נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

2 מושגים עסקיים באנגלית שלא הכרתם

עֵסֶק

מי שחיים את עולם העסקים מכירים את הרגע הזה שבו הם משוחחים עם דובר אנגלית, בזמן שהם לא מוצאים את המילה הנכונה שתשלים את המשפט שלהם. שכן, בעת שיחה עסקית בשפה זרה, יש צורך לא פעם בשימוש במילים גבוהות (מה שנקרא "מושגים עסקיים) שלא תמיד קיימות בלקסיקון שלנו. יצאנו לבדוק מהם המושגים העסקיים באנגלית שכנראה לא הכרתם ורציתם להכיר. הישארו אתנו ותצאו עם לקסיקון רחב.

 

תכירו את המומחים שעזרו לנו להגיע אל המושגים הנבחרים

כשהבנו כי אנו עתידים לכתוב מדריך על מושגים עסקיים, היה לנו חשוב לבדוק מהם המושגים שלא הכרתם וחיפשתם אותם לא מעט. שכן, בתור מי שמדברים באנגלית על בסיס קבוע, אנחנו מכירים את הרגע הזה שבו יש צורך במושג מסוים שלא ידוע לנו כלל.

באותם רגעים אנחנו מצליחים לעקוף את המצב ולקיים את השיחה מבלי להשתמש במושג הזה, אבל לאחר מכן, אנחנו יוצאים לבדוק מהו, כדי שנוכל להשתמש בו בהמשך. פנינו אל מי שמצאו את עצמם בסיטואציה שכזו מספר רב של פעמים וביקשנו לדעת מהם המושגים שהם חיפשו לאחרונה לאחר שגילו שהם לא מכירים בהם. כך ריכזנו את המושגים החשובים ביותר ואנחנו בטוחים שאתם תעשו בהם שימוש נכון.

 

המושג העסקי ה – 1 באנגלית שלא הכרתם

אחד המושגים שנמצאו כנפוצים ביותר שאנשים לא הכירו הוא ATTENDEES. הפירוש שלו הוא משתתפים. ניתן להשתמש במושג הזה כשרוצים להגיד משהו על מי שמשתתפים בפגישה או בשיחת זום. מסתבר שזהו המושג הראשון שנלמד כחלק מקורסים של לימודי אנגלית עסקית.

שכן, זהו מושג שנאמר מספר רב של פעמים על ידי מי שעוסקים בתחום. אם תרצו לקבל מושגים נוספים, דעו כי אתם יכולים לבצע הליך מקוצר של רכישת הקורס באונליין ולהכיר במושגים נוספים.

 

המושג העסקי ה – 2 באנגלית שלא הכרתם

המושג ה – 2 נאמר גם כן מספר רב של פעמים בקרב מי שחיים את התחום העסקי. יכול להיות ששמעתם אותו מספר רב של פעמים, אבל לא היה לכם אותו בלקסיקון כשהייתם זקוקים לו. מדובר כמובן במושג TO SUMMARIZE שנאמר רבות בסיום פגישה והוא אומר בעצם "לסכם". כך שאם רציתם לסכם את הפגישה שערכתם עם לקוחות או קולגות, זו הדרך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

טיפ חשוב לפני סיום

יש עוד המון מושגים עסקיים באנגלית שאתם לא מכירים. המושגים הללו יאפשרו לכם לדבר באופן תקין אל מול קולגות, לקוחות או אנשים שמתעניינים בתחום שלכם. אנו ממליצים לבחון אפשרות של רישום לקורס שיאפשר לכם ללמוד אוצר מילים עסקי  שיקל עליכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את 2 המושגים העסקיים באנגלית שלא הכרתם עד כה. כעת, כשיש בידיכם את המידע, עליכם רק להשתמש במילים הללו, שיהיה בהצלחה!

עֵסֶק

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים
יזם כתיבה ביד
מהי יזמות ואיך נכנסים לזה?

יזמות היא תחום מרתק ומאתגר שמושך אליו יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות. להיות יזם פירושו לקחת רעיון ולהפוך אותו

ייעוץ עסקי
ייעוץ כלכלי ואסטרטגי

ההתנהלות הכלכלית והאסטרטגיה הם אלו המובילים את העסק להצליח. כאשר יש ביניהם התאמה והם נעשים בצורה שקולה ניתן להתקדם.