדרך המתאימה לו ביותר.

בהמשך, הוא בונה בראש תבנית מסוימת שמאפשרת לו להגיע בקביעות בדרך מסוימת שנוחה עבורו.

היתרון הקוגניטיבי ה – 1 במתקן גירוד לחתולים מפתח את המחשבה

היתרון הקוגניטיבי ה – 2 במתקן גירוד לחתולים: מאפשר להתמודד עם מצבים מורכבים בהמשך

אם החתול שלכם יוצא לפעמים לטיול מחוץ לבית, אתם צריכים לדעת כי השימוש במתקן גירוד יהיה חיוני ואולי אפילו מציל חיים עבורו. שכן, הוא מאפשר לפתח את המוח באופן שכזה, כך שמתאפשר לחתול להתמודד עם מצבים מורכבים בהמשך. ברגע שהוא ידע איך להשתמש במתקן הגירוד שנקנה לו למשל בחנות המחסן של חיים – חנות חיות, הוא יוכל לטפס בקלות על עץ במידה ויחוש שהוא בסכנה.

 

איך בוחרים מתקן גירוד לחתול על הצד הטוב ביותר?

אנחנו לא ניתן לכם לצאת מהמדריך הנוכחי מבלי שתדעו איך בוחרים מתקן גירוד לחתול על הצד הטוב ביותר. אנו מזמינים אתכם לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת טרם הרכישה ולבחון כי אתם קונים מתקן שעונה על הקריטריונים הבאים:

  1. נקנה מחנות מומלצת ומקצועית
  2. מתאים לדירה שלכם (חשוב להניח אותו באזור פתוח ולא בצמוד לספה או שולחן)
  3. מתאים לחתול שלכם מבחינת הגובה שלו (אל תתביישו למדוד את גובה החתול לפני שאתם יוצאים מהבית)

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 2 היתרונות הקוגניטיביים שבאים לידי ביטוי במתקן גירוד לחתול. בשלב זה, יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנותר לכם רק להשיג מתקן ולאפשר לחתול שלכם להתפתח.

2 יתרונות קוגנטיביים במתקן גירוד לחתול

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
איך נשמור ביחד על כדור הארץ
איך נשמור ביחד על כדור הארץ

שמירה על כדור הארץ היא אחת מהאתגרים הגדולים שאנו ניצבים מולם בעידן הנוכחי. עם עליית טמפרטורות החממה, החימום הגלובלי

ניתוח ירך
4 טיפים להתאוששות מניתוח ירך

התאוששות מניתוח ירך יכולה להיות מורכבת, היא דורשת מחוייבות והשקעה בשביל שהניתוח המורכב יצליח. לכאורה לאחר הניתוח הבעיה נפתרה,