נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 דברים שחייבים לעשות בעסק שלכם

מערכת אבטחה

מעוניינים לנהל את העסק שלכם באופן הטוב והמאובטח ביותר? להלן חמישה דברים אותם אתם חייבים לעשות בעבור העסק שלכם, לצורך ניהול תקין ויעיל.

ניהול העסק – 5 דברים שאתם פשוט חייבים לעשות

ניהול של עסק הוא לא עניין פשוט, אלא מורכב ומסובך, בעיקר כאשר מדובר בעסקים גדולים אשר מחזיקים במידע רגיש. למעשה, בעידן הנוכחי בעלי עסקים נתקלים באתגרים אשר לא היו מוכרים בעבר, בעיקר בתחום אבטחת המידע והסייבר. אם בעבר האיום הגדול ביותר בעבור בעלי עסקים היה ניסיונות פריצה ובהתאם לכך רכישה של מערכות אזעקות לעסקים, כיום ניתן לפרוץ לעסק באופן קל ופשוט דרך ניצול החולשות של העסק או הארגון מבחינת תשתית, טעות בתום לב של אחד העובדים וכן סיבות נוספות אותן לא נפרט מפאת רגישות אבטחת מידע. לכן, כל בעל עסק מחויב לבצע פעולות בכדי להבטיח את שלומו וביטחונו של העסק, בשלושה דרכים עיקריות:

מחשב מגובה
מחשב מגובה
  1. התקנת מערכת אזעקה מתקדמת – מערכות אזעקה לעסקים עברו בעשור האחרון שינוי משמעותי, וזאת לאור פיתוחים טכנולוגים יוצאי דופן אשר מאפשרים לקבל מערכת הגנה היקפית לעסק, הן באמצעות מצלמות והן באמצעות תוכנות ייחודיות. את מערכת האזעקה לעסק ניתן להתקין באופן קווי או אלחוטי, בהתאם לצרכים של הארגון והתקציב. עם זאת, מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תדע לספק לכם את המענה הנדרש לא רק מבחינת המערכת, אלא גם לצורך התקנה והכנת השתית באופן בטיחותי המותאם לצרכיו של הארגון.
  2. מבדקי חדירה– בדיקת חדירה היא בדיקה הכרחית בעבור על עסק וארגון אשר מחזיק  במידע רגיש, וזאת לאור העובדה כי מדובר בבדיקה הנערכת ע"י האקרים מקצועיים אשר מבצעים בדיקות היקפיות בדרכים יצירתיות. בתום הבדיקה יתקבל אצלכם דו"ח מקיף מטעמו של ההאקר אשר כולל פירוט בנוגע להיקף הבדיקה,  תוצאות הבדיקה, הכלים בהם נעשה שימוש לצורך הבדיקה וכן הצעות לשיפור. את הבדיקה יש לבצע אחת ל 18 חודשיים או בהתאם לצרכים הארגונים שלכם, ולכן תיאום עם חברה מקצועית הוא הכרחי. לקבלת מידע נוסף אודות מבדקי חדירה, היכנסו לאתר הרשמי של חברת redx אשר מתמחה בתחום מזה שנים רבות, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר משתלמת בעבור מבדקי חדירה מותאמים אישית.
  3. גיבוי מחשוב בענן – כלל המידע של העסק שלכם מצוי במחשוב ענן, ולכן מומלץ לבצע אחת לשבוע גיבוי בענן באמצעות חברה מקצועית. בנוסף, יש לוודא כי הגיבוי שלכם נעשה באופן מאובטח, כל זאת בכדי למנוע ניסיונות לגניבה של המידע ע"י גורמים בעלי אינטרס או במידה ותתרחש תקלה אשר עשויה למחוק את כל המידע ובכך לגרום לנזק כספי ותדמיתי אדיר. אחסון מאובטח המתבצע באופן תדיר יבטיח את הצלחתו של העסק, כמו גם את המוניטין שלו.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסק